samsung wave 2 reset atma yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave 2 reset atma yardım lütfen
arkdaşlar bnede samsung wave 2 var ben internetteyken reset ettı bu iki sefer oldu ve aynı sitede oldu site ismi klipsiz diye oraya girince reset etıyo ama hep değil ya bu büyük bir sorunmu lütfen yardımcı olun

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
arkdaşlar bnede samsung wave 2 var ben internetteyken reset ettı bu iki sefer oldu ve aynı sitede oldu site ismi klipsiz diye oraya girince reset etıyo ama hep değil ya bu büyük bir sorunmu lütfen yardımcı olun

kardeş telefonun versiyonunu güncelle forumda mevcut yazılımsal problem kafana takma Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme burda mevcut adım adım nasıl yapacağın dengesis arkadaşımızın mükemmel anlatımı ile..iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: elvan1993
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
büyük bir sorun değildir. site içerisinde ki metaryaller aşırı derece sisteme yukleniyor olabilir veya koruma sistemi sitede birşey buluyor olabilir

• Beğen
ares_53

ares_53

Üye
fizy.com dada öyle yapıyordu.. önemli birşey değil bence.. Cestlavie e katılıyorum.. :evet:

• Beğen

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok saolun çok teşekkür ederim bir an korktum daha yeni aldım telefonu bozlulur felan diye çok teşekkür ederim arkadaşlar

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
benim wave2 m yeni iki kez reset attı bir nette dolasirken bi de samsung App ye girdimde attı ne yapmak inşallah büyük bi sorun değildir

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
<a href="http://www.maxicep.com/bada-os/wave-2-custom-rom-spoof-orjinal-roma-geri-donme-477741.html" target="_blank"><b><font color="#333333">Wave 2 Custom ROM+Spoof+Orjinal Rom'a Geri Dönme</font></b></a> burda mevcut adım adım nasıl yapacağın dengesis arkadaşımızın mükemmel anlatımı ile..iyi forumlar... problemin yazılımsal kardeş rahat ol....
<br />
<br />

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
ya valla bilmiyorum ama gecen dunde cerbimdeyken reset attı yalnız galiba yazımla ilgiliymiş yazılım guncellemesi yapılacakmış

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
ya valla bilmiyorum ama gecen dunde cerbimdeyken reset attı yalnız galiba yazımla ilgiliymiş yazılım guncellemesi yapılacakmış

mutlaka kafana takma böyle şeyler yazılımla alakalıdır telefonun bozuk falan değil için rahat olsun yukarıda sana link gönderdim kendin yapabiliyorsan yap yok ben yapamam diyorsan sakın deneme götür bir servise hallederler iyi forumlar...:oke:

limitsizim

limitsizim

Üye
bendede bir hafta once int de benim cihazda resrlet atti dunde yigenim telefona bakiyordu oda almayi dusunuyor oyunlara bakiyordu reset atmis skici olmaya basladibu reset durumu tam sebebinedir ve olanlar nasilduzeltdi yazilimbdeniyor ama ayniyazilim birinde sorun yok bende iki defa reset atti sifir aldigim cihaz skici bir durum

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
bendede bir hafta once int de benim cihazda resrlet atti dunde yigenim telefona bakiyordu oda almayi dusunuyor oyunlara bakiyordu reset atmis skici olmaya basladibu reset durumu tam sebebinedir ve olanlar nasilduzeltdi yazilimbdeniyor ama ayniyazilim birinde sorun yok bende iki defa reset atti sifir aldigim cihaz skici bir durum
<br />
<br />

----------Eklendi @ 00:56:08 ---------- Yazıldı @ 00:54:01 ----------

aynen arkadaş ya deli edecek yahu çözümü yok mudur o kadar para verdik coştum rom yüklemek çözüm mu acaba internete girmeye korkuyorum artık ya

limitsizim

limitsizim

Üye
&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<font color="Silver"><br />
<br />
<font size="1">----------Eklendi @ 00:56:08 ---------- Yazıldı @ 00:54:01 ----------</font><br />
<br />
</font>aynen arkadaş ya deli edecek yahu çözümü yok mudur o kadar para verdik coştum rom yüklemek çözüm mu acaba internete girmeye korkuyorum artık ya
<br />
<br />
bende bir kendi elimde oldu int de birde gecen yigenim bakiyordu oyunlara girmis o sirada olmus reset bende ikinci oldu internete girmedim iyunda oldu dedi yegenim canim skildi iyice bir cozumu bir daha olmadi ama bakalim yazilimdan da niye yapiyor baskasinda olmazken ben de vodafone int var surekliint egiriyorum ondanmi ki ama oyunda oldu diyor yigen of of

Üst Alt