Vodafone, Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme - Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

esperanzo

Üye
0541744****

arifkarakurt

Üye
mesaj yaz bölümüne (KIM 05....).parantez içindekini nokta Olan yere noyu yazıp 7048 göndermek yeretli şu anki ücreti 80 kurus
rehbere acıksa tabiki bilgiler verilir...

bilinmiyorr

Üye
arkadaşlar ben turkcell üyesiyim fakat vodafone üyesinden biri beni aradı açtığımda konuşmayınca ben de sonraki aramalarında cevap vermedim ama numarayı çok merak ediyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba??

mormenek

Üye
nasıl oluyor

--------------- Ekleme ---------------

yani eğer hattı sisteme kayıtlı değilse bi numara nasıl bulunuyorrr

ahh şu 0543 925....... bi bulsammm??? kimmiş neymişşş

aslında aradım bilinmeyen no yu ama malesef bulamıyorum kime ait old. en sonunda bütün telini vericem rezil olsunn....hahahahahahahah......

celibar

celibar

Üye
[QUTE]
yani eğer hattı sisteme kayıtlı değilse bi numara nasıl bulunuyorrr[/QUOTE]

bilinmeyen numaralar rehberinde olmadığı için söylemiyorlardır ve vodafone numarasını kime ait olduğunu öğrenmen zor.arkadaşım kaç tane numara öğrenmek istemiş ve numaranın kayıtlı olmadığını söylemişler.öğrenmenin tek yolu var.o numarayı farklı bir numaradan arayarak yanlış numarayı aramış gibi ismini öğrenmeye çalış :ehe

yusifır

Üye
541389**** numara kıme aittir

kaptan0233

Üye
Yaarkadaşlar ben vodafone dan (tl) yükledim bu tl hanginumaraya gittinin naıl öğrencem kontürkartı bende ama arkadaşlar bi yardım etseniz e posta [email protected] [email protected]e Elazığlı Karizma Chocuk bu da facebook lütfen yardım

happus

Üye
yaa boss verın yaa hepsı yalan kac kere yaptım hatalı gırıs yaptınız dıyoo

aesrefoglu

aesrefoglu

Üye
Kardeşlerim ve sevgili forum sakinleri eğer faturalı bir hatsa ister turkcell olsun, ister vodo olsun ve isterse avea olsun ben hemen buluyorum ;) İsterse kendini rehbere ekletmemiş olsun ;)

bana bu konuda yardimci olabilrmisin..?

kalkan3434

Üye
Vodafone için yok mu??

aygunes08

Üye
evet aveda var böyle bır özellık {Bu servise, *100# menüsünden, AveaWAP'tan, WEB sayfasında İşlemler menüsünden, BenimMenüm üzerinden, 11855'i arayarak ya da 11855'e SMS gönderek erişebilirsiniz. Böylece numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, siz de numaranızı Bilinmeyen Numaralar Rehberi'ne kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Aradığınız isim/soyad veya AVEA numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin "Bilinmeyen Numaralar Rehberi"ne kayıt yaptırmış olması gereklidir. ]

----------Eklendi @ 11:07:19 ---------- Yazıldı @ 11:04:14 ----------

Telefonla Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:
Günün her saatinde cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11880‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini belirterek numarasına ulaşılabilir, telefon numarası vererek o numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.
Kısa Mesajla Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:
Bir Vodafone numarasının kime ait olduğunu bulmak için KIM yazdıktan sonra boşluk bırakın ya da * tuşlayın, kime ait olduğunu merak ettiğiniz numarayı yazın, 7070‘e kısa mesaj gönderin.
Örnek: KIM 54XXXXXXXX yaz, 7070‘e gönder.
Internette Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:
Vodafone web sitesinden My Vodafone kullanıcı adı ve şifresi ile girerek sorgulama yapabilirsiniz.
Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi Ücretlendirmesi:
11880′i aramak tüm vergiler (KDV, ÖTV vs) dahil 1.19TL /dakika ile ücretlendirilir.
Vodafone Bilinmeyen Numaraları kısa mesajla sorgulama ücreti ise, faturalı hatlar için 2 standart SMS,
Kontörlü hatlar için 4 kontör, Hesabını Bilen Tarife için 0,50 YTL(KDV ve ÖİV dahil)’dir.

----------Eklendi @ 11:45:24 ---------- Yazıldı @ 11:07:19 ----------

bızde sadece 20 tl vodafone 100 kntr

bioslife

Üye
Kardeş Selamin aleyküm. 'isterse rehbere ekletmemiş olsun' demissin. Mümkün mü ? Nasil ? Yardımcı olur musun..

Üst Alt