Samsung S5620 Monte tema Lütfen !! Hıc Bı yerde yok

Sponsorlu Bağlantılar

mekansız11

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S5620 Monte tema Lütfen !! Hıc Bı yerde yok
Samsung S5620 Monte tema Lütfen !! Hıc Bı yerde yok lutfen yardım edın

• Beğen
Tepkiler: UltrAslan5 ve okacha1988

RedColt

RedColt

Üye
;Samsun staralra olmadığına göre monteyede tema yoktur diye tahmin ediyorum. Ancak firmwatre ile tema yükleyebilirsin buda garantiyi düşürebilir.

ozankalender

ozankalender

Üye
samsung star montenın cok alt modelı ozellık bakımındanda uretım tarıhı bakımındanda fıyat bakımındanda :) ama ne yazıkkı ıkısıde java tabanlı oldugundan tema bulunması zor. bende su anda monte kullanıyorum memnunum tek memnun kalmadıgım konu gps ıcın program bulamadım. dıger her konuda super telefon..

enescebeci

enescebeci

Üye
evet ya tema please var mi yok mu kesssin cevap ?

eacikalin

Üye
samsung star montenın cok alt modelı ozellık bakımındanda uretım tarıhı bakımındanda fıyat bakımındanda :) ama ne yazıkkı ıkısıde java tabanlı oldugundan tema bulunması zor. bende su anda monte kullanıyorum memnunum tek memnun kalmadıgım konu gps ıcın program bulamadım. dıger her konuda super telefon..

Firmware'i değiştirip route 66 yüklerseniz navigasyon harika oluyor. Telefon tam olarak tamamlanıyor:)

safec

Üye
route 66 ile nasıl yapıldığını anlatabilirmisiniz?

kkobra91

Üye
tema bulan yok mu :S:S:s

servet001

Üye
Yaw arkadaşlar monte de iki renk var tema adı altında çok saçma . tema her tel önemli özelliklerinden biri ama monte de yok bu nasıl iş anlamadım. Bilen varsa yeşil ve siyah renkten kurtulmak istiyorum

akone

Üye
rer

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
arkadaşlar bende monte aldm 2 gün oldu çok memnunum ama güzel bir tema arıyorum yokmu ya . ?

bymuco60

Üye
lan nerde temalar

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
Adam akıllı konuş lan !

ati04

Üye
[sıze=3][/sıze][sıze=7][/sıze]aga boşuna tema arama monte için vaktine yazık olur 1 yıl kullansdım ve 1 tane bile bulamadım

cdfv

Üye
arkadaşım ben yükleyemedim su kitapsız temayı indirilse bide inmiyo kardeşim bu temalar :angry:

alpoc

alpoc

Üye
tema yok arkadaşlar

Üst Alt