Samsung monte Android oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
Samsung monte Android oldu.
ARKADAŞLAR İNANILMAZ AMA GERÇEK DARKFOREST TAKİP EDERKEN GÖRDÜM. SAMSUNG MONTEYE ANDROİD İÇİN HERŞEY HAZIRMIŞ, AÇILIŞI YAPICAKLAR İŞTE BUDA YAZANLARIN GOOGLE ÇEVİRİLİ HALİ...

MonteDroid Çekirdek ve Kurar Bootloader Listeler [Son Güncelleme: 28/05/11]
Builds LİSTESİ

Nasıl Kurulur Kurar

Kart Make-SD size EXT Partition bir emin var
özü ve SD-EXT tüm klasörleri

ANDROID) (KARARLI BUILD 1.5 CuPcAkE
Özellik:
* Zipaligned
* Deodexed
* Busybox
* Köklü
* Hızı arttı
* Kablosuz theter eklendi
* Bir Nano Text Editor eklendi
* SH kabuk 3.5 eklendi
DOWNLOAD:

ANDROID) (KARARLI BUILD 1.6 DONUT
Özellik:
* Zipaligned
* Deodexed
* Busybox
* Köklü
* Hızı arttı
* Kablosuz theter eklendi
* Bir Nano Text Editor eklendi
* SH kabuk 3.5 eklendi
* Sabit YouTube uygulaması hata
* Sabit Bazı oyunlar sorunu
* Uygulamalı anti-malware yama
* Google Hata Düzeltmeleri
* Sabit Build.prop hata
* Twitter ve Facebook gibi bazı hazır uygulamaları Silindi
DOWNLOAD:

KERNEL LİSTESİ

Nasıl Kernel Yükleme
SD-EXT/Boot/boot.img/Kernel.tar.gz sadece koymak Çekirdek + ramdisk

QEMU KERNEL (ALPHA BİR)
Bu çekirdek bitmiş değil ve çok kararsız, bu yüzden yeni bir çekirdek gerek
DOWNLOAD:

OverDroid Monte (KARARSIZ-ALPHA ONE)
Aşırı Overclock ile çekirdek! Ve Bazı ÖZELLİĞİ

MonteDroid Çekirdek
DOWNLOAD: github On

MonteDroid RamDisk (BETA)
Bu ramdisk sadece bazı değiştirmeniz gerekir ve o hazır :

DOWNLOAD:

boot klasörüne koy Ramdisk! Ya da en azından boot.img dahildir!

BootLoader LİSTESİ

Nasıl Kurulur
Sadece multiloader ile flash
MonteDroid Bootloader dayanarak orijinal (KARARLI)
NOT TAMAM!

Kaynak Jet QiBootloader dan (BETA)
Pek yakında ...

• Beğen
Tepkiler: MonteKoliq, ilxan ve Silinen Üye 737108

Faraza42

Faraza42

Üye
İnşallah bir sorun çıkmaz da hayırlısıyla yaparız :aha:

btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
daha önce wave ye de yüklemişlerdi

eakkas

eakkas

Üye
SAmsung c3200de olurmu?

edi26

edi26

Üye
ohhh ohh :))

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Dostum daha önce bu konu hakkında 3 konu açılmıştı...

----------Eklendi @ 23:13:13 ---------- Yazıldı @ 23:12:55 ----------

ve daha omadı sadece multiloader'in yapılması kaldı

Yigit315

Yigit315

Üye
olur inş. yaa.Güzel bişiye benziyor.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Vay vay vaaay. Hadi inşallah bekliyoruz valla :oke:

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Nedense ben pek ümitli değilim ya; android yüklemeyi başarabilseler bile, arama yapma, wireless, GPS gibi telefonun bir çok fonksiyonu kullanılamıyor bildiğim kadarıyla.

sErDArcAAn

sErDArcAAn

Üye
Allah aşkına hocam şu telefona gps demiyelim. Gps diye sattılar. Gps için firmware degiştirip harita satın almak gerekiyor. Hadi onu yapmadın yasal olmayan yolla harita cevirmek gerekiyor. hadi onu yapmadık stabil bi harita hazırlasak bile java emülatörü cok sorunlu 2 programdan başka program yok. QWERTY klavye için bile firmware degiştirmek zorunda kaldık.
Şahsi görüşüm tabiki bu.
İnş olur android.

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Aslında telefonu yapanlara da çok kızmamak lazım, GPS'i kullanmak için çok da profesyonel bir navigasyon programı gerekmiyor, Google Maps de 2 boyutlu çok güzel navigasyon yapıyor. Geçenlerde bilmediğim halde Bursa'da bir yere google maps sayesinde çok rahat gittim. Sonuçta eşzamanlı olarak Google Maps'te nerede olduğunuzu ve hangi yöne gittiğinizi gösteriyor, tek ihtiyacınız olan 100 MB lık bir internet paketi.

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Aslında telefonu yapanlara da çok kızmamak lazım, GPS'i kullanmak için çok da profesyonel bir navigasyon programı gerekmiyor, Google Maps de 2 boyutlu çok güzel navigasyon yapıyor. Geçenlerde bilmediğim halde Bursa'da bir yere google maps sayesinde çok rahat gittim. Sonuçta eşzamanlı olarak Google Maps'te nerede olduğunuzu ve hangi yöne gittiğinizi gösteriyor, tek ihtiyacınız olan 100 MB lık bir internet paketi.
sonlevent ilk cümlenizi desteklemek ve daha da açmak için bunları yazıyorum.Alıntı sebebi budur.

Ne kadar ekmek o kadar kötfe! Bunu söyleyenler tecrübe etmişlerde söylemişler.Sonuç olarak daha profesyonel hizmet için daha fazla para vermeniz gerekmekte.Monte şuan piyasada 400 liranın altında.400 liraya gps+kapasitif ekran+ücretsiz navigasyon+minimum 5 Megapiksel otofokuslu flaşlı kamerası olan bir model var mı? Bu özellikler monte nin biraz üstüne eklenmiş hali.Tüm bunlara sahip telefonları bu paraya almazsınız.

Şöyle de bir durum var.Her ne alacak olursanınız olun önce bir etüt çalışması yapın.Özellikleri nedir? Ne vaad ediyor? Kullananların yorumları? Problemli yönleri vs.

Almadan araştırma yapan biri bu telefonun Navigasyon durumu hakkında bilgi sahibi olabilir.Alırken Navigasyonun durumu hakkında bilgi edinmemişseniz bu birazda sizin kabahatiniz.

Ayrıca telefonun özelliklerinde A-GPS var deniyor.Navigasyon var denmiyor.Yani adamlar sizi kandırmış değil.Var dedikleri var zaten.Yok olmasından ötürü suçladığınız Navigasyon var demiyorlar zaten.

Firmalar markalar tabiki önce kendini düşünür beni sizi düşünmezler.Sonuçta kapital düzen.Bu nedenle kendinizi korumak ve menfaatlerinizi savunmak yine size düşüyor.

• Beğen
Tepkiler: mertarmagan
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Evet bencede A-GPS gayet başarılı. Fiyatına göre telefon valla Monte.
Bu arada konumuz gerilere düşmesin. Var mıdır Android ile ilgili bir gelişme ?

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
hayırlısı olsun :)

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
*Emre95

*Emre95

Üye
başaracaklar gibi görünüyor sonrada hayaldi gerçek oldu deriz :yuru

• Beğen
Tepkiler: -Emre
SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
başaracaklar gibi görünüyor sonrada hayaldi gerçek oldu deriz :yuru

Şu *.sis 'i *.jar ' a çevirdiğini iddaa eden arkadaşın konusunda da geçmişti bu muhabbet.Seçim vaadi gibi.Ha bunun olabilirliği varken sis>jar olayı tam kör vaad.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Şu *.sis 'i *.jar ' a çevirdiğini iddaa eden arkadaşın konusunda da geçmişti bu muhabbet.Seçim vaadi gibi.Ha bunun olabilirliği varken sis>jar olayı tam kör vaad.
O konu zaten başlı başına trajikomik bir olay.

Narutodth

Narutodth

Üye
    Konu Sahibi
ßiz duamızı edelim bekleyelim, yoksa satıcam telefonu... Sıkmaya basladı beni :ah

• Beğen
Tepkiler: MonteKoliq

mdcraw

Üye
Forumda we-travel konuları mevcut arkadaşlar, ben yükledim sorunsuz çalışıyor gps. Daha öncede ne yaptıysam olmadı. We-travelda harita çokta iyi olmasada, sorunsuz çalıştı bende. Sanırım harita yapılabiliyor.

Üst Alt