Nokia N8: Reset hard format

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia N8: Reset hard format

1. telefonu kapalı tutun yedeklerinizi almayı unutmayın!
2.ses + Kamera + Menü " tuşuna basın ve güç düğmesini basılı tutun nokia yazısını görene kadar bekleyin.. ve bırakın..

NOT: ovi store silinebilir ovi ile bağlantılı olan arkadaşlar sadece tam geri dönüşü kullansınlar..

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44, polluxea♪, rowel35 ve 3 diğerleri

pyst34

Üye
teşekkürler bilgi için ama birsey sorucam bu formatı attıktan sonra bazı uygulamalar siliniyormu mesela youtube,wep tv,falan bilgi verirmisiniz

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler bilgi için ama birsey sorucam bu formatı attıktan sonra bazı uygulamalar siliniyormu mesela youtube,wep tv,falan bilgi verirmisiniz

uygulamalar sonradan eklemiş ise silinir dahili entegre uygulamalar gömülü ise silinmez..

pyst34

Üye
nokia n8 zi sıfır aldığımda vardı bu dediğim uygulamalar youtube,wep tv falan sonradan yüklenmiş değil yani veya setup olarak telden alabilirmiyiz bu programları x-plore programı ile acaba?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ihtiyacın yoksa atma derim illa varsa da at ama diğer telefonlardaki tecrübeye dayanarak söyleyeyim birşey olmaz yazılımın içine gömülüdür setuplar birşey olursada yazılım güncellemesi yaparsan tekrar gelir.

cenewar88

cenewar88

Üye
n8ime 2 kez format attım. arkadaşımızın dediği gibi bazı programlar tamamen gidiyor. youtube ve social networks widget kaybolmuştu bende. internette yabancı forumlarda youtube ve ovimapsin gittiği, social networkusn de bazen zarar gördüğü yazılmış. bunlar entegre uygulama ama formatla birlikte kayboluyor. youtube için çözüm yok. ama diğerlerini yükleme şansımız var. youtube zten önemsiz çünkü bildiğimiz bookmarkın ikonu değiştirilmişi sadece. aynı tabanı kullanıyor, tarayıcıdan girmekle aynı şey yani. n8e mecbur kalmadıkça formt atmayın

pyst34

Üye
slm arkadaşlar ben bugün nokia n8 telefonuma hard format attım youtube programı ve bir kaçtane wep tarayıcısıda silindi ve en önemlisi formattan sonra navigasyon ve ovi markette silinmiş.
nokia.com dan n8 telefona göre navigasyon indirdim ve kurdum o işi hallettim:) ama ovi marketi bir türlü kuramıyorum hata veriyor yüklemiyor hemde kendi sitesinden indiriyorum olmuyor bunu nasıl hallederim bilmiyorum bilen varsa yardımcı olurmusunuz bu telefona acilen yeni version çıkarmaları lazım bence

SilentOne

SilentOne

Üye
n8 alcam bn bidaha hard formattmı atacam kıyamam betelefona ben

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aydınlattığın için saol cenewar

ozggurr

ozggurr

Üye
ilginc..

TheORCUN

TheORCUN

Üye
pyst 34 dostum araştırdım, bakındım... hard format attıktan sonra tek kurtuluş yolu phoenix ile flashlama telefonu, bi anlamda yeniden kurma. Fakat sorun çıkar mı emin değilim.. ayrı bi konu açtım az önce. Garanti kapsamı dışında falan kalmıyorsa flashlayacağım. Yeni bir konu açar ve anlatırım N8 için özel olarak daha sonra...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bazen konuları zamanında kontrol edemediğimden arkadaşların sorularına cevap veremediğim için özür dilerim. ve ayrıca konu ile ilgilenen arkadaşlara da teşekküre ederim.. saol orçun

vurguncu73

Üye
programları hafıza kartına kurun hard format atsanızda silinmez telefon beleyındekiler silinir yada yedeyını lın formtlayın yedeyı geri yüklersiniz

melihbeyza

melihbeyza

Üye
arkadaşlar sormayın bende bi hata yaptım sildim n8 ilk aldığım gibi tekrar resimler videolar programlar nasıl tekrar bulabılırım acaba yardımcı olursanız sevinirim.....

GrafiXer

GrafiXer

Üye
arkadaşlar sormayın bende bi hata yaptım sildim n8 ilk aldığım gibi tekrar resimler videolar programlar nasıl tekrar bulabılırım acaba yardımcı olursanız sevinirim.....

Arkadaşlar Merak etmeyin N8 inizi orjinal haline döndürmeniz için sizlere yardımcı olacağım youtube Facebook ve National geo.. Digiturk web tv programlarının hepsini topladım ve sizlerle paylaşacağım ve + Kaybolan N8 white teması var en hoş görünüme sahip olan tema sizlerle yeni konu altında 1 2 güne kalmaz paylaşıcam merak etmeyin :oke:

balkonkusu

balkonkusu

Üye
bekliyoruz tşk :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sadce tema kaybı değil başka eksikler içinde çalışması varki 1-2 gün diyor mehmet kardeşim. tema için de teşekkürler..

Rich4arD

Rich4arD

Üye
sadce tema kaybı değil başka eksikler içinde çalışması varki 1-2 gün diyor mehmet kardeşim. tema için de teşekkürler..
O açıdan aklıma gelmedi . Belkide 2 3 günde bir giriyordur vakti yoktur diye düşündüm ben paylaşıyım dedim . Önemli değil .

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi etmişsin sorun yok eyvallah

Üst Alt