Youtube ve Yasaklı Siteler Girme Kesin Çözüm (Monte ve Starda denenmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
Youtube ve Yasaklı Siteler Girme Kesin Çözüm (Monte ve Starda denenmiştir)
Arkadaşlar aşağıda anlatacaklarımı hem Turkcell Wap'in (Vodafone veya Avea) hem de kullandığınız Wi-Fi'nin ayarlarına kaydedin. (Böyle bir zorunluluk yok ama istediğiniz an girebilesiniz diye söylüyorum.)

Menü > İnternet > Ayarlar > İnternet Profilleri

Burada ayarını değiştireceğiniz profilin yanındaki ">>" simgesine tıklayıp ayarlara giriyoruz. (Monte için geçerli. Diğer telefonlar için ayarlara nasıl giriliyorsa öyle girin)

Proxy Adresine şunu yazıyoruz:

195.168.109.60:8080

Kaydeip çıkıyoruz. Hayırlı olsun özgürce m.youtube.com sitesinde gezinebilirsiniz.

Bir teşekkürü çok görme gurban :heyo:

• Beğen
Tepkiler: must20, ofpistan, cielito ve 12 diğerleri

5834

Üye
samsung jet içinde ">>" işaretine tıkladıktan sonra proxy adresi yerine yazıyosun. bnde siteyi açıyo ama videoyu açarken bağlantı başarısız diyo telefondan kaynaklanyo sanırım.

Dialga

Üye
denedim oldu :D saol hacı

edvadder

Üye
Aynı problem bende de oluyor siteye giriyor fakat videoları açarken bağlantı başarısız hatası veriyor.

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
onun içinde DNS ayarı yani yasaklı site IP'si yazarsanız sorun düzelebilir. PC mantığı gibi :oke:

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
mükemmell çalışıyor teşekkürler :D

mikail_1988

mikail_1988

Üye
hacı e51 için nası yapiyoruz bi zahmet anlatabilirmisiniz

kivana

kivana

Üye
helal olsun youtube a telin kendi tarayıcısından girdim ... bağlantı tek diş olduğundan mı yoksa kendiliğinen mi bi problem var anlayamadım bi sebepten video açılmadı ... düzgün bi net bulduğumda bağlanma olayını tekrar deneyeceğim emeğine sağlık

akdenizx

akdenizx

Üye
videolar acılırken hata verıyor

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kusura bakmayın ben de izleyememeye başladım birden ama araştırıyorum inşallah yakında çözüp sizlerle paylaşacağım biraz sabır

kusura bakmayın

kivana

kivana

Üye
evet videolar izlenemiyor sanıyorum ... bu verdiğin ayarın yanında dns ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştirdim fakat yine de yemedi ... neyse bi adım yaklaştık youtube a

cellatm

cellatm

Üye
güzel iş

AlpReis

AlpReis

Üye
teşekkürler

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
evet videolar izlenemiyor sanıyorum ... bu verdiğin ayarın yanında dns ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştirdim fakat yine de yemedi ... neyse bi adım yaklaştık youtube a

evet bir adım yaklaştık.. geriye çalışan bir dns lazım fakat dns ler engellenmiş diye duydum..
hayırlısı

kivana

kivana

Üye
arkadaşlar pc de not defterinde düzenleme yapıp youtube ve yasaklı sitelere dns felan değiştirmeden girilebiliyor ... acep bu tarz bi atraksiyonu telefonumuza uygulayabilir miyiz ?

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar pc de not defterinde düzenleme yapıp youtube ve yasaklı sitelere dns felan değiştirmeden girilebiliyor ... acep bu tarz bi atraksiyonu telefonumuza uygulayabilir miyiz ?

aslına bakarsan onunla ilgili bi araştırma yapıyorum ama zor gibi

123kn456

123kn456

Üye
hiç olmassa internetten k tunnele girin xD

M3L!H

M3L!H

Üye
DNS Adresleri olarak ;
88.248.155.141 - 88.248.155.142 Bunları deneyebilirsiniz!

Sonuçlarınızı bekliyorum :):)

Üst Alt