google latitude kullanıcıları buraya toplansın( yer tespit)

Sponsorlu Bağlantılar

liberty25m

Üye
    Konu Sahibi
google latitude kullanıcıları buraya toplansın( yer tespit)
arkadaslar sanırım google nin bu uygulamasını duyan vardır bazıları henüz türkiyede başlamadı desede türküyede çalışmaktadır yapmanız gereken google map son versiyonunu indirmek şimdilik sadece s60v3 telefonlarında calısmaktadır ben programı kurdum n82 kullannıyorum program oldukca güzel calsıyor ama kendime ekleyecek kişi bulamdım o yüzden burada bir başlık acmak istedim umarım ilgilenen kişiler vardır ayrıca telefonunda gps olmayanlarda bu programdan yararlanabiliyor yerinizi uydu üzerinden degilde şebeke üzerinden tespit ediyor tam gps kadar dogruluk olmasada işe yarar şimdi bu programın nasıl kullanıldıgını acıklayayım
1 google map son verisonu indir sitemizde bulunmaktadır
2 google den bi hesap ac bu hesapp gmail hesabıda olur
3 cep telefonun internet ayarları yapılandır cünkü internetle calısan bi program

ben size google hesabımı veriyorum programı kurup kullanan kişiler eklerse memnun olurum yardım isteyen olursa msn adresim [email protected]

NOTE: şimdilik sadece s60v3 telefonlara uygundur ama google yakında java testekli bütün tellere uyan programı cıkarakmış

• Beğen
Tepkiler: mnamik

ahenk

ahenk

Üye
Hocam ben kullaniyorum istersen veriyim adresimi ama napican beni denemek istersen o ayri istersen veriyim ama sen kendi arkadaslarini
Bunu kullanmayi goster hem suda var bu ozellik internet olmadan ise yaramiyo zaten internet olmadan haritada gozukmuyo sadece enson baktigin yer gozukuyo

liberty25m

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum internet le calıstıgını ben sadece denemek icin yazmıstım katılmak isteyenler adresmi eklesin [email protected]

ahenk

ahenk

Üye
kullanıyomusun benseni görüyom kahraman maraş ama harita net değil benim bulundugum bölge daha net

liberty25m

Üye
    Konu Sahibi
evet senin bulundugun yer daha net haklısın

PATIL

Üye
Bana yardımcı olurmusunuz lutfen ben bı kısıyı arıyorum kısıyı tanıyorum ama onun ne zaman ve nerde oldugunu gızlıce bılmek ıstıyorum bunu telefonumdakı gps den yapabılırmıyı bana yardımcı olurmusunuz

haltie

haltie

Üye
Bana yardımcı olurmusunuz lutfen ben bı kısıyı arıyorum kısıyı tanıyorum ama onun ne zaman ve nerde oldugunu gızlıce bılmek ıstıyorum bunu telefonumdakı gps den yapabılırmıyı bana yardımcı olurmusunuz

kardeşim naptın sen ya fbi yapar onu

apemia

Üye
kişisel verilerin kişinin kendi izni olmadan aktarılması ve paylaşılması yasaktır
kişi çocuksa izin dahi aranmaz
başkalarını izlemek yasak yani

Üst Alt