MOBİL GPS TAKİP (google earthtan arkadasınızın nerede oldugunu bulun) videolu anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
MOBİL GPS TAKİP (google earthtan arkadasınızın nerede oldugunu bulun) videolu anlatım
Arkadaşlar yardımcı olmak isterdim ama artık çalışmaz kimse boşuna uğraşmasın :(:(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gmzgrc, MAERKEK, sanadıryar ve 15 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Adilx05

Adilx05

Üye
Karışık Ama Gerçekten İşe Yarıyor ....:oke:

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

• Beğen
Tepkiler: Crother

atlas20007

Üye
kardesim video yuzde 99 da dosya bozuk uyarısı veriyor. Yani videoyu acmiyor

abuzercik

abuzercik

Üye
konudan önce bende kullanmaktayım bu sisemi.güzel tavsiye ederim........

Gana

Üye
Kontur yiyor değil mi bu sistem ? Ayrıca sadece GPS'li cihazlarda mı çalışmaktadır ?

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
Kontur yiyor değil mi bu sistem ? Ayrıca sadece GPS'li cihazlarda mı çalışmaktadır ?
mrb arkadaşım
evet biraz kontör yiyor ve GPSli telefonun olması lazım
turkcell vodafone ve avea nın mobil internet günlük haftalı aylık paketlerini alabilirsiniz
ben hiç paket almadım standart olarak kullandım
ve ben turkcell kullanıyorum ve 100 kb a kadar 50 kuruş
ve turkcell 1 tl aldıktan sonra akşam 24:00 a kadar 50 mb ücretsiz veriyor
yani akşama kadar açık olsa 1 tl veriyorsun.
tabi bir insanı izlemek 1 tl ne mal olur
bence değer çok ucuz bile.
gps takip cihazlarına verilen onlarca para ile burda ödediğn cok ucuz
sizcede oyle diilmi.

bide şunu söylym eğer wirelles olan bir yerdeysen ücretsiz bağlantı kurabilirsin kolay gelsin...
:oke:

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
eline sağlık...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler çok güzel bir uygulama :oke:

Gana

Üye
mrb arkadaşım
evet biraz kontör yiyor ve GPSli telefonun olması lazım
turkcell vodafone ve avea nın mobil internet günlük haftalı aylık paketlerini alabilirsiniz
ben hiç paket almadım standart olarak kullandım
ve ben turkcell kullanıyorum ve 100 kb a kadar 50 kuruş
ve turkcell 50 kuruşunu aldıktan sonra akşam 24:00 a kadar 15 mb ücretsiz veriyor
yani akşama kadar açık olsa 50 kuruş veriyorsun.
tabi bir insanı izlemek 50 kuruşuna mal olur
bence değer çok ucuz bile.
gps takip cihazlarına verilen onlarca para ile burda ödediğn cok ucuz
sizcede oyle diilmi.

bide şunu söylym eğer wirelles olan bir yerdeysen ücretsiz bağlantı kurabilirsin kolay gelsin...
:oke:

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim arkadaşım. Çok işe yarar bir paylaşım. Fakat sanıyorum biz avealılar olarak paket almak zorundayız. Zira avea da 1 kb 0.073 kuruş muş yani paket almadan kullandın mı 100 kb veri için 7.3 L gibi fahiş bir fiyat çıkıyor ortaya. bir kere mailime bağlandım 4.4 tl kesti düşünün yani. Neyse ki paketler var 100mb 7 tl. Neden bu kadar orantısız bir zorlama ile insanları paket almaya zorluyorlar anlayabilmiş değilim. Bilgi için tekrar teşekkürler...

artcrimes

Üye
Arkadaşlar Avea'da sorunsuz çalışıyromu ? Birde windows mobile versiyonu varmı bu programın? Son olarak arkadaşımızın haberi olmadan onu takip edebilioyrmuyuz? Yoksa önce onun onay vermesimi gerekiyor?

Saygılarımla

@bidin

Üye
ayda 15 tl gerek yoğğ

mervetütüncü

Üye
ya bir şey rica edebilir myiim gerçekten çok acil olan bir program ve ne yazıkk ki karşı tarafın tel. nasıl ve ne yükleyeceğimi bilmiyorum:S

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Avea'da sorunsuz çalışıyromu ? Birde windows mobile versiyonu varmı bu programın? Son olarak arkadaşımızın haberi olmadan onu takip edebilioyrmuyuz? Yoksa önce onun onay vermesimi gerekiyor?

Saygılarımla

merhaba arkadasım aveada da kullanabilirsin. Birde onun telefonuna kendin yüklyceksin ve açık bırakıp onu izleyebilirsin
aşagıdaki linke tıklayıp windows mobile için google maps ı indirebilirsin..:)

tıkla indir

• Beğen
Tepkiler: Sedkarr

haldunsevincel

Üye
herkese merhabalar
latitude katıl deyip duruyor bir türlu katılamadım acaba nasıl yapacam
gmail hesabıyla giriyorum ama bir türlü beceremedim
ayarlar bölümü çıkmıyor. latitude kalılmadan kullandırmıyor

muhammethan

Üye
iyi hos güzelde turkiyenin latutide belirleme icin telefon numaraları desteği yokki . sadece avrupa amerika için. birde onu yazsaydın daha güzel olurdu.

prenscin

prenscin

Üye
    Konu Sahibi
iyi hos güzelde turkiyenin latutide belirleme icin telefon numaraları desteği yokki . sadece avrupa amerika için. birde onu yazsaydın daha güzel olurdu.

mrb ben o kadar videolu anlatım yaptım izlememiş olmalısınki bu şekilde konustun ama yinede nasıl yapacagını anlatayım
arkadasım şimdi buraya tıkla gooleye kayıtlıysan oturumunu aç
sonrada buraya konum kartı kodunu alıyorsun başka bişey yok genel açıklama videoda var izlersen sevinirim :oke:telefon numara desteği falan onlar boş sen dediğimi yap olur kolay gelsin:oke:

liberty26m

Üye
kardeşim proğramı kullanmadan yanlış bilgi vermeyin lütfen aynı anda arkadaşlarınızın nerde oldugunu göremezsin biraz daha acıklayıcı olun lütfen bi kere programı kullananlar gps destekli telefonları olması lazım 1 ikincisi bu olay internet verisi ile gercekleşiyor dolayısıyla diyelim adam cebine attı telefonu program acık sizde takip edeceksiniz malesef öyle olmuyor devamlı yenilemesi gerekiyor iki tarafında devamlı yenilemesi gerekiyorki yerlerini görsünle yenileme olmazsa eski yerleri görünüyor belirli bi aralık yok malesef belki saat de bi kere otomatik yenileyebilir ama keşke saniye ayarlı olsaydı süper olurdu o yüzden zevkli deil

Üst Alt