Samsung S8500 Wave Route 66 GPS Yazılımı Yükleme Talimatı ( Nasıl Yüklenir? )

Sponsorlu Bağlantılar

Negative

V.I.P Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8500 Wave Route 66 GPS Yazılımı Yükleme Talimatı ( Nasıl Yüklenir? )
Samsung S8500 Wave sahipleri Route 66 yazılımını kullanabilecekler. Öncelikle, anlatımın sonundaki linkten, Route 66 SYNC yazılımını çekmelisiniz. Çektikten sonra bu adımları izlemeniz yeterli;

1) İndirmeyi başlatmak için bağlantıya tıklayın.

2) Dosyaları PC’ye kaydedin.

3) Dosyaları PC’nize kaydettikten sonra, çalıştırmak için dosyaya çift tıklayın.

4) Sihirbaz tamamlanana kadar talimatları takip edin.

5) PC’nizde ROUTE 66 Sync başladı.

6) Cihazı bilgisayarınızın USB girişine bağlayın ve cihazda “Yığın bellek” modu seçin. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz: “Menü > Ayarlar > Bağlantılar > USB” ardından “Yığın bellek > olarak Ayarla”.

7) ROUTE 66 Sync programında, önce hesap oluşturun, sonra programda sol tarafta "MAĞAZA > ROUTE 66 Mağazası" na gidin. İhtiyacınız olan ürünleri tanımlayın ve alışveriş sepetine ekleyin.

8) Tüm ürünler alışveriş sepetinde olduğunda, “Kontrol” öğesini seçin. Kredi kartı ayrıntılarınızı girin ve “Gönder” öğesini seçin.

NB: içerik önce PC’ye indirilir ardından telefona aktarılır.

9) Telefonun PC ile olan bağlantısını kesin.

10) Ana menüdeki “Navigasyon” öğesini seçerek telefon üzerinde dolaşmaya başlayın.

• Beğen
Tepkiler: AHMETFEHMİ_1, Mertolozzi, punqermojo ve 6 diğerleri

ceylanbey

Üye
yanı para odemıyoruz demı

Ozan

Ozan

Admin
Para ödüyorsunuz, ücretsiz degil.
İlk alanlara sanırım 15 tl lik indirim kuponu veriliyor öyle düşünürseniz uygun. Türkçe seslendirmeler tamamen ücretsiz zaten. Sadece yeni harita güncellemelerş, güvenlik kameraları tespiti falan ücretli .

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
teşekkürler ama merak ettiğim bir konu var biz her arama yaptığımızda para ödeyecekmiyiz

viranufuk

viranufuk

Üye
bene kullanmıda ücretli faturaya yansıyor sanırım bu tel için sygc vdrive falan çıksada kullansakk yoksa bu kullanılmaz

ungood20

ungood20

Üye
en iyi hizmet ve servis route.
Para veren pişman olmaz

Ozan

Ozan

Admin
teşekkürler ama merak ettiğim bir konu var biz her arama yaptığımızda para ödeyecekmiyiz
Route 66 Sync yazılımı telefonunuzu Yığın Bellek modunda bilgisayara baglandıgınızda otomatik olarak açılıyor ve size yol gösteriyor zaten. Oradan Türkiye haritasını ve türkçe sesleri ücretsiz olarak ekleyip yükle diyebiliyorsunuz, navigasyon için ise yıllık 20 euro yazıyor mesela ben satın aldım 20 euro veriyorsunuz en güncel harita üzerinden Rota belirleyip tarif et diyebiliyorsunuz basarılı bir navigasyon cihazına dönüşüyor ..

Her arattıgınızda degil tabiki dedigim gibi yıllık 20 euro, aylık 5 euro gibi bir ücret. Onun dısında sınırsız arama, sınırsız kullanım ;)

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
anladım peki merak ettiğim bir konu daha var piranha gibi gps navigasyon vihazlarına neden para vermiyoruz ?

Ozan

Ozan

Admin
Cihazlara ilk alırken para vermiyor musunuz ? Cihazı aldıktan sonra her yıl yeni harita güncellemeleri için para vermek zorundasınız . Güncellemek istemezseniz eski güncel olmayan yollarda tabi navigsyon işlemi yaptırabilirsiniz. ..

• Beğen
Tepkiler: derbeder4735
&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
peki çok teşekkür ederim

cataron

cataron

Üye
Arkadaşlar ben az evvel yükledim ve ücretsizdi. Türkiye haritası ve kadın sesi bedava çekiliyor.

Yağmur

Üye
arkadaşlar yazılımın ücretsiz olması gerekiyor teknosada alırken öyle demişlerdi güncellemeyi bilmem ama ilk yüklerken ücretsiz olacak... çünkü bana sitenin linkini verdiler ama orada satın al diyor dedim ücretsiz olan var dedi... yapamadım bir türlü ücretsiz yapan arkadaşım nasıl yaptın anlatabilir misin ???

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaslar harita ve kadın/erkek sesi ücretsiz ancak yol tarif etme lisansı var o da yıllık 20 euro .

cataron

cataron

Üye
arkadaşlar yazılımın ücretsiz olması gerekiyor teknosada alırken öyle demişlerdi güncellemeyi bilmem ama ilk yüklerken ücretsiz olacak... çünkü bana sitenin linkini verdiler ama orada satın al diyor dedim ücretsiz olan var dedi... yapamadım bir türlü ücretsiz yapan arkadaşım nasıl yaptın anlatabilir misin ???

1.sayfada ki adımları takip et, ek olarak sadece route66 mağazası çalıştığında kayıt olman okadar. Ücretsiz Türkiye harita ve ses i ilk önce PC ye sonra Telefona kendisi atıyor.

Bu arada yüklememe rağmen konum alınıyordan öteye geçemedim <Konum ayarları seçili <şebeke ayarında ise (-gprs wap -mms -ısp -mobilvizyon ) mevcut. Bende ısp işaretli, nerde yanlış yapıyorum.?

mhmtcgdm

Üye
route 66 kullanıyorum. ama uydydan birturlu sinyal alamıyor. bununla ilgili kullanma talimatı bulabilecegim bir link varmı arkadaşlar

fordmuro

Üye
arkadaşlar navigasyon ücretli ancak önce 1 yıllık 20eu idi şimdi ise ömürboyu.. bikereliğe mahsus para verilecek 1 yıllık radar tespit edici ise hediye.. bayan veya erkek sesi bedava renk paleti bedava..gps bağlantı ise malesef biraz geç algılıyor.. ancak araçta iseniz araç yürüyünce hemen bağlanıyor.. sormak istediğiniz varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim..

loyka16

Üye
DOSTUM MRB ben yığın depolama dedim sonra bağlandım ve satın aldım ama en son olarak iş ödeme kısmına geldi ve kredikartı olduğu için bana güvenlik msjı geldi ama bu mesajı göremiyorum çünkü telefon bağlı cihaza o yüzden bu mesajı nasıl görebilirim yani cihaz bağlantısını kesmeden bilgi verebilirmisiniz saygılar

cataron

cataron

Üye
arkadaşlar navigasyon ücretli ancak önce 1 yıllık 20eu idi şimdi ise ömürboyu.. bikereliğe mahsus para verilecek 1 yıllık radar tespit edici ise hediye.. bayan veya erkek sesi bedava renk paleti bedava..gps bağlantı ise malesef biraz geç algılıyor.. ancak araçta iseniz araç yürüyünce hemen bağlanıyor.. sormak istediğiniz varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim..

Peki arkadaşım şimdi satın alacağımız ürün hangisi, TR haritası ve kadın sesini indirdim, çalışması için ne gerekli paylaşırsan sevinirim.

hüsooooo

Üye
bu işi parasız yapan yokmu. 2 yıl n95 ile garmin kullandım para falan vermedim. yıkmu bir allahın kulu bu işi parasız yapan, şu mubarek günde yol gösterin.

--------------- Ekleme ---------------

bir allahın kulu şu işe el atamadı. Bada da olsa muhakkak bir yolu vardır diyorum. gps e para verilirmi 2 yıl önce vermiyodum şimdimi vericem. yüklemenin yolunu bilen varsa yazsın arkadaşlar

Ozan

Ozan

Admin
bu işi parasız yapan yokmu. 2 yıl n95 ile garmin kullandım para falan vermedim. yıkmu bir allahın kulu bu işi parasız yapan, şu mubarek günde yol gösterin.

--------------- Ekleme ---------------

bir allahın kulu şu işe el atamadı. Bada da olsa muhakkak bir yolu vardır diyorum. gps e para verilirmi 2 yıl önce vermiyodum şimdimi vericem. yüklemenin yolunu bilen varsa yazsın arkadaşlar
Ücretsiz yolları açıkcası aramadım zira navigasyon ciddi ve sağlıklı bir iş aynı zamanda samsung wave de. Gps sinyalini bulması biraz geç olsa da bulduktan sonra gerek yol anlatımı gerek çizdigi harita ve kapsamı ile gerçekten şahane bir gps cihazı haline geliyor ve bunun için ücreti hakediyor.

Tekrar söylemek gerekirse harita ve ses zaten ücretsiz indirilebiliyor, burada sıkıntı yok. Yanlız yolu tarif etmesi için bir lisans dosyası çekiyor ki sanırım o kırılmadı bilemiyorum tam

Üst Alt