Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş.

Sponsorlu Bağlantılar

mawikent

Üye
    Konu Sahibi
Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş.
Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir.

MERHABA ARKADAŞLAR OKULDA ÇALIŞIYORUM VİDEO VEYA PAYLAŞIM SİTELERİNE GİREMİYORUM HOST PROGRAMLARI DNS AYARLARI ULTRASURF GİBİ PROGRAMLARI DENEDİM VE NE DENEDİMSE OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

woltcaptain

woltcaptain

Üye
Olmaz :D Nasıl yapmışlarsa biz de her yolu denedik olmadı.Sadece youtube a girebildik ha face'e de giriyoruz o kadar

mawikent

Üye
    Konu Sahibi
Ben onlara da giremiyorum yardımcı olabilirmisin youtube ve face ye girmek için

introducial

Üye
O sitelere giremezsiniz çünkü Milli Eğitim Bakanlığı ISS tabanlı engelleme kullanır. Eğer o bilgisayarın bağlı olduğu modeme bakarsanız göreceğiniz internet kullanıcı adı xxxx@meb şeklindedir,türk telekom onlara özel alan tahsis etmiştir. O engelleme aşılamaz.

slymnpmk

slymnpmk

Üye
Hocam bilgisayarına hotspot sheild programını kurun biraz bekletiyor ancak tüm sitelerede girer.

ibrapd

Üye
Hocam bilgisayarına hotspot sheild programını kurun biraz bekletiyor ancak tüm sitelerede girer.

Çin malı iphone 4 takır takır giriyor her yere. Nasıl oldu bilmiyorum ama biz de şaşırdık. Hiçbir ayar olmadan giriyor.

aleranol

aleranol

Üye
en son mebsurfer varsı biz okulda onu kullanıyoruz ancak o programı bidaha bulamadım bulan varsa link yada kendisini eklermi?

sadecebiri

Üye
Olmaz :D Nasıl yapmışlarsa biz de her yolu denedik olmadı.Sadece youtube a girebildik ha face'e de giriyoruz o kadar

Telefondan giriyorsan UCWEB kullanmanızı öneririm. Sıkıntı olmadan heryere bağlanabiliyorsunuz +18 de dağil :) meb Filtreleri şuanda Ucweb i engellememiş :) heralde engellemezde

xxcepkoxx

xxcepkoxx

Üye
modem filtrelidir

Beho22

Beho22

Üye
Bir türlü olmuyo beee ben bu olayı hıc sevmedim eskıden DNs degiştırıyoduk olay cozuluyodu :D

zx6r

zx6r

Üye
o anlattıklarınız basit bir olay değil büyük ihtimalle ip engellemesi vardır siteye erişiminiz biraz zor https protokolü ile deneyin

Beho22

Beho22

Üye
Bazı sıtelere https de ıse yaramıyo lutfen bulun sunun bugunu :)

Aligzl94

Aligzl94

Üye
sadece opera indirin ve turbo modunu açın herşey çözülür xnxx e bile girebilirsin ktunnelsiz

Uhops

Uhops

Üye
Uc'den deneyin. Okulda faceye girdim ben. :)

Beho22

Beho22

Üye
Çözümü buldum UltraSurf indirin cogu sıteye erisiliyo. Face twıtter flas oyun sıtelerı vs. Ama youtube da bazen sorun cıkıyo :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
youtube basit indirin google chrome sağ üstteki kareye tıklayın youtebe dedinizmi açılıveriyor hemen ama face hala engelli

Üst Alt