Bilgisayar Açılırken Bu Çıkıyor!!! Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

emin27

emin27

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Açılırken Bu Çıkıyor!!! Acil Yardım
bilgisayar açılırken ekranda bu çıkıyor!!! nasıl çözebilirim? yardım ederseniz sevinirim!!!

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ilk defa sizden duyuyorum bu hatayı.Tüm araştırmalarıma rağmen böyle bir şeyin nedenini\çözümünü bulamadım.
Üzgünüm.
Tek söyleyebileceğim,bir sistem geri yüklemesi yapınız(bu hatayı almadan önceki bir tarihe,eğer bilgisayarınızın çalışmasında sorun çıkarıyor ise tabiki)

emin27

emin27

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa sizden duyuyorum bu hatayı.Tüm araştırmalarıma rağmen böyle bir şeyin nedenini\çözümünü bulamadım.
Üzgünüm.
Tek söyleyebileceğim,bir sistem geri yüklemesi yapınız(bu hatayı almadan önceki bir tarihe,eğer bilgisayarınızın çalışmasında sorun çıkarıyor ise tabiki)

bilgisayarın çalışmasında herhangi bir sorun yok sadece bilgisayarı ilk açtığımda ekranda bu çıkıyor tamamı tıklayınca da internete giriyor tekrar bu yazı çıkıyor bir daha tamama tıklayınca bu yazı gidiyor başka birşey de gelmiyor sonrada bilgisayar normal bir şekilde çalışmasına devam ediyor

Anıl Umut

Emekli Yönetici
:hmmm
Peki hangi internet adresine yönlendiriyor sizi?

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Açılışta çalışan programlarınızı ve servislerinizi kontrol edin...Gereksiz bir yazılım açılışta kendini otomatik çalıştırıyordur...İşaretini kaldırıp deaktif yapın...

emin27

emin27

Üye
    Konu Sahibi
ya aslında windows 7 64 bit kullanan bir arkadaş bu dosyayı upload etse sorun kalmaz lütfen bi arkadaş upload edebilir mi?

maleguard

maleguard

Üye
ya aslında windows 7 64 bit kullanan bir arkadaş bu dosyayı upload etse sorun kalmaz lütfen bi arkadaş upload edebilir mi?

bende win 7 x64 kullanıcısıyım öle bi dosya yok belirtilen konuma baktım:oke:

lithiiium

Üye
baslat tusuna basıp calıstır yaz msconfig yazıp yukardaki sekmelerden baslatmaya tıkla..baslangıc ogesi üretici vs yazan yerlerden. komut yazanı buyut ve aynı yolda olanı kaldır.. belki boyle yapabilirsin. bi denemeni tavsiye ederim

asgz

asgz

Üye
bu başlangıçta çalışmaya çalışan bir program, yazıcı olabilir, başlat/çalıştır/ msconfig yazın hizmetler sekmesine girip ''tüm microsoft hizmetlerini gizle'' kutucuğunu işaretleyin ve çalışan hizmetleri kontrol edin, orada işinize yaramayanları durdurun, ( örneğin bende sadece anti virüs ve firewall hizmeti çalışır, geri kalan herşeyi ben zaten ihtiyacım olduğunda manuel çalıştırıyorum, başlangıçta çalışmalarına gerek yok ) oradan başlatma sekmesine geçip başlangıçta çalışan programları tekrar kontrol edin, msn, java, ovi, nero, nokia vb gibi tüm programların tiklerini kaldırın, hatta ccleaner programı kuruluysa araçlar/başlangıçta sekmesinden bu tip programların girdilerini tamamen silebilirsiniz..

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ben dahil 2-3 kişi başlangıçta çalışan gereksiz programları deaktif etmenizi söyledik ama siz hala bildiğinizi okuyorsunuz...O dediğiniz dosyanın sistemle alakası yok...Tekrar söylüyorum , sistem açılışındaki programlarınızı kontrol edin...Gereksiz olanları devre dışı bırakın...

berkay9090

Üye
Arkadaşım bu sorunu ilk defa sende duydum araştırdım ama pek çözümünü bulamadım...Ama çözümünü bilgisayarın format CD takarsınız ve dosyaları onar çıkar CD takınca ona tıklayın belki oradaki dosyayı onarabilir ve hatayı vermeyebilir ancak kafana takma benim bilgisayar açılırken ne kadar hata veriyor...

emin27

emin27

Üye
    Konu Sahibi
hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim...:oke::oke::oke:amcam windows 7 nin farklı bir sürümünü kurmam için bana sistemi verdi yakın zamanda onu kuracağım...kurduktan sonra zaten böyle bir sorun kalmayacaktır...hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim...:oke::oke::oke:

dada21

dada21

Üye
yanılmıyorsam sistem dosyalarından biri silinmiş veya zarar görmüş

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Sorunun çözüldüğünü konu sahibi belirtmiştir...

:locked:

Üst Alt