Galaxy Fit S5670 - 2 Haziran Firmware Android ver. 2.3.4 Yükseltmek

Sponsorlu Bağlantılar

mustea1984

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Fit S5670 - 2 Haziran Firmware Android ver. 2.3.4 Yükseltmek
Galaxy Fit S5670 - 2 Haziran Firmware Android ver. 2.3.4 Yükseltmek çok basit.
böyle kiesin bağalntı sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

şimdi sürüm notlarını aktarayım

UYARI: BU İŞLEM TELEFONUNUZU GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA BIRAKABİLİR EĞER YANLIŞ İŞLEM YAPARSANIZ SORUN YAŞAYABİLİRSİNİZ. BUNUN BİLİNCİNDE GEREKLİ İŞLEMLERİ UYGULAYIN.
HERHANGİ BİR SORUNDA SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ. AMAÇ SADECE PAYLAŞIMDIR.

Europe Firmware CSC .OPS Android Date Download

S5670XXKPI ## CSC = SERKPI BENI_V1.0.OPS 2.3.4 2011 June 2

2 Haziran Güncellemesi

şifre: samfirmware.com

Gerekli program
Odin Multi Downloader

Kurulum Notları:
ilk olarak telefonunuzdaki verileri yedekleyin hatta sağlıklı bir kurulum için hafıza kartınızı da biçimlendirin. Bu yükleme sonunda telefon formatlanıp android 2.2.1 den 2.3.4 gingerbread.xxkpi oluyor.
Gelelim kuruluma telefonun usb kablosu takılıyken kapatın.
telefon ekranında sadece sarj işareti gösterecektir. sırayla ilk önce soldaki Ses yüseltme alçaltma
tuşundan - yani azaltmaya basılı tut sonra elini çekmeden ortadaki kare menü tuşuna bas ondanda elini çekmeden sağdaki güç yani açma kapama tuşuna basılı tut 5-10 sn içinde android simgesi kazı simgesi görüencektir üçgen içinde. usb takılı olduğu için pc nizde dananım takılma sesleri duyulacak. bu iyiye işaret telefonunuz pc ile bağlantıya geçiyor demek =)
sonra odin 2.linkten indirdiğiniz Odin Multi Downloader v4.38 sağa tıklayın yönetici olarak çalıştır deyin şöyle bir ekran çıktığından emin olun.

bu şekildeyse pc ile telefonunuz sorunsuz şekilde bağlanmış demektir.

ikinci aşama ise size verdiğim ilk linkteki klasörün içindekileri programa yerleştirmek.
bunuda şu resimdkei gibi sırayla yapmanız gerekiyor .

Dsoya yolları şekildeki gibi olduğu takdirde hiç uyarı almaksızın işlemnizie start diyip başlayabilirsiniz.
yok uyarı aldıysanız muhakkak dosya yollarında bir hata yapmışsınız demektir ve kesinlikle devam etmeyin yyükseltme işine.

Start dedikten sonra 5 dk içinde telefonunuz kendi kendine açılacak. Türkçe rom olmaıdğı için teelfon açılışta rusça açılacak. ilk ekranda google sözleşmesine devam diyerek. ana menümüze geleceğiz. burdana hemen ayarlar simgesine tıklayın en alttan 5.seçeneğe tıklayın klavyes tuşu simgesi A işaeti vardır buna tıklayınca açılacak menüde ilk yere basın ve Türkçeyi seçin. Telefonunuz artık Türkçedir.
Size tavsiyem hemen ondan sornada kablosuz ve ağlar menüsüne girip en alttaki mobil ağlara girip paket ververi kullan işaretini kaldırmanızdır. yoksa gereksiz yere kontör düşüp duruyor.

ve sonuç telefonunuz artık 2 haziran 2011 android 2.3.4 güncellemelidir. telefonunuzdaki hızı direk anlayacaksınız.
işte resim...

Sorularınızı ve sorunlarınızı bu başlıkta yazın beraber çözüm bulalım. İyi eğlenceler.

Not: Çalıntı ya da Alıntı değildir. =)

• Beğen
Tepkiler: minur77, rex_, 13174040 ve 1 kişi daha

OğuzcanAbi

Üye
teşşekürler güzel anlatım olmuş :oke:

spongemert

spongemert

Üye
Keşke programla güncellemeyi farklı sitelere upload etseydin.

spongemert

spongemert

Üye
O anlamda dememiştim free kullanıcılar ikisini birden indiremediği için. Bu arada aynı konuyu başka bi sitede de gördüm o da alıntı değildir diyordu. :ehe

mustea1984

Üye
    Konu Sahibi
konu bana ait yazılardan resimlere kadar. önemli olan o değil bi yararı olması. galaxy fit için çok az destek var

spongemert

spongemert

Üye
Yaptım süper oldu! Allah razı olsun. :oke:

13174040

Üye
ilk denememde hata verdi, cihazı yeniden başlattım eski sürüm sorunsuz çalışıyordu. ikinci denememde tekrar herşeyi kontrol ettim. meğerse kies programını açık unutmuşum. kies programını kapatıp denediğimde kısa sürede android 2.3.4 yüklendi. Allah razı olsun kardeşlerim :)

tmg

Üye
bunu tur çeviremezmıyız kıesten güncelleme yapabılmek için

rex_

Üye
thanks it is working great ;)

mustea1984

Üye
    Konu Sahibi
kies herzaman geriden geliyor. zaten Türkçe dil seçeneeği var. ama room rus gözüküyor.

xinsurer

xinsurer

Üye
stabil çalışıyor mu bari? daha önce yükleyebildiğiniz tüm oyun ve uygulamalar sorunsuz yüklenebiliyor mu? bir de RAM tüketimi nasıl? Ram'i sömürmüyorsa ne ala. Ben de Gio için yapmıştım bunları, hiç memnun kalmadığım için gidip fabrika sürümünü geri yükletmiştim. Bir de her ne kadar Türkçe destei var gibi grünse de mesajlarda falan tüm Türkçe kararkterleri desteklemeyebilir. SER ile başlayan dil dosyası Rus dili içindir aslında, MULTI ile başlayan CSC dosyası çoklu dil destekleyen ve Türkçeyi de sorunsuz olarak tam destekleyen dosyadır, onun bulunup yüklenmesi daha iyi olur.

arjantin38

Üye
gerçekten mükemmel eline koluna saglık teşekkürler saol saol saol

samety500

samety500

Üye
stabil çalışıyor mu bari? daha önce yükleyebildiğiniz tüm oyun ve uygulamalar sorunsuz yüklenebiliyor mu? bir de RAM tüketimi nasıl? Ram'i sömürmüyorsa ne ala. Ben de Gio için yapmıştım bunları, hiç memnun kalmadığım için gidip fabrika sürümünü geri yükletmiştim. Bir de her ne kadar Türkçe destei var gibi grünse de mesajlarda falan tüm Türkçe kararkterleri desteklemeyebilir. SER ile başlayan dil dosyası Rus dili içindir aslında, MULTI ile başlayan CSC dosyası çoklu dil destekleyen ve Türkçeyi de sorunsuz olarak tam destekleyen dosyadır, onun bulunup yüklenmesi daha iyi olur.

demekki stabil :D

xlatan

Üye
kardeşim süpersin 5 dakikada hallettim bide androidde çok yeniyken, ellerin ve klavyen dert görmesin tel desen çok stabil ve hızlı oldu bakcaz görcez artık

mtbim

Üye
ben de sorunsuz halettim tavsiye ederim. Türkçede problem yok. Yalnız SMODA Widget ( ) hata verdi. o da sanırım versiyon farklı olduğundan)

Teşekkürler

farslan_80

Üye
slm mustea kardeş benim de 2.2 idi verdiğin programla 2.3.4 e yükselttim arasındaki fark hız mı flash player olur diye düşündüm ama yok yani tv izleyemiyoruz ama hızı iyi tşkr edrim...

----------Eklendi @ 13:12:01 ---------- Yazıldı @ 13:10:41 ----------

ha bu arada yeni üyeyim...

ymanavoglu

Üye
Arkadaşlar 2 program arasındaki farkı anlatacak türkçeyi iyi bilen bir arkadaş yok mu Allah rızası için 2.2 den 2.3 e yükseltmek bize ne avantaj saglar telefon Samsung Galaxy Fit S5670

djevery

Üye
sonuç mukemmel şu an süper hızlı çalışıyor cihaz teşekkür ederim dostum bu bağlantıyı kendi sitemde paylaşmak isterim

----------Eklendi @ 20:24:14 ---------- Yazıldı @ 20:19:44 ----------

çok güzel çalışıyor sağol

• Beğen
Tepkiler: mustea1984

mustea1984

Üye
    Konu Sahibi
önemnli dğeil tabi paylaşılsın bilmeyen herkes öğrensin telefonculara para kaptırmasın kimse

Üst Alt