Wifi internet şifre kırıcı bir program yokmu?????

Sponsorlu Bağlantılar

critic73

Üye
    Konu Sahibi
Wifi internet şifre kırıcı bir program yokmu?????
wifi bir sürü kablosuz bağlantı yakalıyor ama bir çoğu şifreli olduğu için giriş yapamıyorum bu şifreleri kırabilecek bir program varmıdır :aman2:yokmudur teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: must20

One907

One907

Üye
İmkansız..

error94

Üye
malesef yok zaten pc yani windows için bile zor sen telefondan istiyorsun :D

cagla89

Üye
varsa banada söyl e :ehe:

avast

avast

Üye
bulusan bnada sotle :D

terzakli56

Üye
windowsta programı var 10 ila 20 dakikada kırıyor şifreleri yalnız wep için bu süre wpa ya da wpa 2 için cok uzun surebilir yada daha kısa olabilir... programa ihtiyacı olan mail atsın yardımcı olayım yalnız boyle basit bir program değil onuda soyliyeyim sizlere pc den anlayanlar çözer olayı mail : [email protected] iyi forumlar....

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
windowsta programı var 10 ila 20 dakikada kırıyor kodlari yalnız wep için bu süre wpa ya da wpa 2 için cok uzun surebilir yada daha kısa olabilir... programa ihtiyacı olan mail atsın yardımcı olayım yalnız boyle basit bir program değil onuda soyliyeyim sizlere pc den anlayanlar çözer olayı mail : [email protected] iyi forumlar....

başkalarının internetini izinsiz kullanmanız suçtur.. sizi şikayet edebilir ben şahsen ederim :).. siz adamın modemine girerseniz ve hakkınızda şikayet gelirse kendinizide savunamazsınız.. ülkemizde hack yapmak suçtur...!!!

kenan189

Üye
ya kardeşler bu proğrama çok ihtiyacım var bilen varsa yardımcı olabilirmi ?

alidar

alidar

Üye
boşuna uğraşma kardeşim ver 8 lira vodafondan sınırsız gir.
hem kafan rahat olsun hem harama bulaşma.......

BrinqMeToLiFe

BrinqMeToLiFe

Üye

başkalarının internetini izinsiz kullanmanız suçtur.. sizi şikayet edebilir ben şahsen ederim :).. siz adamın modemine girerseniz ve hakkınızda şikayet gelirse kendinizide savunamazsınız.. ülkemizde hack yapmak suçtur...!!!

çok doğruuu :evet: lütfen diğer yapılanlar hackerliğe giriyor.. müsade etmeyelim böyle şeylere

irfandeveci

irfandeveci

Üye
olmaz :D osa yayınlanırdı nette

mhmn

Üye
pcden wep şifrelerini kırmak için hangi programı kullanıyorsunuz??

irfandeveci

irfandeveci

Üye
linux olsa beini ile kırılır ama linux da kimse kullnamaz

bbaayyzz

Üye
siz ne ayaksınız adam sanat yapıyo hack deyil yaw mobil dede program var merak etmiyin s60 v3 lerde c++ glupsu cevlrin tele atın sonra teli güncelleyin tekra atın ama ilk atışta yükleyin 2de yüklemeye gerek tıkla calıştır sonra filan ların hepsini sec bu program şifre kırmıyo zatece şisre olmadan degişik baglantılardan veri cekip birleştiriyo okadar basit sonra sayfayı acıyo google wlfl cokluguna göre ,rnegin 2 baglantıda 3 saniye sürü benide sikayet edin bakam emege saygısızlar

WhoOwnsMyHeart

WhoOwnsMyHeart

Üye
Kardes ben boyle program cok buldum ama hic yapmadim cunku bir suçtur

Üst Alt