oyun telefonu arıyorum???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bolamanle

Üye
    Konu Sahibi
oyun telefonu arıyorum???
merhaba arkadaşlar bir arkadaşım benden yardım istedi yeni bi telefon alıcakmış istediği özellikler geniş dokunmatik ekran yüksek çözünürlüklü olucak hd video izleye bilecek klavyeli olucak ayrıca klavyenin sağında ve solunda oyun konsolu tuşları olucak windwsphone olmıyacak oyun ve uygulama bakımında zengin olucak wifi olmasada olur ön kamera olmasada olur şarjı ne kadar dayanırsa okadar iyi olur şimdiden teşekür ederim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sony ericsson xperia play tam arkadaşına göre ozaman

foreverthe

foreverthe

Üye
merhaba arkadaşlar bir arkadaşım benden yardım istedi yeni bi telefon alıcakmış istediği özellikler geniş dokunmatik ekran yüksek çözünürlüklü olucak hd video izleye bilecek klavyeli olucak ayrıca klavyenin sağında ve solunda oyun konsolu tuşları olucak windwsphone olmıyacak oyun ve uygulama bakımında zengin olucak wifi olmasada olur ön kamera olmasada olur şarjı ne kadar dayanırsa okadar iyi olur şimdiden teşekür ederim
Usta bence sen psp alsa daha iyi :D Ama telefon istiyorsan illa ki xperia playden başka yok sanırsam :)

devran_34

devran_34

Üye
hem tablet pc hemde cep telofunu olanlardan öneririm ben samsung mesala :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
devran_34

devran_34

Üye
onlarda oyun yokmu yani alsın yanına bir edet akü hem sarj eder hemde oynar hd dev ekran :) bakarsın pes2012 filanda yükler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
onlarda oyun yokmu yani alsın yanına bir edet akü hem sarj eder hemde oynar hd dev ekran :) bakarsın pes2012 filanda yükler

adam oyun telefonu istiyorum yazmış kardeşim ayrıca klavyenin sağında ve solunda oyun konsolu tuşları olucak buradan ne sonuç çıkarıyorsun tabiki sony ericsson xperia play

devran_34

devran_34

Üye
adam oyun telefonu istiyorum yazmış kardeşim ayrıca klavyenin sağında ve solunda oyun konsolu tuşları olucak buradan ne sonuç çıkarıyorsun tabiki sony ericsson xperia play

tmm o zaman o telefonu alsın üstünüde psp yüklesin her istediğini yapar o zman çözüm nasıl ?

klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
xperia playi tarif ediyosun :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Dostum kesinlikle sony ericsson experia play!!,

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
sony ericsson xperia play :oke:

bolamanle

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler yorumlarınız için

Larismus

Larismus

Üye
ikincielden bir 3310 alsın. bir de psp3000 alsın tam isteklerini karsılamıs olur :D psp isterse de bende var satabilirim :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Kardesım 4 aydır kullanıyorum. Optimus Black'e bak derım kesınlıkle.. Şarj ve Ekran kalitesi konusunda piyasadaki en iyi Telefonlardan birisi bence.. Nova display ekran'ın parlaklıgını ve goruntusunu anlatamam sana sımdı burdan gıt bı teknoloji markette kendın gor sonra anlayacaksındır ne demek ıstedıgımı..aksam karanlıkta oynarken kendımı Psp ıle oynuyormus gıbı hıssedıyorum.. fiyatıda uygun telefonun ozellıklerıne gore.. tavsiye ederim..

bolamanle

Üye
    Konu Sahibi
peki xperia play en ucuz ne kadara bulabilirim???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt