• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

fenomende çalan bi şarkı yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

106ksk

Üye
    Konu Sahibi
fenomende çalan bi şarkı yardım...
arkadaşlar bugun fenomende bi parça dınledım ( outwork - elektro ) parçasına benzıyor yada onun bır remıxıde olabılır ve şarkı hergun çalıyormuş bılen varsa yardımcı olabılırmı acaba ????

106ksk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardımcı olacak kımse yokmu acabaa ???

106ksk

Üye
    Konu Sahibi
kımse bılmıo galıba :(

yasininyeri

yasininyeri

Üye
radyo fenomeni aç o şarkı cıktıgında telefona kayıt yap ve o yaptıgın kayıtı siteye yükle belki ozaman yardımcı olununa bilir sen samanlıkta iğne aratıyorsun şu an bize ok dostum

106ksk

Üye
    Konu Sahibi
keşke 1 kerede daha çıksa hemen kayıt edıcemde bıdaha çıkmadı yaa ...

karazeybeks

karazeybeks

Üye
radyo fenomenin internet sitesine gir.orda hitlere bak dinle bulursun

106ksk

Üye
    Konu Sahibi
valla baktım usta yok yaa 1 kerede daha çıksa radyoda hemen kayıt yapıcam ama yok :(

hrnbraozl

Üye
arkadaşlar bugun fenomende bi parça dınledım ( outwork - elektro ) parçasına benzıyor yada onun bır remıxıde olabılır ve şarkı hergun çalıyormuş bılen varsa yardımcı olabılırmı acaba ????

bak kardesim heralde aradığın şarkı bu bende ne zamandır arıodum baska bi forumda tesadüfen gördüm ama deli olacaktım cok ii geldi umarım aradıgın sarkı budur bnde ne zamandır fenomen de dinliyorum da bulamıodum ama ophh sukur yaa buldum sonunda :P

106ksk

Üye
    Konu Sahibi

bak kardesim heralde aradığın şarkı bu bende ne zamandır arıodum baska bi forumda tesadüfen gördüm ama deli olacaktım cok ii geldi umarım aradıgın sarkı budur bnde ne zamandır fenomen de dinliyorum da bulamıodum ama ophh sukur yaa buldum sonunda :P

yok be kanka bu deıl yaaa orda benzeyen şarkı adını vermıştım zaten bu deıl :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt