Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

c34t

Üye
vodafone 547 ye nasıl format atarım

zedazur

Üye
lg gm735 kullanıyorum. ses dosyaları bozuk, zil sesleri çalışmıyor. yüklediğim şarkılar da çalışmıyor. format mı atmam lazım fabria ayarlarına mı dönmem lazım? bir de bunları nasıl yaparım??

azizerkan07

Üye
hard format sadece symbian için s40 lara olmaz

devoted

Üye
Telefonum da t9 yok nedeni ne

nefsele

nefsele

Üye
slmlar bnde nokia 3500 var sizin dediklerinizle bi türlü fotmat atamadım yardımcı olacak varmı ??

frezly

Üye
6233 format nasıl atılır abisi

ilhamiaziz

Üye
nokia 5230 kuulanıyom fabrıka ayarlarına donemıyom verılen hata soyle tum acık baglantıları kapat dıyor bıse anlamadım allah belasını versın bıdaha nokia kullanırsam

mhmt_

Üye
ya vodafone 547 kullanıyorum fabrika ayarlarına dönecem eski şifre dio öle bi şifre koymadım ben acaba oraya girmem gereken şifre nedir bilen varsa sölesin tşkler...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
ya vodafone 547 kullanıyorum fabrika ayarlarına dönecem eski şifre dio öle bi şifre koymadım ben acaba oraya girmem gereken şifre nedir bilen varsa sölesin tşkler...
sabit 1234 olur onlarınki. yada 0000 sıfır.

gangsofts

Üye
Arkadaşlar ilk güvenlik kodunuz 1122 bunu ilk girişten sonra degiştirdikten sonra unutmuş arkadaşım bunu nasıl sıfırlarız yada eski ayarlara döneriz telefon ilk açılışta açma kodu istiyor bunu nasıl iptal edebiliriz yada yardım edin lütfen arkadaşlar

BrainFree

BrainFree

Üye
abicim beceremedim :( e63 te ekran çıkana kadar basmalı mıyım 4 tuşa birden?

apotepe

apotepe

Üye
Arkadaslar yardım lutfen bende Nokia 3600 slide var ve vodafone'liyim daha onceden 0.facebook ucretsiz giriyordum şimdi ise desteklenmiyor diyor bu sorunu nasıl coze bılırım ...

xinanux

Üye
Arkadaslar yardım lutfen bende Nokia 3600 slide var ve vodafone'liyim daha onceden 0.facebook ucretsiz giriyordum şimdi ise desteklenmiyor diyor bu sorunu nasıl coze bılırım ...

ücretli oldu ondandır...

arsene07

Üye
bn tele format attım simdi hafıza kartı istiyor.. Onu halletcez arkadaslar ?

----------Eklendi @ 01:04:28 ---------- Yazıldı @ 00:58:51 ----------

hafıza kartı istiyor... şifre

----------Eklendi @ 01:12:56 ---------- Yazıldı @ 01:04:28 ----------

abi bnmkisi şifre istiyor onu nasıl hallederiz ??

tempestshine

tempestshine

Üye
İşime yaradı.Teşekkürler

onuricer

Üye
benim telefon zte markalı :(

Infernox112

Üye
Hard Format olayını yaptım telefon a 6600 tlefonum format attı sanırım menü falan açılmıyor kamera vs. tel özelliklerinin hiçbiri açılmıor menü tuşu alışmıor çünkü ortalıkta bir menü yok bunu nasıl düzeltebilirim

metehanbuyurduk

Üye
kılıt kodsuz atılan varmı ?

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Şuan N73 hızlandı

mehmet7126

Üye
arkadaşlar telefona format atınca telefonun donanımsal programları da mı gidiyo. (bilgisayarınızdaki paint gibi) . sonra tekrar gerekli programları yükleme vs gibi şeylerle uğraşcakmıyız. sonra bozmayım telefonu (N95)

Üst Alt