3 Avea hattımı iptal ettirmek istedim bin takla attılar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nobodyblocks

Üye
    Konu Sahibi
3 Avea hattımı iptal ettirmek istedim bin takla attılar..
Merhaba arkadaşlar.. Toplamda 4 hattım var ve biri kendiliğinden zaman aşımına uğrayıp iptal olmuş.. Kullanım harici ve iptal olanın dışında kalan 2 hattımıda kapattırmak istemiştim.. İptal ettirmemek için elinden geleni yaptılar aslında mantıklıda davrandılar..

Konu dışı olarak birşey sormak isteyeceğim.. Bir avea operatörü bir hattı tek bir işlem ile iptal edebilirmi ? Yoksa süresimi var ? Ne gibi işlemlerden geçiliyor ? 1 hafta gibi bir içerisinde kapatıldığını duymuştum ama eminde değilim.. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise paylaşırsa sevinirim..

kol@j

kol@j

Üye
müşteri hizmetlerine kapattırmak istediğin zaman bin takla atarlar dediğin gibi... uğraşmak istemiyorsan... konturluya çevir....
konturunu tüket... bir daha hiç yükleme... unut gitsin... iş biter... merak etme...

hatta gıcıklık olsun diye operatör değişikliği ile konturlu da yapabilirsin... ondan sonra kontur yüklendişyse kullan ama hiç yüklemeden kartı at unut...

hayırlı maxicepler.

Nobodyblocks

Üye
    Konu Sahibi
müşteri hizmetlerine kapattırmak istediğin zaman bin takla atarlar dediğin gibi... uğraşmak istemiyorsan... konturluya çevir....
konturunu tüket... bir daha hiç yükleme... unut gitsin... iş biter... merak etme...

hatta gıcıklık olsun diye operatör değişikliği ile konturlu da yapabilirsin... ondan sonra kontur yüklendişyse kullan ama hiç yüklemeden kartı at unut...

hayırlı maxicepler.

Özel bir nedenden dolayı iptal ettirmek istemiştim ama bir dahaki sefere yapıcak olursam dediğiniz gibi kontörü tamamiyle hatta sms paketine varana kadar tükettikten sonra hiç yüklemeyip beklemek en iyisi olur her ne kadar bunu bilsemde.. (: Yoksa uğraşılacak gibi değil.. Ama öğrenmek istediğim şey aynı gün yapılan iptal başvurusu sürecinde hemen iptal edilebiliyormu bu konu hakkında bilgi edinebilmek istiyorum..

gabasan

Üye
hattınızı avea nın kontorlusune cevırın. daha sonra aynı numarayı olmayan bır numaraya yönlendırın ve daha sonrada gelen gıden aramalara kısıtlayın . boylelıkle hattınızı aradıgınızda avea ya boyle kayıtlı numara yoktur dıyecektır.

kol@j

kol@j

Üye
hattınızı avea nın kontorlusune cevırın. daha sonra aynı numarayı olmayan bır numaraya yönlendırın ve daha sonrada gelen gıden aramalara kısıtlayın . boylelıkle hattınızı aradıgınızda avea ya boyle kayıtlı numara yoktur dıyecektır.

vay be çok güzel bir diferansiyel düşünce...

helal olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt