Nokia x3 sürümümü güncelleştiremiyorum. Telefonum bozuldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamaske2911

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x3 sürümümü güncelleştiremiyorum. Telefonum bozuldu!
Merhaba arkadaşlar,

telefonum almanyadan geldi, garanti belgesi hiç birşeyi yok.
Usb girişi bozuk, sürümü eski olduğu için batarya sorunu var. Eski versiyon kullananlar bilir. Telefonda bu versiyon varken telefon hiç bir işe yaramıyor çünkü hiç birşey yapılmıyor.Telefoncuya götürdüm usb kısmının ana hatları kopmuş ve hiç bir şekilde düzelmeyeceğini söyledi. Bu durumda telefonda güncellenmiyor. Başka bir güncelleme yolu yok ise, telefonu çöpe atmaktan başka hiç bir çarem yok.

celibar

celibar

Üye
telefonu internet üzerinden güncelleyebilirsin.menüden cihaz yöneticisi varsa oraya girip güncellemeleri kontrol et deyip güncelleme varsa güncelleyecektir.veya şu özellik varsa *#0000# deyip seçeneklerden güncelleme yapılıyormuş.

karamaske2911

Üye
    Konu Sahibi
telefonu internet üzerinden güncelleyebilirsin.menüden cihaz yöneticisi varsa oraya girip güncellemeleri kontrol et deyip güncelleme varsa güncelleyecektir.veya şu özellik varsa *#0000# deyip seçeneklerden güncelleme yapılıyormuş.
Zaten sürüm güncel diyor. V3.60 'da . oysa 8. sürüm bile var. Yani sürümüm güncel olmamasına rağmen güncel gösteriyor.

celibar

celibar

Üye
usb'yle bile aynı şeyi söyleyecektir.

batuone

Üye
keşke güncelleseymişsin yapılacak en büyük hata:ah
ben hiç güncellemedim bi sorun yok şimdilik :oke:
bence servise geri gönder eski yazlımını yüklesinler:hmmm

karamaske2911

Üye
    Konu Sahibi
garanti belgesi yok elimde işte. yani telefon çöpe gidecek? başka çözüm yolu yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt