güzel profil resmi nasıl çekilir?

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsaid

ahmetsaid

Üye
    Konu Sahibi
güzel profil resmi nasıl çekilir?
arkadaşlar facebooka girdiğimden beri aynı fotoğrafı profil resmi olarak kullanıyorum.açıkçası bu fotoğraftan biraz sıkıldım.arkadaşlarım 1-2 ayda yeni ve güzel profil fotoğrafları ekliyolar bense 2 yıldır aynı.yeni ve güzel bi fotoğraf çekmek istiyorum, bildiğiniz güzel teknikler falan varsa ne biliyim pozlar falan bana bi yardımcı olur musunuz .

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bunun için temiz çekim yapan bir fotoğraf makinesi kullanabilirsin.
Yaşadığın yere bakıyorum Antalya.Daha ne istiyorsun ki?Manzaradan çok,pozdan çok ne var ki?:)

ahmetsaid

ahmetsaid

Üye
    Konu Sahibi
Bunun için temiz çekim yapan bir fotoğraf makinesi kullanabilirsin.
Yaşadığın yere bakıyorum Antalya.Daha ne istiyorsun ki?Manzaradan çok,pozdan çok ne var ki?:)
doğru söylüyorsun fotoğraf çekecek yer çok ama etraftaki manzaradan çok beni güzel gösteren bi fotoğraf nasıl çekebilirim :D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Arkadaşım Fotoğraf makinesi ne varsa onu gösterirFazlasını değil. Daha başka ne istiyorsun ki?
Git bir estetik cerrahla görüş madem,yüzünden memnun değilsen.

ahmetsaid

ahmetsaid

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Fotoğraf makinesi ne varsa onu gösterirFazlasını değil. Daha başka ne istiyorsun ki?
Git bir estetik cerrahla görüş madem,yüzünden memnun değilsen.
yok canım o kadar da deil çok şükür yüzümden memnunum :D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Her fotoğraf güzeldir, telefonla çekilmiş bir fotoğrafta güzeldir. Önemli olan detaylara takılmadan yüzeysel pozlar vermektir. Yani kaşının gözünün şekli değil, nasıl durduğun ve makineyi nerde tutarak kendini çektiğin önemlidir.
Eğer gülerek bir fotoğraf çekeceksen, bunu; fotoğraf makineni yüzünün 15 cm altından yada üstünden, 15-20 derece yana kaydırarak yapman güzel bir kare yakalamanı sağlar.

Hüzünlü bir kare yakalamak istiyosan; arkana aldığın zemin tek renk olmalı, fotoğraf makineni suratına 45 dereceye yakın bir açıyla tutup, hafif aşağıdan çekmelisin. Elini çenene koyman yada gözlerini kapayıp elini suratına koyman ayrı bir hüzün yaratır.

Tabi bunları yaptıktan sonra fotosopla renklerde biraz oynaman gerekiyor. Benim görüşüme göre ne kadar az ayrıntı, o kadar güzel fotoğraf.

ahmetsaid

ahmetsaid

Üye
    Konu Sahibi
Her fotoğraf güzeldir, telefonla çekilmiş bir fotoğrafta güzeldir. Önemli olan detaylara takılmadan yüzeysel pozlar vermektir. Yani kaşının gözünün şekli değil, nasıl durduğun ve makineyi nerde tutarak kendini çektiğin önemlidir.
Eğer gülerek bir fotoğraf çekeceksen, bunu; fotoğraf makineni yüzünün 15 cm altından yada üstünden, 15-20 derece yana kaydırarak yapman güzel bir kare yakalamanı sağlar.

Hüzünlü bir kare yakalamak istiyosan; arkana aldığın zemin tek renk olmalı, fotoğraf makineni suratına 45 dereceye yakın bir açıyla tutup, hafif aşağıdan çekmelisin. Elini çenene koyman yada gözlerini kapayıp elini suratına koyman ayrı bir hüzün yaratır.

Tabi bunları yaptıktan sonra fotosopla renklerde biraz oynaman gerekiyor. Benim görüşüme göre ne kadar az ayrıntı, o kadar güzel fotoğraf.
teşekkür ederim işte aradığım cevaplardan biri saol :oke:

mazlum1790

mazlum1790

Üye
arkadaşlar facebooka girdiğimden beri aynı fotoğrafı profil resmi olarak kullanıyorum.açıkçası bu fotoğraftan biraz sıkıldım.arkadaşlarım 1-2 ayda yeni ve güzel profil fotoğrafları ekliyolar bense 2 yıldır aynı.yeni ve güzel bi fotoğraf çekmek istiyorum, bildiğiniz güzel teknikler falan varsa ne biliyim pozlar falan bana bi yardımcı olur musunuz .

benim de profil resmim hep aynı ama hiç değiştirmek istemiyorum
yani başkalarına bakma senin istediğin nasılsa onu yap

ahmetsaid

ahmetsaid

Üye
    Konu Sahibi
arada sırada değişiklik iyidir :naughty:

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
prof fotoğraf makinesi. macro çekim.
tişörtünü yarım çıkar yani kollarında kalsın. kafanı da havaya doğru kaldır birazda yana. sexsi bir bakış at. ve çek.
daha sonra fotoğrafa kırmızı efekt uygula.
tabi tipte olması lazım
:ehe

• Beğen
Tepkiler: hyavuzas

Üst Alt