iphonum hiç açılmıyor acil yardım lütfen :(

Sponsorlu Bağlantılar

acarnet

acarnet

Üye
    Konu Sahibi
iphonum hiç açılmıyor acil yardım lütfen :(
sabahtan hiç bir sorun yoktu. bir telefon görüşmesi yaptım daha sonra appstore bağlandım her şey normaldi. sonra ekran hafif kararı gibi oldu. kapatma düğmesine bastım ekran kapatma işlemini yapmak için bekler iken yazılar çok zayıf gözüktü. bekledin sonra her şey normale döndü ama aradan zaman geçtiğinde baktığımda ekran da hiç bir hareket yoktu şarjı bittiğini sandım ama şarjda da hiç tepki vermedi bilgisayara bağladım ondada aynı olduğunu gördüm. ana ekran düğmeisine ve kapatma düğmesine basılı tutuyorum ama açılmıyor. lütfen fikri olan varsa yardım edin...

kol@j

kol@j

Üye
pili çıkarıp denedinmi?

--------------- Ekleme ---------------

yani pilini çıkar 10 sn bekle geri tak bir de öyle dene!!!

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
pili çıkarıp denedinmi?

yani pilini çıkar 10 sn bekle geri tak bir de öyle dene!!!
:aha::aha::aha:kardeş bu iphone yaa ne öle nokia samsung mu pilini çıkartıp geri takacak.Pili için baştan aşşa cihazı tek tek vidalarını sökmesi lazım ki pilini çıkartsın sökmesi değilde toplaması ayrı dert.Kardeş bence sen en iyisi cihazı başka bir pc de dene itunes programını kur orda restore et ki kendine gelsin.Birde cihaz ne 3g mi 3gs mi yurtdışı mı yoksa TR garantili mi ayrıntılı detay verirsen sevinirim.

kol@j

kol@j

Üye
denemeye değer

di diye düşündüm

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bu belirtiler batarya sorunu oldugunun göztergesi bataryanın ömru bitmiştir bence :hmmm

powerk

Üye
en iyisi at gitsin

kol@j

kol@j

Üye
servislik servislik olmuş...

mctn

Üye
Slm arkadaşlar bugun iphone um geldi ebaydan almıştım telefonu ilk aldım elime normal olarak çalışıyordu aradab 1 saat geçti ne oldu bilemedim telefon kapandı açılmıyor şu anda açma kapama menü tusuna basıyorum hiç bir uyarı vermiyor usb ile pc ye bagladım yine birşey olmuyor bilmiyorum özel bişeyi varmıdır sizce ne yapmayalıyım? ilk defa iphone kullanıyorum iphone 3g jb cvblarınızı bekliyorum

bu arada telefonu ilk açtıgımda sadece dilini türkçe ve tarihini pittsburgha göre ayarlamıştım başkada bişey yapmadım:(( cvblarınızı bekliyorum

bu arada ben telefonum yurt dısından aldım bu farkedermi?

at&t kart kontratsız alınır mı arkadaşlar?

Üst Alt