İPHONE KaBLoSuz neT şifResi KıRMa..

Sponsorlu Bağlantılar

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
İPHONE KaBLoSuz neT şifResi KıRMa..
s.a arkadaşlar benm Wİ*Fİ yok ama bulunduğum sitede iphonum bisürü kablosuz net görüyo ama hepsi şifreli acaba bu şifreleri kırmanın bir yolu varmıdır yardımcı oklursanız sevinirm çünkü çok lazım oluyor bilindiği üzere...:bilmmiyi günler..:islik

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bu istediğin şey başkalarının ağına izinsiz girme demektir hatta hırsızlıga bile girer bence böyle birşeyi deneme kendine yapılmasını istemedigin şeyi başkasına yapma normaldede zaten wifi koduni kırmak imkansız kadar zor bişidir iphone ile zaten imkansız kırmak

• Beğen
Tepkiler: brksnr
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hem ahlaken hem de kanunen yasak..

• Beğen
Tepkiler: corsairden ve brksnr
C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
tm arkadaşlar haklısınız ama ŞİFRESİZ olan yerlerde giriyoz orasıdamı hırsızlık oluyor aynı kapıya çıkmıyor mu?

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
KODUZ
bu ne demek

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kodsuz olan yerlerde girin..oralarda paylaşıma açılmış zaten..

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
yanlış yazmışım KODSUZ :)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
ok kodsuz yani koduz ise wifi zaten direk baglanıp nete girebilirsin tabiki hırsızlık sayılmaz

rockboycyprus

Üye
Arkadaşın sorduğu şey mümkün olabilir ama şuanda öle bir çalışma olduğuna dair denk gelmedin hiçbir sitede, imkansız olduğunu düşünmüyorum! Başkasının ağına girmek etik değil katılıyorum diğer yorum yapan arkadaşlara fakat bizimde burda yaptığımız bazı paylaşımlar bi nevi hırsızlık ve etik değil (jb işlemi gibi, oyunları ve uygulamaları ücretsiz kullanmak gibi) bu konuda ki fikirlerini de almak isterim...

• Beğen
Tepkiler: ramowarr ve brksnr
theged

theged

Üye
Belkide vardır öyle bir uygulama yada yoldadır. Olsa iyi olur telefondan int girmek adama ne zarar verirki saygılar :D

Sehzade

Üye
Belkide vardır öyle bir uygulama yada yoldadır. Olsa iyi olur telefondan int girmek adama ne zarar verirki saygılar :D
telefondan dosya indirmek kotalı internet sahibine zarar verebilir iphone de 3gb dosya falan indirmek mumkundur

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın sorduğu şey mümkün olabilir ama şuanda öle bir çalışma olduğuna dair denk gelmedin hiçbir sitede, imkansız olduğunu düşünmüyorum! Başkasının ağına girmek etik değil katılıyorum diğer yorum yapan arkadaşlara fakat bizimde burda yaptığımız bazı paylaşımlar bi nevi hırsızlık ve etik değil (jb işlemi gibi, oyunları ve uygulamaları ücretsiz kullanmak gibi) bu konuda ki fikirlerini de almak isterim...

katılıyorum arkadaşa

valaquante

Üye
ch0ry diye bir program buldum ama daha detaylı incelemen gerekli

axi_lp

Üye
pc de bile imkansız gibi birşeyken iphone da imnaksızdan da öte bişe olur bu...

zed313

zed313

Üye
pc de bile imkansız gibi birşeyken iphone da imnaksızdan da öte bişe olur bu...
dostum emin ol pcde yapamadığın bi çok şeyi iphonede yapabilirsin imkansız diye birşey yoktur yeterki ümidini kaybetme ve çaba göster..

depresifim

depresifim

Üye
haklısın hırsızlıksa madem buradaki jb konularıda kapatılsın yada ücretsiz oyunlar bunlar hırsızlık değilmi :naughty:

axi_lp

Üye
dostum emin ol pcde yapamadığın bi çok şeyi iphonede yapabilirsin imkansız diye birşey yoktur yeterki ümidini kaybetme ve çaba göster..

dostum iphone adı üstünde telefon ama bilgisayar apayrı bişe ikisini bir kefeye koymak yanlış olur ama bi bakıma haklısın imkansız deil ama çok zor

keskin161

Üye
ya yok hırsızlık fılan falan ne alaka ya ne yı kanunı yapıoz heklıoz yok kırıoz ıphona para kaptırmayalım dıe adamların hakkına cokuoz 5800 da da aynı bı cok pda larda akıllı tellerde oldugu gıbı we öle bı program war yanlız 3 surumlerınde kullanılmıo ıllakı gelıstırelecektır ben sana özel olarak werırım kardesım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
iyi siz deneyin elin adamı da sizi şikayet etsin görün.
oyun meselesine gelince burdaki ve diğer sitelerdeki oyunlar yapımcıları tarafından dağıtılmasına izin veriliyor zaten.jb nin hırsızlıkla bir alakasını kuramadım.

babacan0058

Üye
Nedir bu arkadaslar biri hirsizlik diyor biri yasak diyor arkadas bir sey sormus

Nedir bu imkansiz olan biliyorsan sorunun cevabini vereceksin bilmiyorsan

Arastiracaksin internetten download ettigimiz hemen hemen hersey kullanim
Hakki opmadigi icin yasak bu yasakta hirsizliga giriyor ama ben burda programin adini
Yazarak bilgi veriyorum buda hirsizliga girmez belkide arkadasim programi satin alArak
Ken unuttugu routerin sifresini kiracak orasi arkadslari ilgilendirir

Programin adi: wepgen installaustan indirebilirsin

Diger program ise wep pro youtube den baktigin zaman nasil olacagini
Orda anlatilmaktadir

Üst Alt