Hoşlanma Ipuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Hoşlanma Ipuçları
Yeni tanıştığınız birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için birkaç noktaya dikkat etmeniz yeterli. İşte onun duyularını ele veren ipuçları.
<div align="center"></div>
Size karşı ne hissettiğini merak ettiğiniz bir erkek arkadaşınız çok havalı ya da kendinden emin bir şekilde davranabilir. Bazı erkekler duygularını karşıdakine belli etmekten çekinmezken, bazıları da duygularını gizleyip, hiçbir şey yokmuş gibi davranırlar. Tabii ki bunun en büyük sebebi bu tip erkeklerin hayal kırıklığı yaşamaktan korkmaları ve risk almak istememeleridir. Çünkü eğer reddedilirlerse gururları kırılabilir. Ancak bu erkekler yine de farkında olmadan duygularını belli edebilirler. Nasıl mı?

SİZİ KIZDIRIYORSA&#33;
Şimdi ilkokul döneminize geri dönün. O yıllardan neler hatırlıyorsunuz? Sınıftaki bazı erkek arkadaşlarınız kalemlerinizi saklayıp, saçınızı çekmez miydi? O sıralar bu hareketlere çok sinirleniyordunuz. Ancak kabul edin, bir yandan da hoşunuza gidiyordu. Çünkü bu tip hareketler, o insanın sizden hoşlandığını gösterir. Yıllar sonra bu kural hala geçerliliğini korur. Eğer biri yine sizi kızdırmaya, en hassas olduğunuz noktalarda tartışmaya davet ediyorsa, bilin ki bu kişi sizinle daha fazla zaman geçirmek ve bir şeyler paylaşmak istiyordur. Erkeklerin bu davranışlarındaki amaçları sizden reaksiyon almaktır.

TANIMAK İSTİYORSA
Doğal olarak karşısındakinden etkilenen erkek kendini de olduğundan üstün göstermeye çalışacaktır. Çünkü kadınları tavlamak için erkeğin ilk amacı etkilemektir. Bunu da konuşmalarıyla ya da hareketleriyle yapar. Eğer bir erkek ısrarla sizin geçmişinizi ve eski erkek arkadaşlarınızı öğrenmek istiyorsa, aslında sizinle ilgili gelecek planları yapıyor demektir. Çünkü arkadaşınız sizinle ilgili bu tip detayları öğrenerek sizi daha da yakından tanımak istiyordur. Yani bir erkek sohbet esnasında sizin geçmişinizi irdelemeye çalışıyorsa, sizinle gelecek planları yapıyor demektir. (Cosmopolitan)

09.02.2006 - 09:21

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
kizdirma isini ii yaparim

butarfree

Üye
erkek arkadaşımı kızdırdığım zaman çok kapris yapıyor yokmudur çaresi bunun?

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
emegine saglık guzelpaylaşım

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
kızdırmakta ustume yok.fakat ben tüm sınıf arkadaşlarıma yaparım genelde.nasıl olcak

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
<div class='quotetop'>(butarfree &#064; Feb 9 2006, 06&#58;53 PM) [post=275590]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
erkek arkadaşımı kızdırdığım zaman çok kapris yapıyor yokmudur çaresi bunun?
[/b][/quote]
sende kizdirma o zaman
ama onu kizdirmayi biraktigin zamanda emin ol senden o hareketleri tekrar bekler
alismistir cunku..hosunada gidiodur
sen en iisi asiriya kacmamak sartiyla aynen dewam et

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Peki sevdiğini nasıl anlarız..

Gerçi seviyor ama yinede emin olmak lazım..

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Feb 9 2006, 08&#58;50 PM) [post=275703]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Peki sevdiğini nasıl anlarız..

Gerçi seviyor ama yinede emin olmak lazım..
[/b][/quote]

aynen bi de o konuya deginelim..

troublesome

Üye
teşekkürler

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
sorunuzun cevabini buldum
benimkiler yetersiz kaliodu arastirdim sizin icin

Ne yapar seven insan ne?Neler yapmaz ki&#33;

İlk olarak seven genç bir kadını ele alalım;

Seven kadın sevdiği erkekle buluşmak için ailesinin bütün katı kurallarını çiğneyip o buluşmaya gidebilmek için ailesine yalan söyler ama yinede evden çıkar ve gencin yanına gider.
Seven kadın sırf sevdiği erkek istedi diye çok sevdiği ve kendine yakışan o güzelim saç rengini kendine yakışmayan o berbat saç rengiyle değiştire bilir.Erkek istediya yakışmasa da yakışmış gibi beğenmiş numarası yapar.
Seven kadın yine sırf erkek istedi diye bu sefer diğerlerinden daha önemli bi konuyla hayatıyla oynar.Yine sırf erkek istedi diye okulundan,işinden,kariyerinden vazgeçer.Nasıl olsa o bana bakar diye düşünür.Ama şunu hiç düşünmez bu ayrıntı hep atlanır&#33;&#33;&#33;Ya bir gün biterse?O zaman kim bakar?

Evet yapar bütün bunları seven kadın.Erkekte yapar tabi bazı şeyler yapmaz değil örneğin;

· Seven erkek sevdiği kadına laf attı diye bir adamı döver,yaralar hatta beklide öldürür.Boşu boşuna hapse girer belki ama onun için bu ceza boşu boşuna değildir asla.Pişmanda değildir yaptığından &#8220;hak etmişti o herif&#8221; der.

· Seven erkek sevdiği kadın istedi diye bir çok alışkanlığından vazgeçer bırakır onları teker teker.Halbuki annesi ne kadarda söylenmiştir zamanında yapma bunları diye.İşte o zamanlar kendini haklı bulan adam sevgilisi bu kötü alışkanlıkları bırak dediğinde elbetteki sevgilisini haklı bulup &#8220;canım aşkım benim iyiliğimi düşünüyor&#8221; demiştir mutlaka.Ama öyle ya annesi zamanında oğlunun kötülüğünü istediği için söylemişti o kadar bırak bu kötü alışkanlıklarını diye.

Seven erkek de tıpkı seven kadın gibi sırf karşı taraf istedi diye okulundan,işinden,kariyerinden ve hata ailesinden vazgeçebilir.

Evet seven erkek de tıpkı seven kadın gibi hayatının bir çok önemli can alıcı noktasından hayatı pahasına da olsa taviz verebilir belki

Nicolas_Anelka

Üye
ben kızdırmazdım eski kız arkadasımı sadece kıskanırdım onu kimseyle paylaşamazdımmm o kadarr

dark_akhyls

Üye
çok şyş ya hocam bilgilendirme için teşekkürler

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(jewel_ma20 &#064; Feb 9 2006, 09&#58;04 PM) [post=275741]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sorunuzun cevabini buldum
benimkiler yetersiz kaliodu arastirdim sizin icin

Ne yapar seven insan ne?Neler yapmaz ki&#33;

İlk olarak seven genç bir kadını ele alalım;

Seven kadın sevdiği erkekle buluşmak için ailesinin bütün katı kurallarını çiğneyip o buluşmaya gidebilmek için ailesine yalan söyler ama yinede evden çıkar ve gencin yanına gider.
Seven kadın sırf sevdiği erkek istedi diye çok sevdiği ve kendine yakışan o güzelim saç rengini kendine yakışmayan o berbat saç rengiyle değiştire bilir.Erkek istediya yakışmasa da yakışmış gibi beğenmiş numarası yapar.
Seven kadın yine sırf erkek istedi diye bu sefer diğerlerinden daha önemli bi konuyla hayatıyla oynar.Yine sırf erkek istedi diye okulundan,işinden,kariyerinden vazgeçer.Nasıl olsa o bana bakar diye düşünür.Ama şunu hiç düşünmez bu ayrıntı hep atlanır&#33;&#33;&#33;Ya bir gün biterse?O zaman kim bakar?

Evet yapar bütün bunları seven kadın.Erkekte yapar tabi bazı şeyler yapmaz değil örneğin;

· Seven erkek sevdiği kadına laf attı diye bir adamı döver,yaralar hatta beklide öldürür.Boşu boşuna hapse girer belki ama onun için bu ceza boşu boşuna değildir asla.Pişmanda değildir yaptığından &#8220;hak etmişti o herif&#8221; der.

· Seven erkek sevdiği kadın istedi diye bir çok alışkanlığından vazgeçer bırakır onları teker teker.Halbuki annesi ne kadarda söylenmiştir zamanında yapma bunları diye.İşte o zamanlar kendini haklı bulan adam sevgilisi bu kötü alışkanlıkları bırak dediğinde elbetteki sevgilisini haklı bulup &#8220;canım aşkım benim iyiliğimi düşünüyor&#8221; demiştir mutlaka.Ama öyle ya annesi zamanında oğlunun kötülüğünü istediği için söylemişti o kadar bırak bu kötü alışkanlıklarını diye.

Seven erkek de tıpkı seven kadın gibi sırf karşı taraf istedi diye okulundan,işinden,kariyerinden ve hata ailesinden vazgeçebilir.

Evet seven erkek de tıpkı seven kadın gibi hayatının bir çok önemli can alıcı noktasından hayatı pahasına da olsa taviz verebilir belki
[/b][/quote]

Ohoooo biz demekki sırılsıklam aşığız.. Aile ekme konusunda üzerine yok..

elevator123

Üye
SeLaM müsaitseniz bi konuda sizden yardım istiyorum!
benim başımda bi hoşlanma sıkıntısı var içinden cıkamadığım,beğendiğim kişinin benden hoşlandığını cözemiorum bu defa ve fikir alışverişi yapmak istiorum,cok bunaldım çünki :(
OLaY ŞöYLe ;
BiZ Ortak arkadas sayesinde tanıştık ewimde Kiracı olarak oturmakta Bulunduğumuz yere başka bi yerden geldi yanlız kalıo memur göreve yeni başladı 2 sene olucak işte çok efendi akıllı bi kız yaşı 23 (ortak arkadasımızda benim eski çıktığım) ilk tanıştığımız dönemlerde devamlı beraberdik yemeğe felan gidioduk ewinde oturuoduk geceleri bazen ayrıldıktan sonra Çağrı atıodu ( gece 1 gibi) ama daha sonra ortak arkadaşımız sayesinde aramız bozuldu,ortak arkadas bizim aramıza gereksiz muabbetler soktu hoşlanma lafı attı olay ikimiz arasında tartısma gibi bişeye yol açtı ve bi tartışma esnasındada BİZ KARDEŞİZ ben nasıl ewinde oturduğum insana bu gözle bakarım ben bi kişiyi sevdim gibi sözler kullandı bende üzülme deyip döndüm gittim!!!o dakkadan sonra aramısdaki tüm bağlar koptu, aradan 2 ay geçti tekrar barıstık ve bu esnada ailemde bu insanla ilgilenmeye basladı cünki müthiş yakın durdu aileme tabi otomatikmen gelin olarak istediler yani :) ama ucurum büyük!!!! ailem ona bunu acık bi dille sölüodu oda hayır Demedi hiçbizaman, ona her seferinde gelinim ol burda kal kizimiz ol diye sölenio oda buna gülüodu (istemeyen insan uzaklaşır dimi ama o tam aksine DAHADA yakınlaştı,piknik vb ailecek:)olayın kötü yanı ortak arkadas yüzünden aramız tam iyiyken yine bozuldu,hep bozdu aramızı:(ortak arakadas kurbanıyız yine aynı kişi) bu ortak arkadas bigün bana ''Senle DAHA COK KONUŞSAYDI ASIK OLABİLİRMİŞ'' dedi afalladım o da çok şaşırmıştı bu duruma) bende çok şaşırdım,anlam veremedim buna(hem kardeş hem..)!!! msnde gecenlerde nomu deiştirdiğimi söledim yeni numaramı yazdım (Aradan 5 ay geçmiş) Diğerlerini siliyimmi? neden hattını deiştirdin? gibisinden sorular sordu derken muabbet uzadı eskiden olsa Tamam yazıp geçerdi galiba ve muabbet koyulaştı derken sıkıldığını söledi bende gezdirebilceimi biyerlere gidebilceimizi söledim,haftasonuna (memlekete gidio)sözleştik ve msnde muabbet güsel bi şekilde devam ederken SEN BANA GÜZEL DEĞİLSİN DEMİŞTİN dedi(bende yalan konuşmuşum demekki demiştim)neyse msnden sonra muabbete sms yoluyla devam ederken telden aradı gec saatte (1gibi,baya konuştuk) derken c.tesi günüde buluştuk :) (kız kardeşi anneme keşke senin gibi bi kaynanam olsa diomuş oda gelip Anneme bunu sölüo, istemeye gelmişler reddetmiş gelmiş hemen anneme sölemiş,bu barısmamızda bana ewindeki karo taslarını nasıl yaptırcaını anlattı (ewle ilgili hayal) neyse c.tesi buluştuk yağmurda gezdik eğlendik ewine bıraktım yine mesajlaşmaya BAŞLADIK devam ederken gec saatlerde bana SU AN NE YAPMAK istersin bi mesaj çekti (sizce ne anlama gelio)! bana karısıyo ewe erken git bende ona karısıorum (Ben Sormadan arkadaslarını anlatıo ailesinden bahsedio bana SÜPERMEN dio gözüm şişti dediğimde acıomu ağrıomu sorular dio kendi ewlerinde balkona çıkıp benle konuşuo (yine gec saatler) gecenlerde biyere gitmişler bidaha gitme dedim gitmem dedi,ewine cıkıom çayımı şekerini atip servis edio beraber film izlioz ardarda bazen 2 film! teli çalıo bana kim olduğunu Sormadan sölüo, bana telde sarkı söle dio:) Oturup planı yapıoruz (sinema yemek vb) beraber ders yapıoruz (mesela gece konuşurken yarın ewe geldiğinde diorum aradan onca saat geciyor ve dediğimi yapıo mesaj ATIO) görüşmediğimiz günlerde naptığımı soruyo şık giyindiğimi sölüo tabi bende bunlara karşılık ufak süprisler yapıorum ve bunlar hoşuna gidio! Ama o fazla Mesajını atmıo ilk atan taraf ben oluyorum hemen cewap alıorum ve muabbet alıp başını gidio fkt yavaş yavaş mesaj felan çekmeye baslıo heralde ben atmayınca o ATIYO (Bugün Halimi hatrımı sormadın die)(merak ettim bakalım napıosun dio mesajda)(alındığımı düşündüğü zaman arıyo mesaj atıo) yapcaım seyleri merak edio bana hayır diemio galiba ne dersem uyuyo bana istemediklerini de ztn anlıorum ben.benim işim Gücüm yerimde tipim boyum da yerinde ALLAHA şkür Herseyim var! benim sorum şu hocam
Bu insan benim hakkımda ne düşünüyo? Bana zamanında kardeşimsin muabbeti (o öle yapınca bende öle dedim) yaptı sizce ne düşünüyo? Bunların sonucunda bana yine sen kardeşimsin dermi sizce? Yada neden bu kardeş gözüyle görüosa bunu hiç dile getirmio? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirimm görüşmek üzre​

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bakın şimdi o sizi kardeş gözüyle görmüyo size karsıda ilgisi var demiyorum belki onun ki sadece yalnız olduğu için yalnızlığa çözüm sizinle vakit geçirmeyi de seviyor ilgileniyorda kardeşim dediğin de de sizin tepkinizi ölçmek amaçlı ve yanınız da 3 şahıs olmasından kaynaklana bilir neden gidip teklif etmiyorsunuz da arkadaş gibi davranmayı seçiyorsunuz belki yıllardır sadece 1 teklif bekliyor bence boşa zaman harcamayın bir demek çiçekle kapısını çalın derim :oke:

Marbling93

Üye
bluştuğmzda gözlerimn içine anlmlı bi şekilde bakıo boş boş bakmıo yani
dışardyım dedğimde bir sürü soru soruo nerdesın orası nası bi yer kmler var gibi...
çok sık mesajlaşıoruz ve msjlaşmann sonu glmıo bi türlü
bnmle telde konuşmak istıo
beni hayal et rüynda bni gör gibi cümlellr kuruo
bnmle soğk konşma dıo en bastndn cnm dckmşm

szce bndn hşlanıomdr :S

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çok kasmıyorum, gelip söylüyorlar zaten :ehe
Bir tanesi şeyden anlamıştım :hmmm 2. ya da 3. buluşmamızdı, dudağıma öpücük kondurmuştu :ehe Ben birisini sevdiğimde böyle öperim demişti dostça ama pek inandırıcı olmamıştı :ehe

Birisi de gelip, eski erkek arkadaşıma çok benziyorsunuz, öldü o... Telefonunuzu ya da adresinizi alabilir miyim demişti :ehe Adresi vermedik de attığı e-postalardan kendini ele veriyordu hani :kıskıs:

Hoşlanıyorsa belli ediyorlar bir şekilde ama bunların "süründüren" cinsi var, o çok beter. O tipin amacı sizi elde etmek değil, kendisinden hoşlandırmak ve peşinden koşturtmak. :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Çok kasmıyorum, gelip söylüyorlar zaten :ehe
Bir tanesi şeyden anlamıştım :hmmm 2. ya da 3. buluşmamızdı, dudağıma öpücük kondurmuştu :ehe Ben birisini sevdiğimde böyle öperim demişti dostça ama pek inandırıcı olmamıştı :ehe

Birisi de gelip, eski erkek arkadaşıma çok benziyorsunuz, öldü o... Telefonunuzu ya da adresinizi alabilir miyim demişti :ehe Adresi vermedik de attığı e-postalardan kendini ele veriyordu hani :kıskıs:

Hoşlanıyorsa belli ediyorlar bir şekilde ama bunların "süründüren" cinsi var, o çok beter. O tipin amacı sizi elde etmek değil, kendisinden hoşlandırmak ve peşinden koşturtmak. :ehe

Vayy bee, bir de hostes olayı vardı galiba :naughty:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Karıştırma şimdi hostesi :ehe Her maceramızı yazacak değiliz herhalde... :ehe

Üst Alt