Nokia'dan Kamerasız Müzik Çalarlı Model: C1-02

Sponsorlu Bağlantılar

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'dan Kamerasız Müzik Çalarlı Model: C1-02
Dünyanın en büyük akıllı cep telefonu üreticisi Nokia, düşük gelirli kullanıcılar için ekonomik modellerini tanıttı. Bu modeller arasında en dikkat çeken model olan C1-02, ekonomik fiyatıyla ilgi çekiyor. Bu modelde kamera olmamasına rağmen, MP3 formatını çalabilen bir müzik çalar bulunuyor. Ucuz fiyata müzik dinlemek için tasarlanan C1-02, şimdiden ilgi çekmeye başladı.

Teknik özellikler:

Series 40: işletim sistemi
Ağırlık: 77,5 gr
Ekran boyutu: 1,8 inç
Çözünürlük: 128 x 160 piksel
Bluetooth
3.5 mm kulaklık girişi
32 GB’a kadar arttırılabilir MicroSD kart yuvası
Opera Mini ile web tarama
Sterero FM radyo, radyodan kayıt
MP3, AAC, AMR, MIDI, ve WAV formatlarını çalabilen müzik çalar
Takvim, çalar saat, ve hesap makinesi

Ekonomik model olan C1-02, vergiler hariç satış fiyatı 35 Euro'dan olması bekleniliyor. 2010 yılının 4. çeyrekte satışa sunulacak.

fs_saglam

Üye
güzele benziyor.. ama java var mı C02'de?

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyormki hocam ama süper telefon. Radyo, radyodan kayıt, mp3 çalar. ve el feneri gibi özellikleri var. Şahane telefon hemen alıcam.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkür çok güzele benziyor

Neverex

Üye
Evet güzel bir telefon.1661 i alacağıma bu telefonu alsaydım.:agla2:

passiv€ aggressiv€

Üye
Bebcede güzel telefon.

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
35 Euro satış fiyatı bekleniliyormuş. Türkiye'ye gelince ne kadar satış fiyatı olabilir?

eQooo

eQooo

Üye
iyi bir tele benziyor

Mİ_RUN

Üye
geçekten çok güzel bir telefon ikinci telefon olarak kesinlikle alırdım.

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Tam istediğim bir telefondu. Aylardır böyle bir telefon çıkmasını bekliyordum. Sonunda kamerasız, müzik çalarlı bir telefon var artık. 4. çeyrekte çıkıyormuş yani Ekim ayında satışta olacak. İlk alıcısı ben olacam kesinlikle.

djsalih91

djsalih91

Üye
yaklaşık 120 tl civarı bişe olur biliyosunuz vergilerden dolayı astarı yüzünden pahalıya geliyo :ehe

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
175TL'den aşağı kurtarmaz.

--------------- Ekleme ---------------

Cihazın kutusunda kulaklık çıkmıyormuş.

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Ekim ayına çok az zaman kaldı. Ekim ayına girmemizlie birlikte, 4. çeyek dönemine girmiş oluyorz. Bu telefon kesinlikle çok satacak. 160-170 TL'ye çok ucuza müzikçalarlı bir telefon olavak. Herkesin beklediği kamerasız, müzikçalarlı bir telefon.

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C1-02 ile ilgili bir video buldum. Cihaz tanıtım amaçlı olrak çıktığına göre yakında Avrupa'da satışına başlanacakmış.

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
çift sim kart desteği, ayrıca 6 hafta bekleme süresi. bakalım fiyatı da özellikleri gibi normal seviyede mi olcak :hmmm

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefon bir türlü piyasaya çıkmadı. Kasım ayına geldik artık.

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C1-02 dağıtımlarına yavaş yavaş başlabmış. İlk kullanan kullanıcılara göre hoparlör sesi oldukça yüksek ses veriyormuş. Trkiye'ye geldiğinde ilk ben alacam. Bu telefon Nokia'nın bugüne kadar ürettiği en iyi telefonlardan biri. Piyasadaki kameralı telefonlardan kat kat daha iyi, N8 hariç. Kamerası olmadan MP3 ve radyo dinlemek isteyenlere tavsiye edilir.

SilentOne

SilentOne

Üye
sms ve müzik ve radio için güzel bir telefon

Strazburg

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefon gerçekten çok satacak. N8'den sonra 2010 yılında üretilen en iyi 2. telefon ödülü almalı bence.

Zegen

Zegen

Üye
Çok akıllıca bi model fiyatı 100 lirayı aşmassa çok satar:evet:

Üst Alt