Video Küçültme Programı VirtualDub 1.9.9 {Resimli Anlatım}

Sponsorlu Bağlantılar

TheHoc

TheHoc

Üye
    Konu Sahibi
Video Küçültme Programı VirtualDub 1.9.9 {Resimli Anlatım}
Bu program En çok fraps kullanan kişilere yarıyacak.Çünkü Fraps ile çekilen videoların boyutu 1GB ı aşıyor.Fraps dışında ki diğer videoları da 2 mb ye kadar düşürebilirsiniz ki 1GB lık video 30MB a kadar düşebiliyor.

1-VirtualDub'u açın ve video ekleyin.

2-Videomuz 1.04GB değerinde!

3-Video kaydettikten sonra video bölümüne gelip "COMPRESSİON" kısmına tıklayın.

4-Bu bölüme girdikten sonra "Divx MPEG-4 Low Motion"Kısmına tıklıyıp ok a tıklıyoruz.(Bazılarında Divx MPEG-4 Low Motion Olmayabilir.Bu yüzden size konunun sonunda ACE Mega Codcs Pack vericem.Bununla açamadığınız video kalmıyacak.)

5-Daha sonra F7 tuşuna basıp kaydediyoruz..NOT:Aynı yere kaydederseniz video ismini değiştirin çünkü video yu program kullandığı için daynısıyla değiştiremezsiniz.

6-Kaydet butonuna bastıktan sonra karşınıza küçük bir pencre çıkacaktır.Bu pencere de yüklendikten sonra kendiliğinden kapanacaktır.Kapanınca videoyu kaydettiğiniz yerde küçülmüş durumda bulabilirsiniz:ehe

7-Artık videomuz 30MB a yakın bir değerdedir.Tepe teepe kullanın!:ehe

:bigstar:Lütfen Bir Teşkkürü Esirgemeyin!:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: seyhan1, bjk20082009, jejep ve 7 diğerleri

<<MasterPc>>

Üye
Çok teşekkürler Qnurcan çok işime yaradı sayende pcdeki videoları n boyutunu azaltıp flash diske koydum.Hem diğer bir güzelliği mesela facebook en fazla 1024 MB alıo bnm frapsla çektiğim oyun videosunu da küçültüp faceye koydum:eheArkadaşlar herkese tavsiye ederim manyak bi program.Bideresimli anlatım çok güzel olmuş...

Sırf tşkr için kaydoldum..Bunuda söliim

TheHoc

TheHoc

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler Qnurcan çok işime yaradı sayende pcdeki videoları n boyutunu azaltıp flash diske koydum.Hem diğer bir güzelliği mesela facebook en fazla 1024 MB alıo bnm frapsla çektiğim oyun videosunu da küçültüp faceye koydum:eheArkadaşlar herkese tavsiye ederim manyak bi program.Bideresimli anlatım çok güzel olmuş...

Sırf tşkr için kaydoldum..Bunuda söliim

Bir şey değil Ne demek Her Zaman:naughty:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Güzel anlatım , eline sağlık. :oke:

• Beğen
Tepkiler: TheHoc

alkanlar47

Üye
saol kardeş makbule geçtii

jackiechan

Üye
teşşekür ederim

yyeenneerr

yyeenneerr

Üye
paylaşım için teşekkürler :oke:

katagorim

Üye
ama ben denedim olmadı.diwx low motion yazmıyor başka kelimeler yazıyor 30 mblik bi dosayı küçültecektim diwx yazan yere tıkladım. f7 bastım sonra resimde gösterilen belgelerime kaydet dosyası gibi değil daha değişik dosya çıkıp kaydet dedi ve kaydettim ama hani nerde boyult küçükme seçeneği yokki nasıl küçülteceğiz birşey anlamadım.byultu seçebileceğimiz bir seçenek yokki

mlhfytnc

Üye
Ellerine Sağlık :)

emacid

Üye
teşekkür ederim

ERKAHAN

Üye
link ölü

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Her iki link te çalışıyor.

TheHoc

TheHoc

Üye
    Konu Sahibi
ama ben denedim olmadı.diwx low motion yazmıyor başka kelimeler yazıyor 30 mblik bi dosayı küçültecektim diwx yazan yere tıkladım. f7 bastım sonra resimde gösterilen belgelerime kaydet dosyası gibi değil daha değişik dosya çıkıp kaydet dedi ve kaydettim ama hani nerde boyult küçükme seçeneği yokki nasıl küçülteceğiz birşey anlamadım.byultu seçebileceğimiz bir seçenek yokki

Sana Codec pack lazım O da konunun içinde zaten var. İkinci linke dikkatıni çekerim.:megafon:

penche98

Üye
QnUrCaN paylaşım için saol da frapsta çektiğimiz birçok video toplanıp bi video haline nasıl geliyo bilen varmı???

TheHoc

TheHoc

Üye
    Konu Sahibi
Bunu yapmak kadar kolay bi şey yok bence. Windows movie maker dan bile yapabilirsin. İstersen sana Resimli Anlatım olarak konu açıyım. :naughty:

resul060606

Üye
güzel program saolun...)

Princemusti

Princemusti

Üye
paylaşım için teşekkürler :oke:

Link werirmisin...????

Üst Alt