Samsung Galaxy Ace Dokunmatik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Dokunmatik
Arkadaşlar dün siparişi verdim 713tl ye telefonu. bugün geldi telefonu actım.biraz kullandım.şarj azaldıkca dokunmatik calısmamaya basladı.yada ram doldu.ram i sıfırlamak için kapattım actım ama yine aynı şey oldu.şimdi telefonu şarja taktım.acaba şarjı az oldugu için mi böyle yaptı.kullanan bilen varsa yardım bekliyorum...

rstsn

rstsn

Üye
bence şarjla alakası yoktur bence aldığın firmaya sor :evet:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Inşallah şarzla ilgisi yoktur.(ki zannetmiyorum)
çok kötü bir durum.
Allah yardım etsin...

hoss

hoss

Üye
verdiğim linkteki arkadaşlara sorarsan yardımcı olurlar sana

Siyah.

Siyah.

Üye
hoss bak sorunlar çıkıyo acede valla telefon alamıycam ben :bilmm

anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar napsam garantiye mi göndersem?

ricardo45

ricardo45

Üye
bence donanımsal hata olabilir.kesinlikle vakit kaybetme doğru garantiye gönder üstad

61semih

61semih

Üye
hoss bak sorunlar çıkıyo acede valla telefon alamıycam ben :bilmm

telefonla ılgılı şansızlık yaşıyan arkadasa gecmıs olsun kotu bır durum telefonu ver yenısını ıstet.daha bende hepsıburada dan fot mak aldım ılk gun gerı yolladım arızalı degıldıye gerı yolladılar p.tesı gerı yollayıp paramı gerı alacagım şans ısı bıraz bu.zaten sorunu olmayanlar benım telefonumun sorunu yok dıye konu acmazlar burada sorunlu veya sorusu olanlar konu acıyor bunu gozonune almak gerek.hıc acılmamıs 0 bır elektronık cıhazların arızalı cıkması hıc hos olmuyor ınsanın ıcıne kurt dustumu ınsanın hevesıde kacıyor şüpe abdestı bozar yenısı ıle degıstır ınsallah ınternetten almamıssındır yoksa ugrastırabılıyorlar ben 1 ay bekledım

• Beğen
Tepkiler: anil585
hoss

hoss

Üye
siyah arkadasim bu elektronik üründur tabiki sorun cikarabilir ama bu kronik bir sorun degil ki
ama nokia nin telefonlarindaki sorunlar genelde kronik sorunlardir , mesela bir 5800 in surekli reset atmasi , n8 in video cekerken parlama sorunu yapmasi , n8 in kendi kendine kapanip bir daha acilmamasi , bu sorunlari yasayan bir suru nokia magdurlari var
ama bu arkadasimizin sorunu kronik bir sorun degil yani galaxy ace lerde de görülmemistir o yüzden icin rahat olsun ,

Siyah.

Siyah.

Üye
siyah arkadasim bu elektronik üründur tabiki sorun cikarabilir ama bu kronik bir sorun degil ki
ama nokia nin telefonlarindaki sorunlar genelde kronik sorunlardir , mesela bir 5800 in surekli reset atmasi , n8 in video cekerken parlama sorunu yapmasi , n8 in kendi kendine kapanip bir daha acilmamasi , bu sorunlari yasayan bir suru nokia magdurlari var
ama bu arkadasimizin sorunu kronik bir sorun degil yani galaxy ace lerde de görülmemistir o yüzden icin rahat olsun ,

hoss iyiki varsın :yuru

anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
evet inşallah bir an önce cozulurde bende rahatlarım.yani 0 bir telefon alıpta bozuk cıkması insanın gercektende zoruna gidiyor..

engerd

Üye
aynı sorun bende de vardı.
Ekran değişimi için beklemekteyim şuan bu bana biraz kronik gibi geldi bir ay bir haftalık cihazım benzer sorunu bi yerde daha görmüştüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt