2011-2012 Yeni Çıkan Filmler | 2011 - 2012 Sinema Filmleri

Sponsorlu Bağlantılar

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
2011-2012 Yeni Çıkan Filmler | 2011 - 2012 Sinema Filmleri
Sessiz Tepe 2

Orjinal Başlık: Silent Hill 2
Ülke: ABD Fransa
Yıl: 2011
Katagori Gerilim Gizem Korku 3 Boyutlu
Yönetmen: Roger Avary
Senaryo Roger Avary
Görüntü Yönetmeni Dan Laustsen
Oyuncular: Roby Lee
Yapımcı Samuel Hadida Dan Carmody

Konu

Heather Mason ve babası yıllarca tehlikeli güçlerden bir adım ötede Heather'ın tam olarak anlamadığı bir kaçak hayatı yaşamaktadırlar. Heather 18. yaş gününün arifesinde korku dolu rüyalar görmeye başlar ve babası ortadan kaybolur. Heather artık düşündüğü kişi olmadığını anlamaya başlar. Revelation Heather'ı şeytani bir dünyanın derinliklerine çekecek ve Silent Hill'in sonsuzluğuna hapsetmeye çalışacak.

Ghost Rider 2

Ghost Rider 2 İçin Vizyon Açıklaması

Columbia Pictures, Ghost Rider 2 ile ilgili çıkan söylentilere son verdi. Film, üç boyutlu olarak Aralık 2012'de vizyona girecek.

Konu: Johnny Blaze, tehlikeli motorsiklet sahnelerinde oynayan bir dublördür. Beklenmedik olaylar sonucu babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satar, ancak bu değiş tokuş onu geceleri ortaya çıkıp intikam alan şeytani ve lânetli bir ruha dönüştürür. Gündüz gözünü budaktan sakınmayan bir gösteri motorsikletçisi olan Johhny, gece vakti, kötülüğün gölgesinde kaçak iblisleri avlayan Hayalet Sürücü olur. Şeytanın isteklerini yerine getirmek zorunda olan Johnny, kaderiyle yüzleşmeye, üzerindeki laneti ve güçlerini masumları korumak için kullanmaya

Conan 2011

Macrus Nispel’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Stephen Lang, Rose McGowan, Ron Perlman ve Jason Momoa gibi oyuncuların yer aldığı filmin ilk teaser’ı yayınlandı.
1932 yılında Robert E. Howard’s çizgi romana döktüğü Conan karakteri, 1982 yılında çekilen ve başrollerinde ünlü oyucu Arnold Schwarzenegger’in yer aldığı “Conan The Barbarian” filmiyle beyazperdeye ilk adımını atmış oldu.
Çekilen yeni film 1982 yılında beyazperde de yerini alan “Conan The Barbarian” ve “Conan The Destroyer” filmlerinin yeniden çekilmiş versiyonu olacak. Film 2011 yılında vizyona girecek.

Korkunç Bir Film 5

Yapım: 2010 - 2011 ABD
Tür: Komedi , Gerilim , Korku
Yönetmen: David Zucker
Senaryo: Jim Abrahams

Halka 3 2011-2012

Yönetmen:

Hideo Nakata

Oyuncular:

David Dorfman , Kelly Stables

Tür:

Korku, Dram

Yapım: ABd

The Hobbit Part 1 2011

Özet:

Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir şekilde sürdürürken kapısı çalınır ve içeriye Gandalf girer. Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden çaldığı hazineyi kurtarmak üzere uzun bir macera için ilk adımlarını atacaklardır.

Günah Şehri 2

Tür : Gerilim / Aksiyon / Çizgi Roman
Yönetmen : Frank Miller Robert Rodriguez
Senaryo : Frank Miller (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Robert Rodriguez
Müzik : Robert Rodriguez
Yapım : 2010, ABD

Castlenavia

Tür : AKsiyon Korku
Oyunucu :Jonathan Frakes

Thor 2011

Özet: Ünlü oyuncu Anthony Hopkinsin de kadrosunda olduğu merakla beklenen film Thor un fotoğrafları da yavaş yavaş gelmeye başladı...

Hopkins'in Odin karakterini canlandıracağı filmin Shakespeareci yönetmeni Kenneth Branagh da filmin post-prodüksiyonda olduğunu ve bu süre içerisinde filmin 3D'ye de dönüştürüleceğini söyledi.

Mayıs 2011'de vizyona girecek olan film güçlü ve kibirli bir tanrı olan Thor'un Asgard'dan ayrılıp, insanların yanında yaşamak için dünyaya gelmesini, fakat düşman tanrıların onu yeni geldiği bu gezegende bile rahat bırakmadıkları maceraları konu alacak...

Chris Hemsworth'un Thor'u, Tom Hiddleston'un ise Loki isimli tanrıyı canlandıracakları filmin kadrosundaki diğer isimler; Natalie Portman, Samuel L. Jackson, Kat Dennings, Stellan Skarsgård, Ray Stevenson, Jaimie Alexander...

Street Ligt 2011

Tür:Gerilim-Suç
Yapım:Abd-Eng.
Oyuncu: Ron Perilman

Kızıl Sonya 2011

Özet: Ailesinin intikamını almaya çalışan bir genç kız , mistik güçlerin yardımıyla dünyanın en tehlikeli kadın savaşcısına dönüşecektir.

Tür: Aksiyon Gerilim
Oyuncular: Megan Fox, Rose mc Govan

• Beğen
Tepkiler: NOK6630, fatih793, Reşwan ve 3 diğerleri

jejep

jejep

Üye
Teşekkürler abicim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu filmlerin hepsi birbirinden harika ya ! Halka 3, sessiz tepe 2, Ghost Rider 2 ve Günah şehri 2 yi kesinlikle izlemeliyim :)

The Hobbit ise yüzüklerin efendisinin hobbitleri ilgilendiren bir versiyonu gibi galiba :D Baggins, Gandalf falan :D

Teşekkürler abi :)

• Beğen
Tepkiler: jejep ve minoo
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim beyler;)

minoo

minoo

Üye
Korkunç bir film ve halka :D Çığlık 4 çıkmış bir de. İzlemeliyiz hepsini :eller:

minoo

minoo

Üye
Hayır. Korku filmlerini ÇOK severim ben. Yani kaliteli olsun dandik olsun her korku filmini izlerim. Korkmuyorum ama çok seviyorum.

• Beğen
Tepkiler: jejep
jejep

jejep

Üye
Hayır. Korku filmlerini ÇOK severim ben. Yani kaliteli olsun dandik olsun her korku filmini izlerim. Korkmuyorum ama çok seviyorum.

Anladım korku filmini tek izlenin tadı çıkmıyor yanında biri oldumu daha güzel olur.

minoo

minoo

Üye
Asıl tek daha iyi izleniyor. Canavarlı, katilli falan korku filmlerinden hiç korkmadım. Ama doğa üstü varlıkların konu olduğu filmlerden etkileniyorum açıkçası :hmmm

jejep

jejep

Üye
Asıl tek daha iyi izleniyor. Canavarlı, katilli falan korku filmlerinden hiç korkmadım. Ama doğa üstü varlıkların konu olduğu filmlerden etkileniyorum açıkçası :hmmm

Genelde filmleri tek izlerimde korku olunca yanındaki korkar falan eğlenceli olur :)

minoo

minoo

Üye
Korku filmi, korkan birisi ile izlenmez bana göre.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Görmek iyi oldu :tşk:

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

..butteRfly..

..butteRfly..

Üye
gece gece şu korku filmlerinden biri iyi gider :P:D teşekürler ilham için :D:D

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Beğendiğiniz filmleri söyleyin de biz de izleyelim ya hu

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
Korkunç bır film 5:korku güldürmeyin beni

----------Eklendi @ 18:24:37 ---------- Yazıldı @ 18:23:26 ----------

bıde ghost ride 2 türkiyede çekildi :)

----------Eklendi @ 18:25:35 ---------- Yazıldı @ 18:24:37 ----------

bıde ghost ride 2 türkiyede çekildi :)

okanakca08

Üye
Burada birkaç filmi incelemişler. İsterseniz bir bakın. Özellikle Sen Kimsin? filmine gitmeyi düşünüyorum;

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR '
Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
bana korku filmi demeyin :D çok korkağım genlerimmi değişik ne :hmmm . Şu thoru hep duyuyorum izlerim belki.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
thor güzel film