Win 7 Orijinal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erkamacar

erkamacar

Üye
    Konu Sahibi
Win 7 Orijinal
Merhaba. Bilgisayarımda Win 7 Starter Yüklü. Netten Home Premium İndirceğim. Bilgisayarın Markası Casper Ve Kasanın yanında orijinal Etiket Var. Etikette CD Var. Ben Home Premium İndirip Kursam Etiketteki Yazsam Orijinal olur mu? Ve oluyorsa sadece 1 kere mi yapabiliriz? Yani Cd i 1 Keremi kullanabilriz?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
sende neyin etiketı ve cd si var neyin home premium indırip kuruyorsun
biraz daha acik ve net anlatırmısın

ersoyy

Üye
Win 7 Starter Home Premium a olamaz sorunun cevabıda aşağıdadır

Windows 7 sahibi kullanıcıların kolaylıkla sürümlerini yükseltebileceklerini öğrendik. Aslında Windows 7’nin tüm sürümleri aynı disk içinde geliyor, zira sadece ürün anahtarı değiştirilerek daha yüksek sürüme geçilebilecek.

Bunun anlamı şu: Windows Vista’da olduğu gibi Windows 7 kullanıcıları özel yükseltme diskleri satın almak zorunda kalmayacaklar.

Windows 7 Anytime Upgrade adlı bu programın ayrıntılarını Microsoft yetkililerinden Ben Rudolph’a sorduk. Rudolph Windows 7’nin iki farklı şekilde kolaylıkla yükseltilebileceğini söyledi:

Birinci yöntem çevrimiçi satın alma ve yükseltme:

• Tüketiciler WAU aracını alışveriş, bilgi alma ve ürün anahtarı satın almak için kullanabilecekler
• Bu ürün anahtarı müşterinin makinesine internet yoluyla ulaştırılacak
• Anahtar alındığı zaman WAU aracı yükseltme sürecini başlatacak

İkinci yöntem ise yükseltme paketini mağazadan satın almak. Evet bu doğru herhangi bir teknoloji pazarına kendi ayaklarınızla gidip WAU aracını satın alabileceksiniz.

• Tüketiciler Media-Less (MLK) anahtarını mağazadan satın alma fırsatını yaklayacaklar.
• Kullanıcılar paketle eve döndüklerinde aynı WAU aracını kullanarak MLK üzerinde yazılı bulunan ürün anahtarını girecekler.
• Anahtar girildiği zaman WAU yükseltme sürecini başlatacak

Alıntıdır.

erkamacar

erkamacar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Ben Win 7 Home Premium u Netten DVD sini İndirdim. Türkçe Sp1 Sürümünü. Daha Kurmadım. Şuan İşletim Sistemim Starter. Kasanın yanında Orijinal Microsoft Etiketi Var ve Orda CD Yazıyor. Win 7 Home Premium u Kurma aşamasının sonunda Benden CD Kodu İstiyecek Ya Oraya Etiketteki CD kodunu Yazsam Orijinal Olur mu?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
win 7 hakkında geniş bir bilgim yok zaten ilgilenmiyorumda ama win7 home premiuma starter cd ke.y olmaz herbirinin cd ke.y ayrı ayrı

erkamacar

erkamacar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Ben Önceden 2.Kez Bir Starter yükledim aynı pc aynı cd. Kurulum sırasın da şifre felan istemedi. Ben Cd yi almadım. Pc yi aldıgımda kurulum cd si olarak verdiler. Bunu Sadece Casper Yapıyormuş. Bende CD Kodu derken CD kutusunda verilen Kodu demiyorum Kasanın yanındaki Orijinal Etiketteki Kodu Diyorum.

casannova

casannova

Üye
O şifre sadece senin pc i alırken sana vermiş oldukları format cd sinin kodudur. O sadece o cd de geçerlidir.

erkamacar

erkamacar

Üye
    Konu Sahibi
O şifre sadece senin pc i alırken sana vermiş oldukları format cd sinin kodudur. O sadece o cd de geçerlidir.

Kardeş Tamamda bana Starterin Cd sini verdiler. Bir gün Format atmak zorunda kaldım. Kurulumda Şifre İstemedi Starter. Yoksa Niye Açayım Bu Konuyu. Starter i Kurarken şifre isteseydi o kod starterin oldugunu bilirdim ama kurulumun son aşamasında şifre ( anahtar ) istemedi. Bende bunu home premium da felan kullanabilir miyim?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kullanamazsin
starter anahtarıyla home premium anahtarları farklıdır...kasadaki banttaki kodlarda ise yaramaz
casper cd de ise yaramaz

home premium kodu kullanmalısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt