Çin A5000 android driver ve imei sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

delikanli53

Üye
    Konu Sahibi
Çin A5000 android driver ve imei sorunu
Herkese Merhaba,

http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/cin-mali-android-2-2-cok-ucuz-telefon-484345.html

bu linkteki telefonun aynısı var bende. Xp işletim sistemi ve win7 işletim sisteminde usb ile bağlantı sağlamaya çalıştığımda MT65xx Android Phone diyor. İnternette çok araştırdım en son burada bi driver buldum (64 bit işletim sistemleri içindi sanırım) o olmadı. (işletim sistemim 32 bit) neyse sorunum telefonu usb ile bilgisayara bağlayamıyorum. Çözüm önerisi olan var mı.

Birde İstanbul içi bunun imei problemini ücretli olarak çözebilecekler var mı.

sontur

Üye
özel el yapımı kablo ile halledebilirsin....

Wolfen76

Üye
Herkese Merhaba,

http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/cin-mali-android-2-2-cok-ucuz-telefon-484345.html

bu linkteki telefonun aynısı var bende. Xp işletim sistemi ve win7 işletim sisteminde usb ile bağlantı sağlamaya çalıştığımda MT65xx Android Phone diyor. İnternette çok araştırdım en son burada bi driver buldum (64 bit işletim sistemleri içindi sanırım) o olmadı. (işletim sistemim 32 bit) neyse sorunum telefonu usb ile bilgisayara bağlayamıyorum. Çözüm önerisi olan var mı.

Birde İstanbul içi bunun imei problemini ücretli olarak çözebilecekler var mı.

Merhaba, aşağıdaki linkten gerekli programları indirebilirsin. Kullanım kılavuzu ingilizce olarak içindedir. Kolay gelsin..

Star A5000 imei değiştirme programları

mustafao

Üye
merhaba bu tür sorun yaşayan varsa yardımcı olabilirim iyi günler

mustafao

Üye
bursadayim teknik servis hizmeti verebilirim im çözümü dahil

bdiktepe

Üye
Merhaba,
Ankara'dayım. Bu telefonla ilgili teknik problem yaşayanlara yardımcı olabilirim.

erkut0146

Üye
bende çin malı c7 var usb kablosu ile pc ye bağlıyorum com noktasını seçiyorum modem olarak kullanmaya çalışıyorum çevirmeli bağlantı ile bağlanmaya çalışıyor arama yapıyor. bilgisayarınız ağ üzerinde kaydediliyor diyor birsüre sonra bağlantıyı kesiyor. sanki usb den kabloyu çekip tekrar takmışım gbi davranıyor. bunun bi çözümü varmı acaba

mustafao

Üye
Merhabalar sorunlarınız için referanslarım ile bursadayım ;))

osmangazi37

Üye
star a5000 2.2 android bu telefonun imei değiştirme programı varmı acaba elinizde diğer imei program lar la olmuyor.bu telin programı başkamı acaba yardımcı olursanız sevinirim

sadbinebivakkas

Üye
star a5000 2.2 android bu telefonun imei değiştirme programı varmı acaba elinizde diğer imei program lar la olmuyor.bu telin programı başkamı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar, prg buldum ancak nasıl değiştireceğimi çözemedim ing açıklama da usb kablo bazı değişikler yapılmasını istiyor telefoncu arkadaşlar anlar diye düşünüyorum.. çözen olursa paylaşırsa sevinirim çünkü telefonu şuan için kullanamıyorum.

mehmet17nl

Üye
merhabalar arkadaslar benim star a5000 android 2.2 cin mali telefonum var anca usb ile rom veya firmwaren atamiyorum bunu bi cozumu varmi acaba interneten cok arastirdim indiridm olmuyor heb yapmak istedigimde error veriyor simdi urasa urasa telefonun boot dosyasi hata gordu simdi telefon acilmiyor orjinal firmwaren buldum ancak yukleyemiyorum ozel usb kablo mi lazim acaba bana yardimci olacak birisi varmi acaba ?????:hmmm

sadbinebivakkas

Üye
Merhaba, satar a5000 telefonun prg ve data kablosunu buldum. IMEI nasıl değişir onuda öğrendim. Ancak prg içinde eski sürüm adroint 2.2.1 var mecbur onu yükledim telefon rengi değişti adronit logosu sarı iken mavi oldu renkler çok kötü sürümden mi başka bir şeyden dir bilmiyorum. adronit nasıl yükleniyor. bir sürüm buldum çok güzel bunu nasıl yükleceğim hakkında yardımıcı olan var mı? IMEI ile sorunu olan arkadaşar sizin sorunuz data kablonuzun olmayışı dır tek sorun budur. özel bir kablo gerekiyor türkiye de 60 tl dir yurt dışında 11 $ dır. bu sitede nasıl yükleneceği ile bilgi veriyor ancak ben acemi olduğum için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. bu linkte var. ancak bu site link vermeme izin vermiyor /forum.chinafonini.it/viewtopic.php?f=19&t=10648&st=0&sk=t&sd=a

ferfer

Üye
bursadayim teknik servis hizmeti verebilirim im çözümü dahil

kardeş benim a5000 açılmıyor imeilleri silinmiş google yazısında kalıyor ileri gitmiyor yapabilirmisiz acaba

- - - Eklendi - - -

kardeş benim a5000 açılmıyor imeilleri silinmiş google yazısında kalıyor ileri gitmiyor yapabilirmisiz acaba

sadbinebivakkas

Üye

- - - Eklendi - - -

İmei silmiş siyorsun. yeni imei atman lazım. Nasıl atacağım dersen prg ve data kablosu tedarik etmen lazım

Üst Alt