Avea İnternet Ücretsiz!..

Sponsorlu Bağlantılar

onursarii

Üye
    Konu Sahibi
Avea İnternet Ücretsiz!..
arkadaşlar hattım avea kullandığım telefon 6303 Classic ve ayarları avea internet.
Daha önceleri 0.facebook.com'a giriyordum ücretsiz diye.
daha sonra m.facebook'a girdim resimleri göreyim diye baktım ki kontör gitmiyor.Sonra başka sitelere girdim.yine gitmedi.
Sonra bi internetten bakayım dedim böle bişey var mı diye baktım başkaları da anlamış bunu.
yazmışlar
Arkadaşlar internet ayarınızı yapıp internete ücretsiz girebilirsiniz.hattınız kontörlü ise.
Şimdiye kadar kuruş gitmedi :)

• Beğen
Tepkiler: gslimm ve Lord_oF_Dark

mirmirella

Üye
tesadüf falan olabilir mi..cidden var mı böyle bi kampanya falan denemek lazım:islik

craftXXX

Üye
var HANDLERU diye bi program var onunla oluyo

ycg35

ycg35

Üye
ya aslında bana tesadüf gibi geldi..
bende 0.facebook.com a ücretsiz giriyorum ama farklı bir baglantı tıkladıgım anda başlıyor kuruşları yemeye :\
senin şansına gitmemiş :D

zwangless

zwangless

Üye
Turkcellde degilmiydi o

semihyz

Üye
beyler avea vodafone ve turkcell de 0.facebook.com olarak girildiğinde sadece facebook bedava

cryptonnn

Üye
anlasam bende gircem ...

izmirligenc

izmirligenc

Üye
bu zaten resmi olarak aciklandi bedava oldugu aveada 0.facebook.com

kozasker

Üye
arkadaşlar avea iki günde telefonumun iki özelliğini götürdü... msni gizliodum o gitti bide opera mini 5 teki ddokunmatik site ve tüm site gitti biri bana yardım cı olabilir mi neden olmuş olabilir?

mr_problem

mr_problem

Üye
evet 0.facebook.com a giriliyor fakat m.facebook.com a girmiyor.

gumusasuke

Üye
yaa banada yardım etsene 6303 avea hattım opera mınıdende gırsem menuden webden de gırsem knt gıdıo nereye yazacm bu adresu uf

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
yaa banada yardım etsene 6303 avea hattım opera mınıdende gırsem menuden webden de gırsem knt gıdıo nereye yazacm bu adresu uf

Menüden webden yerimlerine 0.facebook.com yazıp avea wap ayarlarıyla bağlanacaksin.

SilentOne

SilentOne

Üye
yha bende yinede kontor gidiyor

Reox3838

Üye
Benim 100 mb internet paketim var sorgulatıyorum 95 mblik paket kalmıs ama arada avea benden kontrür alıyor ! ayarsız bu avea demekki benden aldığı kontörleri size veriyor bedava girin diye. ii ii en azından boşa gitmiyor :)

brauk363

Üye
x3 lere niye olmuyor bu bedava facebook bilen var mı

OğuzcanAbi

Üye
şansa bak

• Beğen
Tepkiler: gslimm
tlgcn38

tlgcn38

Üye
garipp