Vodafonedan Hoş Geldin Lira kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vodafonedan Hoş Geldin Lira kampanyası
Vodafone Türkiye, faturasız hat sahibi aboneleri için yarından itibaren yürürlüğe girecek olan yeni Türk Lirası bazlı fiyatlandırma sistemini abonelerine “Hoş Geldin Lira” kampanyası ile tanıtıyor.

Vodafone Türkiye, faturasız hat sahibi aboneleri için yarından itibaren yürürlüğe girecek olan yeni Türk Lirası bazlı fiyatlandırma sistemini abonelerine “Hoş Geldin Lira” kampanyası ile tanıtıyor.

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye kampanya ile abonelerine, 2-30 Nisan 2010 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 20 lira ve üzeri yüklemelerinde, yüklediklerinin yüzde 50 fazlasını hediye olarak anında kazandıracak. Kazanılan hediye liralar her yöne aramalar için bir ay süreyle kullanılabilecek. Vodafone’un yeni sisteme müşterileriyle birlikte “hoş geldin” dediği kampanyada kazanılan hediye liralar sadece şebeke içiyle sınırlandırılmıyor, SMS, WAP kullanımı ve özel servis numaraları dışında yurt içinde her yöne yapılan aramalarda kullanılabiliyor. Kazanılan hediye liralar hatta yüklendikten sonra Vodafone’dan gelen bilgi mesajının ardından 1 ay süreyle kullanılabiliyor.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Faturasız hat sahibi abonelerimize sunduğumuz bu avantajlı kampanya ile yüzde 50 daha fazla kazandırıyoruz. Harcamaların çok daha anlaşılır hale geleceği lira sisteminde geçiş sonrası sunduğumuz avantajlar ilk defa bu kampanya ile çok daha net görülebilecek” dedi.

Geçişle birlikte harcamalar çok daha sade ve anlaşılır hale geleceği için Türk Lirası sistemine geçiş sonrası tüketicilerin Vodafone’un sunduğu avantajları çok daha net görebileceklerini anlatan Öğüt, şunları kaydetti:
“Mümkün olduğunca az değişiklik ile geçişin rahat olmasını sağlıyoruz. Abonelerimiz 20 lira, 30 lira, 50 liralık kart yükleme seçeneklerini daha önce yaptıkları gibi tüm aynı noktalardan yapabilecekler. Abonelerimiz sanal ortamı kullanarak 4 liradan başlayan yükleme yapabilecekler. Abonelerimize konuşma alışkanlıklarına göre çeşitli tarife seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda yükleme miktarına göre avantaj sunmanın yanı sıra saniye bazlı ’Hesabını bilen tarife’ gibi sadece konuştukları saniyeleri ödedikleri tarife seçeneklerimiz de bulunuyor.”

• Beğen
Tepkiler: 2297268

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzel kampanya teşekkürler Uygun

izmirligenc

izmirligenc

Üye
cok guzel teskler bilgilendirme icin

ilo53

ilo53

Üye
Ben anlamadım 20tl yukleyınce ne gelcek.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ben anlamadım 20tl yukleyınce ne gelcek.
Şöyle olacak,20 lira yüklersen 10 lira da Vodafone veriyor ve her yöne harcayabiliyorsun bu liraları:oke:
Teşekkürler bilgilendirme için

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar..

levoski

Üye
bugün yükledik 20 lira ama daha gelen giden yok kişiye özel muamele mi yapıyorlar acaba:nono:

2297268

2297268

Üye
teşekkürler

izmirligenc

izmirligenc

Üye
bugün yükledik 20 lira ama daha gelen giden yok kişiye özel muamele mi yapıyorlar acaba:nono:

neden sadece basligi okursunuz ki bak gitti paraciklar 2 ILE 30 nisan arasi diyor bugun yuklediysen gelir

levoski

Üye
neden sadece basligi okursunuz ki bak gitti paraciklar 2 ILE 30 nisan arasi diyor bugun yuklediysen gelir

Yok hocam boyle birşey olduğundan haberim yoktu zatende ama sanki bir yerde 1-30 nisan arası görmüştüm gibi aklımda kalmış mesajıda ondan yazdım yoksa okadarda önemli değil daha 250 dk.bedavaları var bizde ondan faydalanırız.Haber için de ayrıca teşekkürler.

gazbakkal

Üye
yha keşke kontorlü sistem geri gelse

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu gidişle çok ararız kontor'lü sistemi biz..

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Yok hocam boyle birşey olduğundan haberim yoktu zatende ama sanki bir yerde 1-30 nisan arası görmüştüm gibi aklımda kalmış mesajıda ondan yazdım yoksa okadarda önemli değil daha 250 dk.bedavaları var bizde ondan faydalanırız.Haber için de ayrıca teşekkürler.

2 ile 30 diyor iste:evet:

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Hoşgeldin Lira Kampanyası ile 2 �30 Nisan 2010 tarihleri arasında abonelerimiz bir kerede 20 TL ve üzeri yükleme yaparsa yüklediklerinin %50 fazlası kadar TL hediye kazanıyor. Kazanılan hediye TL'ler yüklendikten sonra, her yöne aramalar için bir ay süreyle kullanılabilecek.

Bakiyenizi *123#11# tuşlayıp arama tuşuna basarak kolayca öğrenebilirsiniz.

pelyas

Üye
yavv başlıycam vodafonun 2 ile 30 nisanına yav yeni vodafona gectim adamlar bana adam akıllı bilgide vermediler ben 20 tl yükledigimde her yöne 250 dk verecekelr die biliyodum aynısını babam kullanıyor 20 tl yüklediginde 250 dk veriyorlardı bende bunun icin geçmiştim şimdi 100 dk ya düşürmüşler ben geri türkcellime gecerim 2 saat bile degil 100 dk ben ne yapayım

ilo53

ilo53

Üye
arkadaslar bu kampanya ne zaman son ben 20 tl yukluyecegım bu ay. bıttımı yoksa

sarıoklar

Üye
yeni hoşgeldin lira kampanyası var ama en az 30 tl yükleme şartı var.

30 yükle her yöne 30 tl hediye.

Üst Alt