cın malı x6 arama problemı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguz_as29

Üye
    Konu Sahibi
cın malı x6 arama problemı
arkadaslar bır hata edıp cın malı x6 aldım telefonda sonradan arama problemı cıktı telefon normal calısıyo arama gelıyor msj gelıyor e gıdıyor ama arama yapamıyom arama ıznıyok yardımcı olursanız seınırım...

Utku

Utku

Üye
ne demek istediğini anlamadım

oguz_as29

Üye
    Konu Sahibi
her hangı bır kısıyı arıyacagım zaman aramaya bastıgımda arama ıznı yok dıyor telefon hep sadece wlan da takılı acıkkalıyo sadece gsm moduna gecmıyo

babakale

Üye
her hangı bır kısıyı arıyacagım zaman aramaya bastıgımda arama ıznı yok dıyor telefon hep sadece wlan da takılı acıkkalıyo sadece gsm moduna gecmıyo

aynı sorun benimkisi de.lütfen çok acil yardımmm

tig

tig

Üye
bendede war acilll yardım

BeratShark

BeratShark

Üye
bütün telefonların kaderi bu galiba bende de var ama benimki çin iphone yardım hüüü! :ağlarım:

ozgur_kral

Üye
fabrıka ayarlarına gerı dönun ben öyle yaptım düzeldi

laracroftt

laracroftt

Üye

aynı sorun benimkisi de.lütfen çok acil yardımmm

ağ ayarları + sim 1 ağ ayarları + ağ seçimi otomatik ve tercih edilen modu gsm yapacaksın

ozaman sorunun çözülür

--------------- Ekleme ---------------

ağ ayarları + sim 1 ağ ayarları + ağ seçimi otomatik ve tercih edilen modu gsm yapacaksın

olmadı fabrika ayarlarına dön ilk defa döneceksen güvenlik kodu 1122 dir

bursa1616

bursa1616

Üye
evt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt