Türkcell 3g wınn alacakların dikkatine!

Sponsorlu Bağlantılar

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell 3g wınn alacakların dikkatine!
Çıktığı ilk günden beri Operatorlerin 3G reklamlarından bıkmış usanmış durumdayız . Turkcell 3G altyapısı için 285 milyon dolar kredi çekti . Bunuda hemen nakite dönüştürmek istiyor. Peki Turkcell 3G abonesi olmadan önce nelere dikkat etmeniz gerek biliyor musunuz?

Turkcell 3G Connect Modem diğer adıyla VINN alacak arkadaşlar için bazı uyarılar:
-Ücret aylık 39TL (ilk üç ay 19TL)
-Usb Modem bedava 4Gb indirme limiti
-24 ay sürelik mecburi abonelik
-En önemli sorun şu anda 3G yayını yapan baz istasyonları sadece il merkezlerinde var. il merkezleri dışında internet hızı 236 kbps yani sinirden kanser olmanıza yeter Müthiş yavaş…

-Abonelik için TAAHHÜTAME imzalatıyor. Okuyun okuduktan sonra imza atacak cesaretiniz kaldıysa ..

Madde 7 Turkcell hizmetin hızını düşürebilme yetkisine sahip itiraz hakkınız yok
Madde 10 Kampanyadan çıkamazsınız 24 ay boyunca …
Madde 14 Cihazın kaybolması bozulması durumunda bile 24 ay abonelik ücreti ödemeye devam edersiniz.
Madde 15 Kampanyada tarifenizde hiç bir değişiklik yapamazsınız ( yani mesela bir yıl sonra yeni aboneler için fiyat 15TL’ye indirilirse eski abone olduğundan başvuramazsın)
Madde 17 Kampanyadan çıkarsanız 24 aylık faturayı bir defada ödemek zorundasınız.
Madde 18 Turkcell ücretlere zam yapma hakkı vardır. Vergilerde artış olursa Turkcell bu artışı faturalara yansıtabilir. Yani fiyat sabit değil.

• Beğen
Tepkiler: balyoz61, furkantel, ibocan123 ve 1 kişi daha

kurt42

Üye
3G kapsama alanında olsanız bile hız en fazla 2-3 mbps oluyor zaten

VODAFONE TR

VODAFONE TR

Üye
Madde 14 Cihazın kaybolması bozulması durumunda bile 24 ay abonelik ücreti ödemeye devam edersiniz.

BAŞKA Bİ OPARATÖRDEN FARKLI Bİ MOBİL MODEM ALIP SÖZLEŞME YAPTIGINIZ NUMARANIN SİM KARTINI TAKARAK KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNZ.ABONELİĞİNİZİ İPTAL EDİP 24 AY BEDELİNİZİ ÖDEMEYE GEREK YOK..YENİ MOBİL MODEM ÜCRETİ ORTALAMA 200 TL.

kurt42

Üye
basit bir flaş belleğe 200 tl asla vermem..Türkiye'de bu tür yenilikler çok pahalı.O yüzden ADSL yeter bize

SeRKaNCa16

Üye
arkadaslar boyle seyler kaydırmaca gıbı gelıyor kendı adıma 6300 cep telefonum war harıcı modem olarak catır catır kullanıyorum

osnakli

osnakli

Üye
nasıl heveslenmiştik 3g geliyor türk telekomun tahtını yıkacak diye.yazıklar olsun sana turkcell.(sanki diğer operatörler farklıda).ayda 39 lira 4gb turkcell wınn'a vermek biraz saçma değil mi.upload'da kotadan gidiyormuş bide.allahım tam bi komedi.adsl olmayan mezra bile kalmadı.adsl'ye devam.o daha ucuz.26artı
9lirada sabit ücret 35 lira.üstelikte dreambox'ıda takıyorum modeme:)

Larock

Larock

Üye
3g şimdilik iş adamlarının işini görür.

solgun50

solgun50

Üye
ya adsl 2010 da yalın olcak hız canavar 8 mb ve bağlantı 7 civarında bence bu 3 kağıtçılar yalvarıncaya kadar biri, ttnet ,superonline çok daha cazip...

piri.reis

piri.reis

Üye

bu kampanyayı incelemenizi tavsiye ederim.

Citi Axess için tıkla, Turkcell 3G ile VINN'la!

İnternetten Citi Axess Kredi Kartı alan ve 12 ay boyunca ayda 500 TL harcama sözü veren herkese, Turkcell 3G VINN + 2 ay ücretsiz aylık 4 GB internet paketi hediye! Üstelik sonraki 10 ay boyunca ayda sadece 18,90 TL ödeyerek aylık 4 GB internet paketinizi çok daha avantajlı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Citi Axess; dünyanın en büyük kredi kartı sağlayıcılarından Citi'nin global deneyimi ile Türkiye'nin önde gelen kredi kartı markası Axess'i buluşturuyor. Citi Kredi Kartları'nın borç transferi ve taksitli nakit gibi özellikleri ile Axess'in taksit ve chip-para avantajları Citi Axess Kredi Kartı'nda bir araya geliyor.

Citi Axess Kredi Kartı şimdi de Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, Turkcell ile çok özel bir işbirliği içinde 3G VINN hediye ediyor.

osnakli

osnakli

Üye
hocam ayda 500 lirayı köyde mi harcıycam:)

pampilo

Üye
Wi-fi olan cep telefonu kullanın. TTnet şifenizi kullanarak ayda 300 saat cepten nete sınırsız bağlanın.

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
    Konu Sahibi
katılıyorum süpersin...

dieselpower

Üye
sözleşme maddeleri çok komik ne sanıyor bunlar bizi gerizekalımı

mumint

mumint

Üye
Valla ben alalı 20 gün oldu cok memnunum eskisehirin genelinde var 3g hic sorunum olmadı yorumlara bakarsak kesin almayız alakası yok valla süper cok memnunum. tek problemi kotası ttnete göre biraz daha fazla gidiyo o kadarda olsun türkcel :) normal

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ben EDGE ile bağlanıyordum bi ara, sonra usb wifi adaptör aldım rahatladım , tabi bunun konu ile alakası yok. Bu tür şeylerin hepsin de bu böyle işler. Benim şuan Türkcell ile 1 yıllık sözleşmem var ama cayma bedelli den, hattı hiç kullanmasam bile 1 sene de en fazla gelecek sabit ücrettir, demek istediğim sözleşmede dudak uçurtan fiyatlar varsa ne olursa olsun almam, şimdi bazı kampanyalarda ilk 3 - 6 ayı bedava verse bile. Size de tavsiye etmem.

minic

minic

Üye
daha neler??????neler ne güzel turkcell dimi ama vınn

ibocan123

ibocan123

Üye
çok önemli bilgiler verdin. bunların çoğunu bilmiyordum. çok teşekkürler...

ben_toprak

Üye
allah belasını versin

--------------- Ekleme ---------------

lanet olsun kahretsin bu nasıl üyelik kahretsin ne biçim hizmet üç kağıt yalan dolan şerefsizlik bu kadar duyarlarsa da duymazlarsada a taaaaa

yunuss.10

yunuss.10

Üye
Valla ben alalı 20 gün oldu cok memnunum eskisehirin genelinde var 3g hic sorunum olmadı yorumlara bakarsak kesin almayız alakası yok valla süper cok memnunum. tek problemi kotası ttnete göre biraz daha fazla gidiyo o kadarda olsun türkcel :) normal

faturaLarın geLsn de görürüz memnunLuğunu :ehe