TTnet Müzik ten şarkı İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

kaya164

Üye
    Konu Sahibi
TTnet Müzik ten şarkı İndirme
ttenet müzikte şarkı yı dinlerken nasıl indirilir ?? :vur --- ( Kayıt olmadan) :nono: -- İdman veya orbit gibi bir program var mı??

TunaKarahan

TunaKarahan

Üye
Hiç bir şekilde indiremezsin.Ancak üyelik.

maynak00

maynak00

Üye
Hiç bir şekilde indiremezsin.Ancak üyelik.
katılmıyorum üyeliksiz indirilebilir.indiremiyorsan da ses kaydı yaparsın.
şarkılar biraz düşük kalitededir.RTM*PE protokolünden yayınlanır.(genelde flv uzantısıyla aac formatında 48,64,96kbps gibi bit hızında HE-AACv2 veya AAC/SBR+PS profillerinde)RT*MP,RTM*PT kullanan siteler de var.(RTM*PS, RT*MPTE kullanana denk gelmedim)

IDM>İndirilenler>Seçenekler>Genel>Tarayıcılarda IDM indirme panelini düzenle.pencerede kor*unan içerik için indirme panelini göster.IDM indirmeyebilir.bunu seçerseniz IDM size RT*MPEden yayın yaptığını gösterir ki bunu IDM (şimdilik) desteklemiyor
Orbit RTM*Pyi destekler yani o da tt*netten ücretsiz indiremez.
ben indirebiliyorum.biraz nette araştırın.muzi*kicinef*es.com gn*cplay(turk*cellmuzik.com) siteleri de RT*MPE kullanıyor.indirilebiliyor.
h*ulu.com mt*v.com m*yspa*ce.com,fi*zy.com,ac*unn.com vs. sitelerden de ücretsiz video/müzik in*dirilebilir.

burada anlatmayacağım.kendim uzun zamanda ve zor öğrendim.google da aratın forumlarda anlatılıyor.buralara da göz atın: ve ve
vaktiniz yoksa ekran/ses kayıt programlarını kullanın.

ave*amuz*ik.com dan,spo*tifyden indirebilen varsa bana anlatsın.
not:*ları yoksayın.

musa.075

Üye
Ttnet Müzik ===>
Turkcell Müzik ===>
Vodafone Müzik ===>
Avea Müzik ===>

Yukarıda saydığım müzik sitelerinden müzik indirmeyi deneyebilirsin. Hangisi işe yarıyorsa.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici

Hint: Once installed, hover over any button to see a description of what it does.
Video Tutorial

[video=youtube;Y7ny1YdTShg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y7ny1YdTShg[/video]

freecorder işine yarar

This short video will get you going with Freecorder:
Requirements:

• Internet Explorer or Firefox.

SilentOne

SilentOne

Üye
hiç birşey anlamadım walla

musa.075

Üye
Not: IDM ile Avea Müzik'ten müzik indirilebiliyor. Çünkü Avea Müzik http protokolünü kullanıyor.

musa.075

Üye
Bu arada Avea Müzik'ten indirilen şarkıların ses kalitesi 96 kbps'dir. 30 saniyelik demo şarkıların ses kalitesi 128 kbps'dir. Bunu 320 kbps'e yükseltmek için Freemake Audio Converter programından yararlanabilirsin. Programı indirmek için tıkla:

mmtblbn

Üye
Kayıt olmak zor değil bişeyde kaybettirmiyor,kayıt olduktan sonra ücretsiz hattına tanımlanan adet kadar indirebilirsin..

hsn6262

hsn6262

Üye
bunlarla hiç uğraşmayın.Youtube mp3 var.Youtube taki sayfanın linkini (dinlediğiniz şarkı ) buraya yapıştırın.Direk mp3 indirme linki çıkacaktır.

Gambit2

Üye
Youtube'den müzik indirmek o videoyu mp3 dosyasına çevirmek demektir. Youtube'den indirilen müzikler CD kalitesini vermez.

askci74

askci74

Üye
ben her türlü aradığım mp3ü YÜKSEK KALİTEde bulabiliyorum. Ttnetmuzikten kayıt yapınca hiçte kalite düşük olmuyor. Kavun mynet te var o düşük kalite sorunu. Turkcellmuzik var, bearshare var youtube converter var benim arayıpta bulamadığım şarkı kalmadı.

u_cosar

u_cosar

Üye
ttnet ten hiçbir şekilde müzik indiremezsin

musa.075

Üye
StreamTransport programıyla TTNET Müzik ve diğer sitelerde bulunan tüm videoları/müzikleri indirebilirsiniz.

omercity

Üye
Arkadaşlar Bu Sorunlarınıza Son Noktayı Koydum. Fi*zy*com her derde deva. Şarkı-Video Klip-İDM ile indirme + Müzik Listesi oluşturma yasal olan sitelere giripte yazık günah mp3 lerini çalmayın bırakın turkell aveya tntnet vodafun müziklerini başlarına çalsınlar:):) biz fakirlerini derdinden anlayan site Fi*zy*com

somurtukk

somurtukk

Üye
kayıt olman lazım .

Üst Alt