ACİL!!!Samsung Galaxy Gio Ekran Kilidini Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

Counter2

Üye
    Konu Sahibi
ACİL!!!Samsung Galaxy Gio Ekran Kilidini Unuttum
arkadaşlar flood yapıyorum ama cidden çok kötü durumdayım gionun 9 yuvarlak birleştirmeli ekran kilidini unuttum ltfn yardım edin :(
buda fotosu:
şimdiden teşekkürler

fireman87

fireman87

Üye
Orada unuttum seçeneği olacak, mail adresini girerek doğru sifreyi veriyolar diye biliyorum. Değilse yandın, rom atman gerekecek.

umutku84

umutku84

Üye
Orada unuttum seçeneği olacak, mail adresini girerek doğru sifreyi veriyolar diye biliyorum. Değilse yandın, rom atman gerekecek.
evet yanlış girince unuttum seçenegi geliyo telefona kayıtlı gmail hesabını ve şifreyi girince açılıyo

technoshark

technoshark

Üye
Ses +/- ikisinden bir tanesi olması lazım beraberinde power tuşuna bas, sonra 3 sanıye sonra power tuşunu bırak ses +/- basılı tut açılmasını bekle... (hangisi oldugunu unuttum ilk olarak + dene sonra - denersin.. olmassa tekrar yaz )

fireman87

fireman87

Üye
evet yanlış girince unuttum seçenegi geliyo telefona kayıtlı gmail hesabını ve şifreyi girince açılıyo

Bende öyle biliyorum, eğer hatırlıyorsa sorun çözümlenir yoksa al başına bela.

criminalx32

criminalx32

Üye

Bende öyle biliyorum, eğer hatırlıyorsa sorun çözümlenir yoksa al başına bela.

Google Playda kullandığın gmail i gir kesin yollaması lazım (ek not: resimli mail olduğu için biraz geç gelebilir.)

lordufuk

lordufuk

Üye
Konu başlığına acill yazılmaz taşınacaktır konu

incitemfm

incitemfm

Üye
recoverye gir format at

CasuS_87

CasuS_87

Üye
format atman gerekebilir ;)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Wipelerin hepsini yap gitsin ugrasma.

coskunsaglam

Üye
gio mesaj gönderirken başarısız dior sebebi nedir sizce

Elektr0

Elektr0

Üye
3 yaşında kuzenin eline verdim oynamaktan telefonu tümüyle kitlemiş umuttum diye bir yer var oraya tıklayınca Gmail istiyor girincede yeni model oluşturmanı istiyor + internet gerekli diye biliyorum güç tuşuna uzun süre basınca 3G yi açabildim ve yeni model oluşturdum..

- - - Eklendi - - -

gio mesaj gönderirken başarısız dior sebebi nedir sizce

sms hakkın yada TL yoktur

private3424

Üye
Ben de aynı problemi yaşadım, 11820 Teknoloji Destek Hattını aradım, kısa sürede çözüme kavuşturdular. Bilgisayar, Mobil, İnternet teknolojilerine hizmet veriyorlarmış"

katull

Üye
valla ben telefonculara sordum 30 lira dediler. 11820 yi aradım adamlar 7 dk yaptılar hem ögrettiler hemde bana 10 liraya payladı faturama yansıyacakmış :)) tavsiyedir :))

tajo19

Üye
Her telefonun farklı tuş kombinasyonu bulunmakta telefonu sıfırlamak için. Benim telefonumda da aynı sorun oldu. 11820 teknoloji destek hattını aradım 10 dk da halettiler. Sorun yaşarsan tavsiye edebilirim

ozgur055

ozgur055

Üye
15 kere yanlıs girdikten sonra gmail hesabından giriş yap açılır

esokmen

esokmen

Üye
Madem ogrettiler.anlatin

Üst Alt