samsung wave 2 yazılım güncelleme yardım

Sponsorlu Bağlantılar

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave 2 yazılım güncelleme yardım
samsun wave 2 yazılım güncelemesi yaparken baglantı kesildi hatası cözüm...bada 1,2 jvjk4 gecerli yazılım sürümü.güncelleme yap tusunu basınca baglatı kesildi uyarısı veri günceleme yapmıyor....

madator

Üye
farklı bir kies surumu dene mesela 1.5.3

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
zaten kies 2.11014 böyle bi sürümü vardı bilgisayarada kies güncellemsi mevcut diye uyarı vardı kiesi günceledim ondaN SONRA telefan yazılım güncellemsi cıktı eski sürümde gözükmüyo yazılım güncelllemsi.sen söyeldiğinde eski sürüm onu yükleyince gözükcekmi güncelleme.ayrıca telden güncellemeleri kotrol et diyince wifi baglantısı olmasına ragmen indirme basarısız diyo..

HotBiber

Üye
zaten kies 2.11014 böyle bi sürümü vardı bilgisayarada kies güncellemsi mevcut diye uyarı vardı kiesi günceledim ondaN SONRA telefan yazılım güncellemsi cıktı eski sürümde gözükmüyo yazılım güncelllemsi.sen söyeldiğinde eski sürüm onu yükleyince gözükcekmi güncelleme.ayrıca telden güncellemeleri kotrol et diyince wifi baglantısı olmasına ragmen indirme basarısız diyo..
aynı sorun bendede var

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
dostum arkadaşın vermiş oldugu sürümü bul indir onla güncelleme yap oluyo ben şimdi yaptım kies 1.5.3 bu sürümüyle oldu güncelleeme..bu ara tesekkürler madator...

ccrs

Üye
slm arkadaşlar yeni üyeyim wave 2 de bende aynı sorunu yaşadım
smoke arkadaşım bu güncellemeden sonra telefona yüklediğim uygulamalar siliniyormu bilgilendirirsen sevinirim

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
walla ben hafıza kartını kartını cıkarttım öyle yaptım güncellemeyi onun için hiç bi kayıp olmadı hersey hafıza kartında oldugu için.spnra taktım hafına kartında kurulu olan hersey calıştı sorunsuz..

magmatik

Üye
Benim cihazda samsung wave s8500. bende kiese ilk girdiğimde güncelleme çıktı. güncellemeyi onayladığımda %100 oldu fakat sonra bağlantı hatası verdi. Sonra tekrar tekrar denedim hep bağlantı hatası veriyor. Acaba kies sürümü ilemi alakalı. kies 1.5.3. ile düzeliyormu.

mahmutdeniz

Üye
bu sorunu çözebilecek bir babayiğit çıkmayacak mı?
herkes aynı sorunu yaşıyor

HotBiber

Üye
Benim cihazda samsung wave s8500. bende kiese ilk girdiğimde güncelleme çıktı. güncellemeyi onayladığımda %100 oldu fakat sonra bağlantı hatası verdi. Sonra tekrar tekrar denedim hep bağlantı hatası veriyor. Acaba kies sürümü ilemi alakalı. kies 1.5.3. ile düzeliyormu.
Sorunun çözümü Ayarlar->Uygulamalar->Yükleme Ayarları->Hafıza kartı :oke:

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
kaç defa yazdım söyledim ben wave 2 de güncelleme yaparken baglantı koptu hatası kies 1.5.3 versiyonunu yükleyerek hallettim kies 1.5.3 versiyonu bulup onla deneyin...bende sorun cözüldü sorunsuz bi sekilde güncelleme yaptım..wave 2 için kesin cözü, diger modelleri bilmem

didyou

Üye
Wave 2 zaten 1.2 ile gelmiyormu neden güncelliyorsunuzki.

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
evet 1.2 geliyo yazılım..bizim 1.2 yükseltme gibi derdimiz yok yok zaten yazılım güncelllemesi sorunu

orchsn

orchsn

Üye
kaç defa yazdım söyledim ben wave 2 de güncelleme yaparken baglantı koptu hatası kies 1.5.3 versiyonunu yükleyerek hallettim kies 1.5.3 versiyonu bulup onla deneyin...bende sorun cözüldü sorunsuz bi sekilde güncelleme yaptım..wave 2 için kesin cözü, diger modelleri bilmem

Kies' in son surumunde guncelleme var yukseltilsin mi uyarisi veriyor ama baglanti kesildiginden dolayi yuklenemiyor. Senin dedigin 1.5.3. versiyonunda ise hic guncelleme bulmuyor. bu telefon guncellenemez uyarisi veriyor.

smoke6666

Üye
    Konu Sahibi
ben dediğim sürümle yaptım güncellemeyi(kies 1.5.3 telefon wave 2 )..ama gecenlerde bi yerde gördüm kiesin eski sürümleriyle günceleme yapılamıycak diye.samsung kiesin en son sürümleriyle güncelleme dagıtcak diye ondan olabilir..eski sürümler işe yaramıyordur artık...ben 1.5 ay önce filan yaptım güncellemeyi

nurettin04

Üye
bana yurt dışından spot samsun wave 2 geldi ve başka bir imei atıldı, kiese girdiğimde güncelleştirme bu yazılımı desteklemiyor diye uyarı çıkıyor, telefonumu nasıl güncelleştirebilirm, lütfen yardım

fullwar

fullwar

Üye
bana yurt dışından spot samsun wave 2 geldi ve başka bir imei atıldı, kiese girdiğimde güncelleştirme bu yazılımı desteklemiyor diye uyarı çıkıyor, telefonumu nasıl güncelleştirebilirm, lütfen yardım

Cihaza Multiloader ile Firmware yüklenmesi lazım. Fakat bu iş riskli bir iştir hatırlatayım. Eğer gözünüz yiyorsa forumda konular var.

nurettin04

Üye
Cihaza Multiloader ile Firmware yüklenmesi lazım. Fakat bu iş riskli bir iştir hatırlatayım. Eğer gözünüz yiyorsa forumda konular var.
peki telefoncular bunu yapabilirlermi

Üst Alt