Israil malları

Sponsorlu Bağlantılar

darkfable

Üye
Türk mallarının barkotu 8 69 ile başlıyor bende bunlardan başkasını kullanmıyorum zaten.BİM'in ürünleri mesela hepsi türk malı

sekinardi

sekinardi

Üye
bazıları türklerin dikkat edelim plsss

ladekra

Üye
Arkadaşlar işte israil'in malları
1-NOKİA Finlandiya
2-MC DONALDS A.B.D.
3-VAKKO Türkiye türkiye yazmışsın doğru ama sahibi vitali hakko ve kendisi yahudi asıllı iş adanıdır ve burdaki çoğu markaların sahibi yahudidir unutmayın israil halkının %75 i yahudi zaten
4-PROFİLO Türkiye (Türk Firmaları Tarafından Satın Alınmıştır.)
5-CARREFOUR Fransa
6-KOMİLİ ?
7-SARALLE
8-PANTENE Fransa
9-ELİDOR
10-RECOİCE
11-BLENDAX
12-DOVE Fransa
13-LUX Türkiye
14-CLEAR
15-İPANA
16-SİGNAL
17-COLGATE
18-ORKİD Türkiye
19-CİF
20-VİM
21-DOMESTOS
22-REXONA
23-COCA COLA A.B.D. İsrail Ordusuna Kârının Bir Kısmını Bağışlıyor..
24-FANTA Coca Cola'ya Aittir..
25-PEPSİ
26-YEDİGÜN
27-FRUKO Coca Cola'ya Aittir..
28-SPRİTE Coca Cola'ya Aittir..
29-SENSUN
30-SCHWEPPES
31-TURKUAZ Türkiye
32-LİPTON
33-TANG
34-CAPPY Coca Cola'ya Aittir..
35-ARİEL
36-OMO
37-YUMOS Türkiye
38-ALO Türkiye
39-ACE
40-RİNSO
41-SANA Türkiye
42-KENT Türkiye
43-KNORR
44-MAGNUM
45-PANDA Türkiye
46-ALGİDA
47-CARTEDOR Fransa
48-CORNETTO
49-DANONE Fransa
50-VİVİDENT
51-FİRST
52-CALVE
53-NESTLE İsviçre (İsrail'de Nes Cafe Adı Altında Kafe Zinciri Var..)
54-NESCAFE
55-NESQUİK
56-KİTKAT
57-MİLKA İsviçre
58-JACOBS
59-MİLKYBAR

eysan10

eysan10

Üye
arkadaşlar bugün gazetede okudum bütün israilli turistler türkiye rezervasyonunu iptal etmişler 100milyon dolar tutarında yahudiden daha fazla milliyetci olalım bizde onların mallarını almayalım:megafon:

ikinci2el

ikinci2el

Üye
Arkadaşlar işte israil'in malları
1-NOKİA
2-MC DONALDS
3-VAKKO
4-PROFİLO
5-CARREFOUR
6-KOMİLİ
7-SARALLE
8-PANTENE
9-ELİDOR
10-RECOİCE
11-BLENDAX
12-DOVE
13-LUX
14-CLEAR
15-İPANA
16-SİGNAL
17-COLGATE
18-ORKİD
19-CİF
20-VİM
21-DOMESTOS
22-REXONA
23-COCA COLA
24-FANTA
25-PEPSİ
26-YEDİGÜN
27-FRUKO
28-SPRİTE
29-SENSUN
30-SCHWEPPES
31-TURKUAZ
32-LİPTON
33-TANG
34-CAPPY
35-ARİEL
36-OMO
37-YUMOS
38-ALO
39-ACE
40-RİNSO
41-SANA
42-KENT
43-KNORR
44-MAGNUM
45-PANDA
46-ALGİDA
47-CARTEDOR
48-CORNETTO
49-DANONE
50-VİVİDENT
51-FİRST
52-CALVE
53-NESTLE
54-NESCAFE
55-NESQUİK
56-KİTKAT
57-MİLKA
58-JACOBS
59-MİLKYBAR

KULLANIP KULLANMAMAK HERKESİN KENDİ VİCDANINA KALMIŞ ARTIK BENDEN BU KADAR (ALLAHA
EMANET

:@:@:agla:agla
FİLİSTİNDEKİ ÖLENLERİ DÜŞÜNÜN ÇOCUKLAR,ABLALAR,KARDEŞLER,ABİLER,ANNELER,BABALAR,
DEDELER,ANNEANNELER BİR DÜŞÜNÜNNNN!!!!!!!!

:(:(:(
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
selam arkadaslar malesef yavaş yavaş türk mali piyasadan inmeye başlamiştir
nasil yani diyeceksiniz.ülker türk mali evet doğru ama israilen ortak?
tekel 2001 sigarasi türk mali ama tütünü ortak israilen?
opel alman mali ama israilen ortak?
peugote fransiz mali ama israilden farki yok oda israilen ortak?
mercedes alman mali yahudi ama israilen ortak?
böyle bir cok daha var yazmakla bitmez.
yukarda arkadaşimiz yazdiği gibidir ben kendisine katiliyorum.
ve ayrica katilmayanlarda saygi duyuyorum
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
gerceklerle yüzleş
gec olmadan o gercek
seninle yüzleşmesin

lovemi

Üye
verdiğin bilgi için allah razı olsun abi sağol

domelyan

domelyan

Üye
Yazık size yazık be açın kuran okuyun bakın ne yazıyor (meal) sizin ananızda babanızda dininizde para olmus dalga geçiyorsunuz allah sizi o durumlara dusurmesın insallah amin niye dusurmesin sizi kötu durumlara biliyrmusnuz ''SİZ HESABINIZI ALLAHA VERECEKSİNİZ :) İNANMAYANLAR LİPTONUN YENİ SOHBET ROBOTUNA İSRAİL ADİ YAZIN ROBOT SİZE KARŞILIK OLARAK BU DEDİĞİNDEN EMİNMİSİN BİRAZ AĞIR KPONUSUYORSUN DİYOR EĞER EVET DERSEN BU KONULARI DEİŞTİRELIM YOKSA KOTU OLABİLİR DİYOR NAMAZ DİYİN BU KONULARA GİRME DİYOR BUNLAR ÇOK ŞEREFSSİZ İNSANLAR LİPTONDA İSRAİLİN MALI

--------------- Ekleme ---------------

Belki ban yiyeceğim ama olsun bir kişi bile bu yazımı okuyup bir malı bile kulanmassa ben mutlu olrurum

de.emin

de.emin

Üye
arkadaşlar ben 2 senedir cola pepsi ve yan ürünlerini içmiyorum ve buna benzer bazı kozmetik temizlik ürünlerinide almıyorum almayıncada ölmüyorum yani kimse demesin tek ben ne yapabilirim bunların yani müslüman kardeşine sıkılan merminin(COLA PEPSİ) HESABI SORULACAK allaha emanet olun bilinçli olun:hmmm

1_9_0_5

1_9_0_5

Üye
tamam hepsini anladım da bir telefon sitesinde Nokia'yı İsrail malı diye yutturmaya çalışmak n'oluyo?

Unstable01

Unstable01

Üye
aaaaayyy ne alıp almayacagım sasrdım :s

hsoylemis

Üye
Dünyadaki mevcut sermayenin %60-%70 civarında yahudilerin elinde bulundugu düşünülürse , global ( borsaya açık ) firmaların içinde yahudi sermayesi olmadığını düşünmek anlamsızdır. Bence önemli olan bu firmaların ülke ekonomisine katkıları ve nereye vergi ödedikleridir.

" paranın dini , imanı olmaz "

NR6630

NR6630

Üye
israili kutlarım küçüçük ülkeye kafa tutan yok anca dedikodusunu yaparız...

sonuna kadar katılıyorum aklınızı kullanaydınızda sizde adam olaydınız, ulan sanki israil peygambere allaha inanmıyor.. adamlar zeki işte bunu kabul edin:nono: onların tarihi türklerden bile eskidir bıraklın artık bu din ırk düşmanlığını onlar akıllı ve seçilmiş ırktır. israil malına devammmmm:evet::evet:

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Ben bunları boykot etsem kirimden kokarım :) Tüm şampuanlar adamların :)

nalcam22

nalcam22

Üye
hacı şakir de israil malı

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
hacı şakir de israil malı

Ne alakası var. Okumadan, bilgi edinmeden herşeye İsrail malı gözüyle bakıyorsunuz. Hacı Şakır dikkat ederseniz Colgate malı ve buna bağlı olarak Colgate'de Amerikan malıdır. :oke:

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
gidin BİM den alışveriş edin BIRLESIK ISLÂM MARKETLERI adı üstünde bir tane ısrail mali yoktur

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
siz anca buraya saçmalayın ısrail dünyanın 4. Güçlü ülkesi arkasında dünyanın en iyisi amerika var BIR SABAH ATOM BOMBASIYLA UYANMAK ISTEMIYORSANIZ.KENDIMIZDEN GÜÇLÜ ÜLKELERLE UĞRAŞMAYALIM KENDIMIZI KANDIRMAYALIM

gora"

gora"

Üye
Ben bunların İsrail Malı olduğuna inanmıyorum neden mi?

Amerika Irağa girdiğinde bu markalar yine protesto edilmişti ve İsrail malı diye gösterilen Nokia'nın Finlandiya malı olduğunu herkez bilir:spr
iyi de kardeşim bu malların hiçbirisi israilliler tarafından yapılmamaktadır.israil bu malları el altından başka ülkedeki firmalara yaptırıyor.örneğin nestlenin israillilerin olduğunu çoğumuzun bilmesi gerekir ama üreten firmaya bir bakın bakalım israilde mi...

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Hort :ehe 3,5 yillik konu :D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Belki üstümüzden bir kuş geçer