240x320 dokunmatik oyun

Sponsorlu Bağlantılar

xtuningcix

Üye
    Konu Sahibi
240x320 dokunmatik oyun
yeni aldığım samsung gt-s3653 corby icin dokunmatik oyun arıyorum yarış spor her türlü bulabildiğiniz oyunu koyarsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: wertupo, rojsalvadordali, habenneka ve 1 kişi daha

Esenckk

Üye
aynen bi yardım ederseniz seviniriz bende bütün maxi cep sitesini dolaştım ama samsun corby ile ilgili hiç oyun bulamadım..

• Beğen
Tepkiler: wertupo

ZaiKoN

Üye
evet arkadaşlar corby başlığı adı altında oyun bulabilir miyiz acaba bu başlıkta toplarsak çok iyi olur :(

• Beğen

benivursun

Üye
ya bu samsung 5603 ya da dıger doukunmatık serılerı ıcın bsy bulunmuyoo nasıl bı telefon yaaa nokıa hıc bole bı sorunla karsılasmıyo........

• Beğen
Paranoya

Paranoya

Üye
kardeşim direk preston oyunları diye bakmayın şöyleki :
samsung star,samsung jet,samsung omnia,N-95,Lg Cookie,Samsung Preston,Samsung Corby ' nin oyunları oluyor zaten birbirlerine ....

youtuba

Üye
ewet bende corbys3653kulnnıorum.oyun bulamadım.çok da anlamam java mava :d yardım edemrmısınıs bana lutfen?bide bişi daha sorucam widget larda hani favori kişileriminin şeklini filan deiştiremiomuyuz? yani kişileri demiorum şeklibi ben mesela ayrı ayrı kişilerin resmini masaüstü yapmak istiorum.görümüştüm bi modelde corby miydi hatrlamıorum.sanırım yok öle bişe ama soıyım dedim.

mehmettkurtt

Üye
Elıne saglık

cerenöykü

Üye
saol

enicemm

enicemm

Üye
ewet bende corbys3653kulnnıorum.oyun bulamadım.çok da anlamam java mava :d yardım edemrmısınıs bana lutfen?bide bişi daha sorucam widget larda hani favori kişileriminin şeklini filan deiştiremiomuyuz? yani kişileri demiorum şeklibi ben mesela ayrı ayrı kişilerin resmini masaüstü yapmak istiorum.görümüştüm bi modelde corby miydi hatrlamıorum.sanırım yok öle bişe ama soıyım dedim.

favori kişilerin şeklini değiştiremiyoruz bildiğim kadarıyla...

warplanet

Üye
kardeşim direk preston oyunları diye bakmayın şöyleki :
samsung star,samsung jet,samsung omnia,N-95,Lg Cookie,Samsung Preston,Samsung Corby ' nin oyunları oluyor zaten birbirlerine ....

Samsung GenoA'da varmı bunların içinde?

system_start()

system_start()

Üye
ben de genoa aldım ama hiç oyun bulamadım . bulduklarımın da linkleri ölü. lütfen maxicep olarak genoa ve corby oyunlarını upload edermisiniz?

ahmetaytemur

Üye
arkadaşlar samsung da corby,lindy hiç kimse yardımcı olmuyor bende lindy kullanıcısıyım genelde star modeliyle alakalı herşey

mustiburak

Üye
hiç samsung monte için java oyunu biliyor musunuz

--------------- Ekleme ---------------

sağol emrefener

anqel_8b

Üye
Arkadaşım bende corby kullanıorum ama telefonumda yüzlerce oyun var: Telefona dokunmatik oyun yüklemen şart değilse eğer 240x320 ekran oyun yaz onları indir..=)) :oke:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
arkadaşlar corby champ bunun gibi tel lerin ekran ölçüleri 240x320 bu tellerin oyunlarını 240x320 dokunmatik oyunlar yazın öyle arayın bendede samsung champ (C3303) telimde 117 tane oyun war benim dediğim gibi arayın bulursunuz

sharke2010

sharke2010

Üye
saol cemsimsek
:yuru

m12n32

Üye
Burda Paylaşılıyor

m12n32

Üye
Burdan Indır..

• Beğen