Flash belleğe video kaydı mümkünmü?

Sponsorlu Bağlantılar

gablocu

gablocu

Üye
    Konu Sahibi
Flash belleğe video kaydı mümkünmü?
Arkadaşlar bu forumda ilk konu açışım onun için hatalarım varsa kusura bakmayın. n8 de harici bellek bağlanma olanağı var yedekleme seçenekleri falan var. Ben istiyorum ki flash belleğime direk video kaydetsin bu mümkünmdür?

• Beğen
Tepkiler: ozggurr

pcwolf

pcwolf

Üye
Arkadaş bağla flaş belleği telefona sonra gir kameraya, kaydedilecek bölüm olarak flaş bellek görünüyosa yapıyodur heralde. Bunu denemek zor bu geldi anlamadım.

gablocu

gablocu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş bağla flaş belleği telefona sonra gir kameraya, kaydedilecek bölüm olarak flaş bellek görünüyosa yapıyodur heralde. Bunu denemek zor bu geldi anlamadım.
Kendinizi çokmu akıllı sanıyorsunuz? Denedik herhalde göremediğimiz için buraya yazdık. Laf olsun diye cevap vereceğinize birşey biliyorsanız cevap verin bilmiyorsanız insanların konularını baltalamayın.

• Beğen
Tepkiler: suat1111
ozggurr

ozggurr

Üye
N8'de harici bellege kamera kaydi yapabilirsiniz. Ancak oncelikle forumda uygulama bolumunde yer alan CameraPro programini kurmaniz lazim.
forumda aradim da bulamadim demeyin diye ahan da link:

http://www.maxicep.com/symbian-3-re...amerapro-v1-01-1-symbian-3-signed-478258.html

Mukemmel ozelliklere sahip CameraPro programini acip video modundayken ayarlar menusunde (settings) >> Storage location G:\ olacak sekilde ayar yaptiginizda N8'de harici diskler G:\ olarak goruldugu icin cekilen video harici diske kaydedilir..

Kendim Nokia 5800 telefonumu Nokia N8 e USB portundan baglayip Moss Storage modunda N8'de cektigim videoyu 5800 hafiza kartina kaydettim..

Tartismaya ve birbirimizi kirmaya gerek yok, sonuc ortada N8'e baglanilan harici disklere video ve goruntu ve ses kaydi mumkundur...

pcwolf

pcwolf

Üye
Öneri istedin ben de aklıma geleni söyledim telefon elimde olsa o programı da kullanırdim emin olabilirsin. Tahmini olarak söyledim biraz sert kaçmış heralde. Kendini akıllı mi sanıyosun da ne demek oluyor?

ozggurr

ozggurr

Üye
Öneri istedin ben de aklıma geleni söyledim telefon elimde olsa o programı da kullanırdim emin olabilirsin. Tahmini olarak söyledim biraz sert kaçmış heralde. Kendini akıllı mi sanıyosun da ne demek oluyor?

Usluptan kaynaklanan sorunlardan dolayi atismayi surdurmeyelim arkadaslar lutfen, sorun cozuldu zaten :) Birbirimize daha cok ihtiyacimiz olacak bu forumda...

gablocu

gablocu

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu dediğini ben denedim denemeden yazsam dediğinizde haklısınız ama sizde bilmeden öyle yazınca bende öyle yazdım. Kendi adıma özür dilerim kusura bakmayın. Konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekküerler.

synergy11

synergy11

Üye
CameraPro programı ile bu mümkün :)

Üst Alt