SYMBİAN hala açık ara ile lider

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soner98

Üye
Arkadaşlar bu bir "Cep Telefonu" başka bir şey değil. Telefonu oyun oynamak için aldıysanız bilemem ama düşünüyorum ki çoğu kişi için mesajlaşmak 1. oyunlar 2. sıradadır. Yani arkadaşımızın da dediği gibi kimse telefonuna sırf oyun yüklemez. Oyun oynuyacaksan git al bi laptop, tablet falan yani. He bana derseniz sen hiç mi oyun oynamıyorsun 5800'ın var da diye tabiki oynuyorum, ama 3-4 tane oyun var telefonumda. Onlar ise bana yetiyor :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Asya dünyanın en büyük kıtasıdır.Senin şuan kullandığın samsung asyada doğmuştur.Ve iphone da dahil çoğu markanın parçalarını imal etmektedir.
Japonya dünyanın teknoloji bakımından en gelişmiş ülkesidir ve Asyadadır.
Çin an itibari ile Amerikayı yakalamış savunma ve silah sanayisinde Amerikayla eş değerdedir.Ve Asya kıtasındadır.

Sizin gelişmişlik anlayışınız göbekle kulaklara takılan piercingler , 18 yaşını geçmiş gençlerin aileleriyle yaşamasının utanılacak birşey olarak görülmesi , 13 yaşında kaybedilen bakirelikler ise evet Asya bu bakımdan gelişmemiş.

çok güzel yorum ustam eline sağlık:oke:

kalbimdesiin

Üye
Düşük işlemci ram olmasına rağmen android ve Ios ile nerdeyse birebir özellikte sıkıysa c7 de android çalıştırsinlar symbian düşük işlemci ile maksimum performans sağlıyor

fatih54102

fatih54102

Üye
Çok komikmiş yazar kardeş.

Türe

Türe

Üye
polluxea♪;4170162' Alıntı:
arastırmadan arastırmaya degişyo bu sonuclar :naughty:

+1 :oke: Aynı secım anketı gıbı herkes ıstedıgı yone cekebılır ;)

Quaresma53

Quaresma53

Üye
bunun böyle olduğu zaten belliydi android kim ios kim la :D

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
GElişmişlik derken sözü geçen hayat koşulları yüksek olan rahatına düşkün yani milli hasılası yüksek teknolojiyide en yakından takip eden ülkeler denmek isteniyor konuyu başka taraflara çekmenin bi anlamı yok.Yaponya güney kore gelişmiş diyo olabilirsiniz ama fabrikaları gelişmiştir yaşam şartları değil çok fabrika var ve fabrikalarda çalışanlarda kendi vatandaşları yani hayat şartları pek iyi olan insanlar değil lütfen kişilerin dediklerini başka yerlere çekmeyelim.Amerikada Kanadada İngilterede ve geri kalan tüm avrupa ülkelerindemi üniversite okunmak istenir yoksa Ben japonyaya gideyim koreye gideyim irana gideyim hayat şartları ve okulları daha mı güzel dersiniz

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Arkadaşım yorumunda bir tek mantıklı yer göremedim . Gelişmişlik demek üniversite demek değil gelişmişlik demek kimsenin yapamadığını yapmak ve en son teknolojiyi kullanmaktır. Japonya dediğin ülke Robot yapıp duruyor ancak Amerika Arapların huzurunu bozup duruyor . Söyle bakalım hangisi gelişmiş insanların yararı için alet yapan mı yoksa kendi çıkarı için insanları katleden mi ?

• Beğen
Tepkiler: n000k ve mesut1979
hackermaho

hackermaho

Üye
güzel espiri param olacak da nokia alacam :-)

kraldost

kraldost

Üye
15 yıldır symbian kullanıyorum kralına bile eyvallahım yok o kadar

n000k

n000k

Üye
GElişmişlik derken sözü geçen hayat koşulları yüksek olan rahatına düşkün yani milli hasılası yüksek teknolojiyide en yakından takip eden ülkeler denmek isteniyor konuyu başka taraflara çekmenin bi anlamı yok.Yaponya güney kore gelişmiş diyo olabilirsiniz ama fabrikaları gelişmiştir yaşam şartları değil çok fabrika var ve fabrikalarda çalışanlarda kendi vatandaşları yani hayat şartları pek iyi olan insanlar değil lütfen kişilerin dediklerini başka yerlere çekmeyelim.Amerikada Kanadada İngilterede ve geri kalan tüm avrupa ülkelerindemi üniversite okunmak istenir yoksa Ben japonyaya gideyim koreye gideyim irana gideyim hayat şartları ve okulları daha mı güzel dersiniz
peki senin dediğin o avrupada eğitimi verirken kullandıkları techizatlar uzaydan mı yapılıp geliyor?? ne alaka kel aynak yani yorumun.. ordada yaşayanlarda iyi seviyede yaşıyor dostum ;) sen kötü tarafını görmek istersen ülkelerin o zaman fransa nında ,almanya nında, italya nında fakir semtleri , işçi sınıfı var!! her ülke aynı sayılır.. ama şu varki teknoloji asya dan çıktı ve gelişti!! avrupa da ağzını yaya yaya kullanıyor!!

spartuas

spartuas

Üye
Symbian o açığı kapatır. Merak etmeyin :pro:

Dostnametr

Üye

Gelişmişlik = Rahatına düşkünlük diyorsun yani öylemi ?
Teknolojiyi yakından takip ediyor diyorsun.Ben sana bizzat o teknolojiyi icat edenden bahsediyorum sen kullanandan bahsediyorsun. :) İcat eden ilkel kullanan gelişmiş.İlginç bir bakış açısı.
Batılılar en az kendileri kadar geliştiğine inandıkları japonyayı G8 üyesi yaptılar(Dünyanın en gelişmiş 8 ülkesinden birisi) ama sence gelişmemiş bir ülke.

Bence Japonlar 5 koca satır yazı yazıp da sadece 2 nokta kullanmaya tenezzül etmiş birisinin kendilerine gelişmemiş demesini hiç umursamıyordur :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve n000k

mesut1979

Üye
bu devirde japonya ve güneykoreye gelismemis diyen kesin 60-70yil geride yasiyodur,bu devirde ne cikiyorsa piyasaya oralardan cikiyor.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve n000k
DustoJniK

DustoJniK

Üye
Anketimiz: en ileri teknolojiye sahip ülke hangisi sizce?
Japonya14146.38%
Çin61.97%
Güney Kore12% 3,95 oranında
Singapur51.64%
Finlandiya51.64%
Almanya61.97%
Fransa41.32%
Büyük Britanya82.63%
Amerika Birleşik Devletleri9932,57%
Avustralya1% 0.33
İtalya0% 0
İsviçre2% 0.66
Rusya3% 0.99

Bunu bir siteden aldım anket yapmışlar en az gelişmiş ülkeler ortadoğu ve asya dan :):):) iyi bakın..... Yorumsuz.....

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Arkadaşım yorumunda bir tek mantıklı yer göremedim . Gelişmişlik demek üniversite demek değil gelişmişlik demek kimsenin yapamadığını yapmak ve en son teknolojiyi kullanmaktır. Japonya dediğin ülke Robot yapıp duruyor ancak Amerika Arapların huzurunu bozup duruyor . Söyle bakalım hangisi gelişmiş insanların yararı için alet yapan mı yoksa kendi çıkarı için insanları katleden mi ?
Bak işte hala anlamakta zorlanıyosun sen ya yapan ülke tamam mı vatandaşları kesinlikle o gelişmişliğe paralel bir yaşam standartı sürmüyor neden anlamıyosun.Japonya yapıyo tabi ama kullananlar amerika ve avrupa çoğunlukta .Teknoloji yönünden japonya gelişmiştir ona bi sözüm kesinlikle yok ama sen boş ver kendini anlamak için zorlama dostum

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Biz gelişmişlik diyoruz sen rahatlık diyorsun arkadaş sen ne içtin?

• Beğen
Tepkiler: n000k, Cihanî Sultan ve ~N.A.W.Y~
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Büyük olasılık hünkarım ... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt