Turkcell Faturalı Hat Kampanya

Sponsorlu Bağlantılar

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Faturalı Hat Kampanya
Merhaba arkadaşlar faturalı hatta geçmeyi düşünüyorum bildiğiniz SMS paketi yapabileceğim faturalı hat tarifesi var mı?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
SMS atan biri isen faturalı hattı tavsiye etmem, belki uygun sms paketli tarife bulursun , ya pahalı olur, yada kısa ömürlü olur.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Yaşını bilmiyorum ama her yöne 300 DK + Her Yöne 3.000 SMS

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Genç tarifeliyim faturalı ya geçersem tekrar geçmem gerekir mi birde ne kadar bu tarife aylık?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Genç tarifeliyim faturalı ya geçersem tekrar geçmem gerekir mi birde ne kadar bu tarife aylık?

Turkcell FATURALI GençTarife

Aylık Sabit Ücret --- 29 TL
Paket Süresi ------- Her Yöne 300 DK + Turkcell'lilerle haftada 2 gece bedava
Paket Aşım Ücreti -- 30 Krş/DK
HerYöne SMS ------ 3000 SMS (Dönem içinde 3000 SMS'i bitirirseniz günde 1 ücretli SMS sonrası 100 SMS ücretsiz)
SMS ücreti -------- 41,5 Krş/adet
100MB int.paketi --- 3 TL

* Akşam 21:00 - Sabah 09:00 arası geçerlidir.Ücretsiz dakikalar yurtiçinde geçerli olacaktır, şanslı gecelerde 21:00 - 09:00 saatleri arasında yurtiçi Turkcell yönüne ücretsiz konuşmalarda dakika sınırlaması olmayacaktır.

DAHA AYRINTILI BİLGİ:

Nasıl kayıt olabilirim?
Yeni Faturalı gençTarife’ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunuzu veya öğrenci olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da öğrenci kimliği) ve nüfus müdürlüğünden kolayca alabileceğiniz Yerleşim Yeri Belgesi ya da adınıza kayıtlı son 2 aydan birine ait sabit faturanızla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri' nden birine başvurabilirsiniz.
Mevcut faturalı hattınız varsa, GENC TCKN YIL (GENC boşluk 11 HANELİ TC KİMLİK NUMARANIZ boşluk DOĞUM YILINIZ) yazıp, 2222’ye göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
(Örnek: GENC 1234567891011 1985)
Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurarak gençTarifeli olabilirsiniz. 18 yaş altı lise öğrencilerinin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin almaları gerekir.
Yeni Genç Tarife’den, 25 yaş ve altı tüm bireysel faturalı hatlar ile tüm öğrenciler yararlanabilir.
Aynı TC Kimlik Numarası üzerine tek bir hat ile gençTarifeli olunur.

Gece Bedava’mı kullanmak için nasıl kayıt olabilirim?
GECE yazıp 2222’ye göndererek veya 757 22 22'yi ücretsiz arayarak kayıt olabilirsiniz. Katılım sonrası size gönderilecek “Gece Bedava konuşmalarınız başlamıştır" SMS’inden sonra, haftada 2 gece hakkınız başlamış olur. Böylece haftada 2 gece, akşam 21:00 ertesi sabah 09:00 saatleri arasında bedava konuşabilirsiniz.

Tüm bireysel faturalı müşterilerimiz gece bedava hakkından yararlanabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Tarifeniz, başvurduktan sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.
Tarifeye geçiş işlemi sizin onayınızdan sonra gerçekleşir. Fatura kesiminizde sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Turkcell FATURALI GençTarife

Aylık Sabit Ücret --- 29 TL
Paket Süresi ------- Her Yöne 300 DK + Turkcell'lilerle haftada 2 gece bedava
HerYöne SMS ------ 3000 SMS (Dönem içinde 3000 SMS'i bitirirseniz günde 1 ücretli SMS sonrası 100 SMS ücretsiz)
100MB int.paketi --- 3 TL

* Akşam 21:00 - Sabah 09:00 arası geçerlidir.Ücretsiz dakikalar yurtiçinde geçerli olacaktır, şanslı gecelerde 21:00 - 09:00 saatleri arasında yurtiçi Turkcell yönüne ücretsiz konuşmalarda dakika sınırlaması olmayacaktır.

DAHA AYRINTILI BİLGİ:

Nasıl kayıt olabilirim?
Yeni Faturalı gençTarife’ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunuzu veya öğrenci olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da öğrenci kimliği) ve nüfus müdürlüğünden kolayca alabileceğiniz Yerleşim Yeri Belgesi ya da adınıza kayıtlı son 2 aydan birine ait sabit faturanızla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri' nden birine başvurabilirsiniz.
Mevcut faturalı hattınız varsa, GENC TCKN YIL (GENC boşluk 11 HANELİ TC KİMLİK NUMARANIZ boşluk DOĞUM YILINIZ) yazıp, 2222’ye göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
(Örnek: GENC 1234567891011 1985)
Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurarak gençTarifeli olabilirsiniz. 18 yaş altı lise öğrencilerinin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin almaları gerekir.
Yeni Genç Tarife’den, 25 yaş ve altı tüm bireysel faturalı hatlar ile tüm öğrenciler yararlanabilir.
Aynı TC Kimlik Numarası üzerine tek bir hat ile gençTarifeli olunur.

Gece Bedava’mı kullanmak için nasıl kayıt olabilirim?
GECE yazıp 2222’ye göndererek veya 757 22 22'yi ücretsiz arayarak kayıt olabilirsiniz. Katılım sonrası size gönderilecek “Gece Bedava konuşmalarınız başlamıştır" SMS’inden sonra, haftada 2 gece hakkınız başlamış olur. Böylece haftada 2 gece, akşam 21:00 ertesi sabah 09:00 saatleri arasında bedava konuşabilirsiniz.

Tüm bireysel faturalı müşterilerimiz gece bedava hakkından yararlanabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Tarifeniz, başvurduktan sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.
Tarifeye geçiş işlemi sizin onayınızdan sonra gerçekleşir. Fatura kesiminizde sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

Yaş tutuyorsa bu tarife tam ona göre :evet:

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell FATURALI GençTarife Aylık Sabit Ücret --- 29 TLPaket Süresi ------- Her Yöne 300 DK + Turkcell'lilerle haftada 2 gece bedavaPaket Aşım Ücreti -- 30 Krş/DKHerYöne SMS ------ 3000 SMS (Dönem içinde 3000 SMS'i bitirirseniz günde 1 ücretli SMS sonrası 100 SMS ücretsiz)SMS ücreti -------- 41,5 Krş/adet100MB int.paketi --- 3 TL* Akşam 21:00 - Sabah 09:00 arası geçerlidir.Ücretsiz dakikalar yurtiçinde geçerli olacaktır, şanslı gecelerde 21:00 - 09:00 saatleri arasında yurtiçi Turkcell yönüne ücretsiz konuşmalarda dakika sınırlaması olmayacaktır.DAHA AYRINTILI BİLGİ:Nasıl kayıt olabilirim?Yeni Faturalı gençTarife’ye geçmek için, 25 yaş ve altında olduğunuzu veya öğrenci olduğunuzu kanıtlayan kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da öğrenci kimliği) ve nüfus müdürlüğünden kolayca alabileceğiniz Yerleşim Yeri Belgesi ya da adınıza kayıtlı son 2 aydan birine ait sabit faturanızla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri' nden birine başvurabilirsiniz.Mevcut faturalı hattınız varsa, GENC TCKN YIL (GENC boşluk 11 HANELİ TC KİMLİK NUMARANIZ boşluk DOĞUM YILINIZ) yazıp, 2222’ye göndererek de tarifeye geçiş yapabilirsiniz. (Örnek: GENC 1234567891011 1985)Kullandığınız hat kendi üzerinize değilse bile, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurarak gençTarifeli olabilirsiniz. 18 yaş altı lise öğrencilerinin kendi isimlerine hat alarak işlem yapabilmeleri için velilerinden imzalı izin almaları gerekir.Yeni Genç Tarife’den, 25 yaş ve altı tüm bireysel faturalı hatlar ile tüm öğrenciler yararlanabilir.Aynı TC Kimlik Numarası üzerine tek bir hat ile gençTarifeli olunur.
Gece Bedava’mı kullanmak için nasıl kayıt olabilirim?GECE yazıp 2222’ye göndererek veya 757 22 22'yi ücretsiz arayarak kayıt olabilirsiniz. Katılım sonrası size gönderilecek “Gece Bedava konuşmalarınız başlamıştır" SMS’inden sonra, haftada 2 gece hakkınız başlamış olur. Böylece haftada 2 gece, akşam 21:00 ertesi sabah 09:00 saatleri arasında bedava konuşabilirsiniz. Tüm bireysel faturalı müşterilerimiz gece bedava hakkından yararlanabilirler.
Ne zaman kullanmaya başlarım?Tarifeniz, başvurduktan sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.Tarifeye geçiş işlemi sizin onayınızdan sonra gerçekleşir. Fatura kesiminizde sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.
Yaşım tutuyor çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için allah razı olsun. :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Yaşım tutuyor çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için allah razı olsun. :)

Birşey değil arkadaşım. İşine karışmak gibi olmasın bir tarife daha önericem sana. Arkadaşlar Turkcell bölümüne bunu niye yazdın şimdi demesinler ben yardım ediyorsam sonradan yardım ettiğim kişi pişman olmasın isterim yani yarın bu tarifeyi görünce keşke bunu söyleseydin deme diye yazdım dostum. Tercih senin :)

Vodafone Genç Avantaj

Aylık Sabit Ücret --- 25 TL
Paket Süresi ------- Her Yöne 500 DK
HerYöne SMS ------ 5000 SMS
Ekstra ------------ Cepten facebook / twitter ücretsiz

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
Birşey değil arkadaşım. İşine karışmak gibi olmasın bir tarife daha önericem sana. Arkadaşlar Turkcell bölümüne bunu niye yazdın şimdi demesinler ben yardım ediyorsam sonradan yardım ettiğim kişi pişman olmasın isterim yani yarın bu tarifeyi görünce keşke bunu söyleseydin deme diye yazdım dostum. Tercih senin :)Vodafone Genç AvantajAylık Sabit Ücret --- 25 TLPaket Süresi ------- Her Yöne 500 DK Paket Aşım Ücreti -- 30 Krş/DKHerYöne SMS ------ 5000 SMS SMS ücreti -------- 41,5 Krş/adetEkstra ------------ Cepten facebook / twitter ücretsiz
Çok çok teşekkür ederim ama ailem ve çoğu arkadaşım Turkcell ben de Vodafone ' a geçmeyi çok istiyorum ama işte Turkcell 'de kalmak zorundayım. :(

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Çok çok teşekkür ederim ama ailem ve çoğu arkadaşım Turkcell ben de Vodafone ' a geçmeyi çok istiyorum ama işte Turkcell 'de kalmak zorundayım. :(

O zaman Turkcell senin için daha mantıklı : )

Üst Alt