Turkcell t10,T20 format menüsü nasıl acılır..??? t10 / T20 format anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell t10,T20 format menüsü nasıl acılır..??? t10 / T20 format anlatım
t10 / t20 format atma şekli / T10 format menüsü

t10, t20 a basit bi şekilde formatı atabilirsiniz.
öncelikle sim kartı telefondan çıkarın çünkü takılıyken başlarsanız formata hattınızın tekrar kullanılamama ihtimali var.
telefon kapalıyken yeşil arama tuşuna ve ses artırma tuşuna basarken power a basarak telefonun açıkdığını gördüğünüzde tuşları bırakabilirsiniz.
sistemle ilgili sayfa gelecektir ve bunlardan '' wipe data / factory reset '' i seçin. açılan yeni saydada no ile ilgili seçeneklerin yanında bir tanede yes ile başlayan seçeneği göreceksiz. yes olanı seçin. sırasıyla şunlar gelecek.
formatting DATA
Wiping data
Formatting DATA
Formatting CACHE
Date wipe complete...
format bitmiştir telefonu powerdan kapatıp açabilirsiniz. format atılamadıysa bataryayı çıkarıp taktıktan sonra formatı tekrar uygulayın....

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, tolgakaylak ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler faydalı bilgiler için Mustafa:)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim abi :)

parss

Üye
t20 de yeşil arama tuşu mu var ???

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

xbrendax

Üye

öncelikle sim kartı telefondan çıkarın çünkü takılıyken başlarsanız formata hattınızın tekrar kullanılamama ihtimali var.
telefon kapalıyken yeşil arama tuşuna ve ses artırma tuşuna basarken power a basarak telefonun açıkdığını gördüğünüzde tuşları bırakabilirsiniz.
sistemle ilgili sayfa gelecektir ve bunlardan '' wipe data / factory reset '' i seçin. açılan yeni saydada no ile ilgili seçeneklerin yanında bir tanede yes ile başlayan seçeneği göreceksiz. yes olanı seçin. sırasıyla şunlar gelecek.
formatting DATA
Wiping data
Formatting DATA
Formatting CACHE
Date wipe complete...
format bitmiştir telefonu powerdan kapatıp açabilirsiniz. format atılamadıysa bataryayı çıkarıp taktıktan sonra formatı tekrar uygulayın....

merhaba iki üç ay kadar önce t20 telefonum kapanmıştı ve bende bu yolu izledim açıldı formatlayabildim telefonu bir müddet kullandım ama tekrar kapandı telefonum hoşgeldiniz yazısı cıkıyor pcye bağlarsam usb depolama birimini aç diyor ama açılmıyor tekrar anlattığınız biçimde ormat atmak istedim açma ve ses tuşlarına bastğımda format ekranı gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz?

x-scarface

x-scarface

Üye
bilgilendirme icin :tşk: :emzik:

tolgakaylak

Üye
çok tesekkür edrim

gilligulo

Üye
çok tesekkür edrim

Arkadaşlar hepsi saçmalamış... T-20 da öyle bişey yok.. Yapmanız gereken tek şey telefon kapalıyken şarza takın ekran açılıyor bu dedikleri ekran geliyor.. sonra ordan söyledikleri işlemi uygulayın yani data filan işte neyse...

esokmen

esokmen

Üye
güzel bilgiler. Ama bu telefonlar kullanılmaz bence

T20magduru

Üye

formatting DATA
Wiping data
Formatting DATA
Formatting CACHE
Date wipe complete...

merhaba 5 ay once bu dediginiz yoldan hard format attim. format sonrasinda yine tel. hafizasi dlu uyarisi aldgmdan bir kac kere de menuden fabrika ayarlarina dondurdum. bu islem sonrasi tel bosken magazadan indirdigim maksimum 3 uygulamayla hafiza dolu uyarisi aliyorum. su an telefonum baslama menusunde takili kaldi ve recovery ekranini acamiyorum. cok acil yardimlarinizi bekliyorum =(

ftoglu

Üye
Selamlar,
ben daha önce hard reset işlemini ses tuşu + power tuşu ile belirtildiği gibi başarılı bir şekilde yapmıştım. Şimdi yine yapmam gerekti ama bir türlü o menüye gelemiyorum. Sadece ekranda yatay beyaz bir ince bant görüntüsü çıkıyor ve öylece kalıyor. Ne olabilir?
Teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Selamlar,
ben daha önce hard reset işlemini ses tuşu + power tuşu ile belirtildiği gibi başarılı bir şekilde yapmıştım. Şimdi yine yapmam gerekti ama bir türlü o menüye gelemiyorum. Sadece ekranda yatay beyaz bir ince bamt görüntüsü çıkıyor ve öylece kalıyor. Ne olabilir?
Teşekkürler

kturan24

Üye
bende telefonum aynı modeldi ,aynı problemi yaşıyordum 11820 teknoloji hattnı aradım ,problemi çözdüler

Üst Alt