Facebook'taki Sahte Kızlar. ( Bilgilendirme )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mali Özdemir

Mali Özdemir

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'taki Sahte Kızlar. ( Bilgilendirme )
Az önce e-posta hesabıma gelen bir e-posta, Facebook'tan her gün gelen arkadaşlık taleplerinden biri gibi görünüyordu.
Tıkladığımda da gerçekten de ayırt edemeyeceğiniz kadar iyi tasarlanmış bir mesaj göreceksiniz. Arkadaşlık talebi gönderen kişinin kim olduğuna bakmak için sayfaya tıkladığınızda açılan sayfa ise neredeyse Facebook'un tıpatıp aynısı.
Güvenlik Yazılımlarını Bile Atlatıyor
Bu aşamaya kadar bilgisayarımda güncel olarak yüklü olan Norton Internet Security 2011herhangi bir uyarı vermediğini de hatırlatmış olayım.

celibar

celibar

Üye
bildirimleri mail adresine gelen linkten değil de facebook anasayfasına girerek kontrol etmek daha güvenli...

--------------- Ekleme ---------------

bir de anlamadığım durum var.bazen isteği göndermediğim halde şu kız arkadaşlık istediğini kabul etti diyor tabi gördüğüm anda arkadaşı siliyorum.

asepsi

asepsi

Üye
bildirimleri mail adresine gelen linkten değil de facebook anasayfasına girerek kontrol etmek daha güvenli...

--------------- Ekleme ---------------

bir de anlamadığım durum var.bazen isteği göndermediğim halde şu kız arkadaşlık istediğini kabul etti diyor tabi gördüğüm anda arkadaşı siliyorum.

Hocam muhtemelen toplu kişi listesi (msn, yahoo vb lerden) davetinden kaynaklanıyordur. Kişi listenizde maili kayıtlı ama uzun zamandır aktif olmayan ve facebookta o mail adresini kullanan kişilere sizin gönderdiğiniz toplu davetle birlikte ister istemez arkadaşlık isteği gidiyor. Bende de olmuştu çok sık karşılaştım bu durumla.:hmmm

celibar

celibar

Üye
facebook, diğer hesabımı silmeden önce davet göndermiştim. Ikinci hesabım da ise kişi listeme davet göndermediğim halde bu durum ortaya çıktı.bi bunların hepsimi kız olur? Hiç mi bi erkek olmaz :D

asepsi

asepsi

Üye
facebook, diğer hesabımı silmeden önce davet göndermiştim. Ikinci hesabım da ise kişi listeme davet göndermediğim halde bu durum ortaya çıktı.bi bunların hepsimi kız olur? Hiç mi bi erkek olmaz :D

sakıncalı bir durum o zaman:islik

ALPARS™

ALPARS™

Üye
bende de oldu tanımadığım bir bayan sahte büyük olasılık profilimde yayınladığı gönderiyi gördüm arkadaş listemde de kayıtlı olmamasına rağmen face yakında virüsten gider:ehe

CrySource

CrySource

Üye
HTML Dlini Bilince Yapıyolar İşte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt