Aşk Gururu Yener mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cehili

cehili

Üye
Du hevesimi alıyım moral 0 zaten inbox ile avunuyoruz:ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
:D:D yarın duzelır

cehili

cehili

Üye
O konuda hiç emin değilim:allalla:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
olur olur ıns mutlu gelırsın yarın
ben cıkaym yoksa bunalıma grcem .// iyi geceler sana
yarın guzel haberlerle gel:evet:

cehili

cehili

Üye
Amin amin
Sıkma canını sende :sarıl:
İyi geceler kardeşim:evet:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yenemiyor gördüğüm kadarıyla. Aynı durumdayım ben de.

Ama aşk dinmemiştir, elleri dalgındır hâlâ.. Ne demişler, önce aşk başlar sonra göç.. Varsa küçük bir ümidin, bekle ömür boyu.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
hergün hergün bu durum aklına gelir ne yapcagınıda bilemessin ve olayı akışına bırakyım dersin asıl o an olan oluyor :)

emilse

Üye
Hayir yenmez hic bir zaman hep hatirlarsin yaptigini hic bir zaman kalbin onun icin atmaz artik .
Bende sevdim hep yalan ve ihanet gordum. Gunun birinde ask gururu yenermi bana soyledi en sevdiyim arkadasim ben cok asiksan ama yener dedim.
Ama sonra askimdan canimdan ayrilinca yenmez oldugunu anladim.........
Cunku oyle hatalar gordum ki ona ne kadar cok sevsemde onu geri donemem artik Hayir ask gururu yenmez arkadaslar
Bazen gecmisimi hatirliyorum ve kendi kendime ne kadar sevdim seni zalim diye agiyorum. Iste sevmeyenler o duyguyu anlayamaz ....

Simdi o evli bana en buyuk aci sevdiyi erkegi benden 2 ay boyunca saklamasi. Cep telefonunu benden kaciriyordu ben soylediyimde neden oyle yapiyorsun bana guveniyormusun soyluyordu evet guvniyorum ama orada yazilanlari bilmek hakkim bana guvenmiyorsun diyip kavga ediyordu benle .
Sonrada agliordu ben seni seviyorum diye neden guvenmiyorsun arayan kardesim diyordu.
ben seviyorum amma sana kim yaziyor bilmeliyim .

Her zaman is cikisindan gorusup birlikde gidiyorduk eve. son bir kac ay artik beni kardesim eve apracak diyordu . Bene gitmek stemiyormusun soyledigimde istiyorum ama kardesimle gitmek zorundayim seni seviyorom diyordu. sonra ogrendim i aldatiyor beni takip ettim.Hangi kardes ablasinin koluna simsica girer v e belinden tutar ve ozman her seyi anladim Bana yalan soyledigini anladim ve karsilarina cikarak sevdigime bu kim oda sen kimsin ben sana siyledim sen kimsin ben sevgilisiyim dedi. Kizdan sordum oyleymis neden . boyle yaptin cok sevdim onu e yapayim bes ben beni hic dusundunmu . Agladi

Ben kayb ettim yillar once . Bana son mesaji beni arama BEN ISTEMEZDIM BOYLE OLSUN ben evliyim artik .

Sonradan ogrEndim evlendiyi erkek benden bir kac ay one tanismis yani beni oyalamis kalbim okadar hassas temiz ki ona saf gibi kandim . ve inandim bana her zaman kim cikarsa ciksin karsima seni hic bir zaman hic kimseye deyismmem diyordu. amma yalanmis hepsi soyledim hic sevmedinmi beni sevdim amma cok digil. Yikildim .
Zaman durdu sanki . . . . . . . . .

Bir kac ay once ablasi bana mesaj atti Emilmi diye ben cevap yazmadim .Siz kimsiniz diye eve ben Emil yazdim
Sonra beni ararmisin yazdi bende aradim ne diye .
Kizin ablasiymis Emil biliyorum seni aramam gerekiyor amma aradim sevgilin mutlu digil her aksam resmine gizlice bakarak uyuyor /Pisman bir konusan onla seni hala seviyor ben beni seveni artik unttum dedim . Emil sen anlamiyormusun kiz mutlu digil seni aramaktan korkuyor sen kotu laf soylersin diye izin ver bir defaligina arasin seni ben izin vermedim.beni arama ben bana ihanet edeni sevemem konusamam artik
yani yaptiklarini dusundum o anda bana oyle bir sey yapti ki onu hic bir zaman aff etmem sevsemde aff etmem . Yani soyledigim arkadaslar ask guru yenmez yenemez .......

KIZAR SEVMEZLER SEVMIS GIBI YAPARLAR BUNU ANLADIM

-efşan

-efşan

Üye
yendi galiba gururum ayaklar altındaa

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
gurur herzman yener bence

-efşan

-efşan

Üye
doğru diyorsun pelin yaa
tabi gurur düştümü paspastan fark yoktur haklısın

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

öle ama bende aynıyım yenıyo becnede:D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
Hayir yenmez hic bir zaman hep hatirlarsin yaptigini hic bir zaman kalbin onun icin atmaz artik .
Bende sevdim hep yalan ve ihanet gordum. Gunun birinde ask gururu yenermi bana soyledi en sevdiyim arkadasim ben cok asiksan ama yener dedim.
Ama sonra askimdan canimdan ayrilinca yenmez oldugunu anladim.........
Cunku oyle hatalar gordum ki ona ne kadar cok sevsemde onu geri donemem artik Hayir ask gururu yenmez arkadaslar
Bazen gecmisimi hatirliyorum ve kendi kendime ne kadar sevdim seni zalim diye agiyorum. Iste sevmeyenler o duyguyu anlayamaz ....

Simdi o evli bana en buyuk aci sevdiyi erkegi benden 2 ay boyunca saklamasi. Cep telefonunu benden kaciriyordu ben soylediyimde neden oyle yapiyorsun bana guveniyormusun soyluyordu evet guvniyorum ama orada yazilanlari bilmek hakkim bana guvenmiyorsun diyip kavga ediyordu benle .
Sonrada agliordu ben seni seviyorum diye neden guvenmiyorsun arayan kardesim diyordu.
ben seviyorum amma sana kim yaziyor bilmeliyim .

Her zaman is cikisindan gorusup birlikde gidiyorduk eve. son bir kac ay artik beni kardesim eve apracak diyordu . Bene gitmek stemiyormusun soyledigimde istiyorum ama kardesimle gitmek zorundayim seni seviyorom diyordu. sonra ogrendim i aldatiyor beni takip ettim.Hangi kardes ablasinin koluna simsica girer v e belinden tutar ve ozman her seyi anladim Bana yalan soyledigini anladim ve karsilarina cikarak sevdigime bu kim oda sen kimsin ben sana siyledim sen kimsin ben sevgilisiyim dedi. Kizdan sordum oyleymis neden . boyle yaptin cok sevdim onu e yapayim bes ben beni hic dusundunmu . Agladi

Ben kayb ettim yillar once . Bana son mesaji beni arama BEN ISTEMEZDIM BOYLE OLSUN ben evliyim artik .

Sonradan ogrEndim evlendiyi erkek benden bir kac ay one tanismis yani beni oyalamis kalbim okadar hassas temiz ki ona saf gibi kandim . ve inandim bana her zaman kim cikarsa ciksin karsima seni hic bir zaman hic kimseye deyismmem diyordu. amma yalanmis hepsi soyledim hic sevmedinmi beni sevdim amma cok digil. Yikildim .
Zaman durdu sanki . . . . . . . . .

Bir kac ay once ablasi bana mesaj atti Emilmi diye ben cevap yazmadim .Siz kimsiniz diye eve ben Emil yazdim
Sonra beni ararmisin yazdi bende aradim ne diye .
Kizin ablasiymis Emil biliyorum seni aramam gerekiyor amma aradim sevgilin mutlu digil her aksam resmine gizlice bakarak uyuyor /Pisman bir konusan onla seni hala seviyor ben beni seveni artik unttum dedim . Emil sen anlamiyormusun kiz mutlu digil seni aramaktan korkuyor sen kotu laf soylersin diye izin ver bir defaligina arasin seni ben izin vermedim.beni arama ben bana ihanet edeni sevemem konusamam artik
yani yaptiklarini dusundum o anda bana oyle bir sey yapti ki onu hic bir zaman aff etmem sevsemde aff etmem . Yani soyledigim arkadaslar ask guru yenmez yenemez .......

KIZAR SEVMEZLER SEVMIS GIBI YAPARLAR BUNU ANLADIM

ilkinde okumak istedim yazdgını ama vaktım yoktu.
gerçekten de kötü bir aşk yaşamışssın eger gerçekten senı sevseydi gitmezdi ne olursa olsun ve herhalde evlendikten sonra allahın işi ya senı bukadar üzdü aldattı tabi mutlu mesud yaşayamaz haliyle.
pişman olduktan sonra sana dönmek istedi halıyle ama aklıma şu laf geliyor '' kalp kırıldıktan sonra gelen özür,yemek bittikten sonra gelen tuz gibidir ihtiyaç kalmaz''
işte kardeşim aynısını ister inan ister inanma yaşadım çok sevdik gitti evlendi ve 2 gün önce aradı o oldugunu biliyorum tabikide cevap verdim tanıyamadım falan diye kesti ama bugun lanet olsunki mesaj atınca onada gitti artık her ne hikmetse grupta olmamasına ragmen çok şaşirdimda bakalım hala ses çıkmadı umarımda hiç cevap vermez aramaz çünkü kalbim çok fazla kırıldı çok sevdim o gunden sonra artık her kimle çıksam ilişkim fazla uzmanıyor en fazla 2 ay falan oda rekor çünkü insan bikere kalpten sever bidahakine korkar.

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
AŞK da gurur yoktur. ;)

Masha

Masha

Üye
İkiside birbirini yenebilir, bi insanın düşünce kabiliyetinde ise sonuç bulur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt