windows 7 siyah ekran sorunu acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 siyah ekran sorunu acil yardım
windows 7 home basic işletim sistemini kullanıyorum windows başlatılıyor yazısından sonra siyah ekran çıkıyor bilgisayar çok geç açılıyor bilgisayarı 3 ay önce aldım önceden 30 snye de açılan bilgisayar şimdi 1dk dan fazla sürede açılıyor sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim

islam9

Üye
arka planda calısmaya baslayan programları kapat onlar pc acılınca otomatik acılıyo buda cok yavaslatıyor bi dene olmadı format at ben 2-3 ayda bi atarım

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
oturum acma ekranindan sonrami siyah ekran geliyor?? bide yavasda oluyosa siyah ekrani geciyomu ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Siyah Ekran Cok Kaliyor Galiba ..

Bilqisayar Acikken ..
Baslat > Calistir > msconfig .. Yazin Ordan Baslanqic Proqramlarina Gelip Gereksiz Proqramlarin Calismasini Enqelleyin ..

seyyid70

Üye
kardeşim daha dün bu sorunu kuzenim laptop ta yaşamıştı.pc açılınca ctrl +alt+delete yap oradan görev yöneticisi açılınca doya -yeni görev çalıştır a tıkla- gelen ekranda -explorer.exe- yaz. daha sonra pc ne bir şekilde combofix adlı proğramı at ve çalıştır 10 dk gibi bi sürede virüsü temizler ve sorun hallolur :))

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
dediklerinizi denedim sorun çözülmedi yardımlarınız için tesekkürler baska önerileriz varsa bekliyorum

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
dediklerinizi denedim sorun çözülmedi yardımlarınız için tesekkürler baska önerileriz varsa bekliyorum
Aynısı bana dün olmuştu dün anakart driverimi güncelledim ve sonra laptopuma reboot attım.Bilgisayar açılıyor dedikten sonra baya bir bekleme geldi yaklaşık 1,5 dakikada açılmıştı ama şimdi gene eskisi gibi 30-40 saniyede açılıyor.

coolasker54

coolasker54

Üye
Bios ayarlarını resetlemeye dene. Bende işe yaramıştı.

pasha14

pasha14

Üye
Sen en temizi bi format at.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
yukkledigin programlardan yapiyo biunu mesela bende xp var acilirken masaustu gelmek bilmiyo uzun bi sure sonra aciliyor sebebiyse yukledigim ntune overclock programi

----------Eklendi @ 07:22:11 ---------- Yazıldı @ 07:20:20 ----------

Sen en temizi bi format at.

en kesin cozum bu ama ben pc sorunlari iin format atmaya karsiyim :ehe bn formati zevk icin atarim :ehe

fuathan

Üye
Eğer PrınceOfPersia arkadaşımızın dediği olmadıysa sen en iyisi kökten bi format at :oke:

Üst Alt