m.facebook paketim var ücret alıyor

Sponsorlu Bağlantılar

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
m.facebook paketim var ücret alıyor
Arkadaşlar dün 1 tl facebook paketi aldım mobil veriyi açıyorum ve facebook ana sayfaya girip çıkıyorum mobil veriyi kapatıp kalan bakiyeden 50 kuruş gidiyor biliyorum bazı uygulamalar otomatik internete bağlanıyor hattım turkcell tel. C6 01 lütfen bir çözüm yazın yanmasın paket

uribaju

uribaju

Üye
eposta,hava durumu veya diğer widgetler otomatik internete bağlanıyordur büyük bir ihtimal.

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
ne yapmamız lazım peki

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ekranda eposta,hava durumu veya diğer
widgetler okoyduysan internet açılınca otomatik bağlanır yada watshap gibi bir uygulama varsa

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
hava durumu var sadece ne yapalım peki çıkariyimmi widgeti gene bağlanırmı internete

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
dediğin gibi yaptım ama olmadı bakiye eksildi başka ne yapmam lazım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
face girmeden mobil veri açık olunca kesiyormu?
belki face girince otomatik bulunduğun yeri konumladigi için gidiyordur

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
yok mobil veriyi açtığımda gitmiyor yani e yazısı çıkmıyor ama ben tarayıcıdan facebooka girmeye çalışinca gidiyor ancak öle para kesiyor

Mert045

Mert045

Üye
türkcell internet ile bağlan waptan kontör gider.

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
telefonum belleli normal internet ayarları yani oynamadım

tarxhn

tarxhn

Üye
ben birgun once mobil veriyi acık unutum hesaptan 20 tl uctu belle batırdı beni :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
uygulamayı telefonuna indir birde öyle dene tarayıcı yüzünden para kesiyor olabilir uygulama ile direkt facebooka bağlan bakalım

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
baglantı yönetiminden neyin bağlandıgını görebilirsin

yaren_dede

yaren_dede

Üye
baglantı yönetiminden neyin bağlandıgını görebilirsin

evet ordan görünüyormuş bende şimdi farkettim sen söyleyince ama sadece tarayıcıdan face girince kesiyormus arkadaşin dediğine göre, dediğim gibi yapsa düzelir belki

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
türkcell de internettenmı bedava oluyo bilmiyorum ama vodafone da sadece vodafone live den ucretsiz girebıliniyor m.facebook'a

mcnpl4

mcnpl4

Üye
facebooo uygulamasi yukle. bende gitmiyodu ama bi arkadas gidiyo diye turkceele danismis oyle demisler

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
    Konu Sahibi
sağol bide öyle deniyım uygulama ile

baran241995

baran241995

Üye
paranın gitmesi tamamen bağlantı şeklinle ilgili arkadaşım m.facebook a turkcell internet yerine turkcell wap tan girersen kontorünün gitmediğini görürsün :D

Üst Alt