ALO KONTÖR olarak gelen mesaj - Vodafone

Sponsorlu Bağlantılar

sethaa

sethaa

Üye
    Konu Sahibi
ALO KONTÖR olarak gelen mesaj - Vodafone
MEsaj aynen şu şekilde:

330 KONTÖR HEDİYE! YAnlış görmediniz, Hemen 05424441010 u ücretsiz arayın üye olun 330 kontor kazanın. Alokontör kredi kartı ile kontor yükleme servisi.

• Beğen
Tepkiler: bilge_adam, sedat_17 ve Lord_oF_Dark

Girrffe

Üye
330 kontör çok fazla..
10 dese 20 dese anlayacağım..
Mutlaka bir şartı vardır.
Örn:24 ay otomatik yükleme talimatı verin 330 kontor kazanın..
gibi..:D

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
aynen donumuzu elimizden almasınlar sonra :)

Burakistan

Burakistan

Üye
sakın inanma tamamen düzmecedir kesin ...

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
muhakkak aylık abonelik ücretleri vardır pek itimat etmemek lazım

mt.liberta

Üye
ben alokontörde çalısıyorum evet 330 kontör veriyoruz doğru ama tabiki bi şartı var.
2 yıllık alokontör üyeliğinizi başlattığımız zaman gerceklşiyo.hediyenizin ilk bölümü olan 100 kontör hemen hattınıza yüklenir geriye kalan 230 kontör ise alakontörden yapacağınız her ay ilk kontör yükleme işleminizde 10 ar kontör olmak uzere gelir 7 gün 24 saat hizmet veren ve ücretsiz bir servistir. 2 yıllık üyelik bedeli ise arzu ederseniz 6 çarpı 10 lira 66 kuruş şeklinde, 12 çarpı 5 lira 33 kuruş yada 64 tl peşin şeklinde kredi kartınızdan tahsil edilir.Alokontör kredi kartıyla kontör yükleme servisidir.tabi insanlar 330 kontör almak için üye oldukları ıcın dolandırıcı olduğumuzu zannediyolar ama asıl amaç bundan sonraki kontör yuklemelrinizi daha rahat ve avantajlı yapıyo olmanızdır.330 kontöre ek olarak daha bir cok hediye oluyor. inanınki dolandırıcı değiliz 1 milyonu aşkın alokontör müsterisi var.:oke:

paradox1026

paradox1026

Üye
64 lira yuh diyorum:)
kazıklama konusunda Turkcell'i gececeksiniz gibi bir his var :D

mt.liberta

Üye
vade farksız 6 yada 12 taksitte ödüyosun
hem az bile 64 tl 7 gün 24 saat biz siz arayın die bekliyoruz:@ayrıca 0 kontörle arayabiliyosun aldğın kontörlerde cabası:)

er7705

er7705

Üye
bu ne ya 66 lira millet parayı sankı yolda buluyo git bayiye yuklet konturunu zormu yani 66 liraya da guzel bi ayakkabı al millet kerizmi ya bi de 1 000 000 üye varmışşş

:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::aman2:

MUHAMMED ENES

MUHAMMED ENES

Üye
kesin bu iin için de bi iş var kim bu zamanda kardeşine bile kontör yoluyor ki ben inanmadım valla kesin kazıklarlar bizi ....

EDİT: Konu ile ilgisiz resim mesajınızdan çıkarılmıştır.

alperen1313

alperen1313

Üye
selamlar herkese
arkadaşlar merak ediyorsanız eğer
adresinden alo kontör ün operatörler ile kampanyalarını görebilirsiniz.
Saygılar

mt.liberta

Üye
arkadasım bayiden kontör aldığında sana hedıye kontor veriyolarmı yada bodrumda bir hafta 4 kişi tatile gönderiyolarmı ayrıca gecenın bır yarısı bayıye ulaşabılıyomusun tutki başına kötü bişey geldi...:P:hea gider açık tekel bulurum ordan alırım diosan buyur git 100 kntörü 19 tl ye alabılıcenmi:heyo:

emtorn

Üye
iyi günler umarım bu mesajıma mail atarak geri dönersin çünkü bu siteye sırf sana ulaşmak için üye oldum mail adresim [email protected]
yazdığım mesajları gördüm alokontör biriminde çalışıyormuşsun sanırım fakat bu şirketin amacı vodofone kontör yükleme sistemi olduğu halde sen bile turkcell kullanıyorsun bu 1
2.si alo kontör üyeliğinde şart var demişsin fakat atığınız mesajların hiç birinde böyle bir şarttan bahsetmiyorsunuz aradığınız halde böyle bir bilgiden bahsetmediniz.64tl yi hiç sorgusuz sualsiz sebepsiz yere üye olur olmaz kesiyorsunuz ve bu ay sonu ekstresinde önümüze geliyor bu insanları aldatmak değilde ne söylermisiniz bu şekilde bir işletme zihniyeti olmaz hakkınızda tonlarca şikayet var bu konuda ve buyüzden çoğu insan vodofone yükleniyor. eğer yaptığınız işin hala dürüstçe olduğunu savunuyorsanız bana geri dönünüz lütfen! sizden isteklerim 1 serdar özbıdık kimdir neden aradığı zaman bu şekilde bir ücret yok dediği ve arandığı zaman görüşmek için neden 72saat bekletildiği oysa üye yapmak için tonlarca msj ve aramalar yapılmışken(!)2 böyle bir ücret söz konusuydu madem neden hiçbir şekilde bundan bahsedilmediği ve 330 kontörün biranda geleceği söylendiği halde hala gelmemesi 3 neden sormadan kredi kartımdan bu parayı çektiğiniz ve neden yine sormadan 6taksit yaptığınız! beni madur ettiğiniz için sizi dava edeceğim bilgilerinize...

--------------- Ekleme ---------------

mt.liberta iyi günler umarım bu mesajıma mail atarak geri dönersin çünkü bu siteye sırf sana ulaşmak için üye oldum mail adresim [email protected]
yazdığım mesajları gördüm alokontör biriminde çalışıyormuşsun sanırım fakat bu şirketin amacı vodofone kontör yükleme sistemi olduğu halde sen bile turkcell kullanıyorsun bu 1
2.si alo kontör üyeliğinde şart var demişsin fakat atığınız mesajların hiç birinde böyle bir şarttan bahsetmiyorsunuz aradığınız halde böyle bir bilgiden bahsetmediniz.64tl yi hiç sorgusuz sualsiz sebepsiz yere üye olur olmaz kesiyorsunuz ve bu ay sonu ekstresinde önümüze geliyor bu insanları aldatmak değilde ne söylermisiniz bu şekilde bir işletme zihniyeti olmaz hakkınızda tonlarca şikayet var bu konuda ve buyüzden çoğu insan vodofone yükleniyor. eğer yaptığınız işin hala dürüstçe olduğunu savunuyorsanız bana geri dönünüz lütfen! sizden isteklerim 1 serdar özbıdık kimdir neden aradığı zaman bu şekilde bir ücret yok dediği ve arandığı zaman görüşmek için neden 72saat bekletildiği oysa üye yapmak için tonlarca msj ve aramalar yapılmışken(!)2 böyle bir ücret söz konusuydu madem neden hiçbir şekilde bundan bahsedilmediği ve 330 kontörün biranda geleceği söylendiği halde hala gelmemesi 3 neden sormadan kredi kartımdan bu parayı çektiğiniz ve neden yine sormadan 6taksit yaptığınız! beni madur ettiğiniz için sizi dava edeceğim bilgilerinize...

--------------- Ekleme ---------------

mt.liberteye

2.si alo kontör üyeliğinde şart var demişsin fakat atığınız mesajların hiç birinde böyle bir şarttan bahsetmiyorsunuz aradığınız halde böyle bir bilgiden bahsetmediniz.64tl yi hiç sorgusuz sualsiz sebepsiz yere üye olur olmaz kesiyorsunuz ve bu ay sonu ekstresinde önümüze geliyor bu insanları aldatmak değilde ne söylermisiniz bu şekilde bir işletme zihniyeti olmaz hakkınızda tonlarca şikayet var bu konuda ve buyüzden çoğu insan vodofone yükleniyor. eğer yaptığınız işin hala dürüstçe olduğunu savunuyorsanız bana geri dönünüz lütfen! sizden isteklerim 1 serdar özbıdık kimdir neden aradığı zaman bu şekilde bir ücret yok dediği ve arandığı zaman görüşmek için neden 72saat bekletildiği oysa üye yapmak için tonlarca msj ve aramalar yapılmışken(!)2 böyle bir ücret söz konusuydu madem neden hiçbir şekilde bundan bahsedilmediği ve 330 kontörün biranda geleceği söylendiği halde hala gelmemesi 3 neden sormadan kredi kartımdan bu parayı çektiğiniz ve neden yine sormadan 6taksit yaptığınız! beni madur ettiğiniz için sizi dava edeceğim bilgilerinize...iyi günler umarım bu mesajıma mail atarak geri dönersin çünkü bu siteye sırf sana ulaşmak için üye oldum mail adresim [email protected]

kralex

Üye
Az önce 05417401012 ve 05415711018 numaralı hattan bir bayan isminin Sevim Koyuncu oldugunu söyledi ve bana Vodafone'dan aradığını 4441010 dan ismini ve vodafone'da çalışıp çalışmadığını teyit etmemi istedi.Ve benden kişisel bilgilerimi istedi vermeyince 350 kontör kazandınız bunu nasıl kullanacağınızı anlatıcaz dedi.tabi tereddüt edip bilgilerimi vermedim.kredi kartım yok diyince görüşmeyi bitirdiler.bu konu hakkında sizi bilgilendirmek istedim.ayrıca vodafone müşteri hizmetleride bu kişilere bilgilerinin verilmemesi gerektiğini ve onlarla çalışmadıklarını söylediler..

admiral23

admiral23

Üye
dolandırıcılık bunlar arkadaşlar.
bedava peynir bi tek fare kapanında olur...

atek59

Üye
ben vodafone müşteri hizmetleri aradım kredi kartı ile telefondan kontor yüklemek için başka vodafone ait bir hizmet olmadığını bu 4441010 ya ni alo kontör'ün özel şirket olduğunu soyledi ve kullanabillirsiniz şimdiye kadar bir sorun çıkmadığını söyledi bu şirketi vodafone abonelerin kullandığını söyledi

kralex

Üye
ben vodafone müşteri hizmetleri aradım kredi kartı ile telefondan kontor yüklemek için başka vodafone ait bir hizmet olmadığını bu 4441010 ya ni alo kontör'ün özel şirket olduğunu soyledi ve kullanabillirsiniz şimdiye kadar bir sorun çıkmadığını söyledi bu şirketi vodafone abonelerin kullandığını söyledi
iyide neden vodafone bizim numaralarımızı 3.şahıslara servis ediyor. arayan bayan neden kendini vodafone call center'ından arıyorum.Hizmet kalitesinin yükseltilmesi için bu görüşme kayıt altına alınıyor diyor ve arayan numara müşteri hizmetleri numarası değil.Ama sanki müşteri hizmetleriymiş gibi benim bilgilerimi teyit etmeye çalışıyorlar.Müşteri hizmetleri aboneye ismiyle hitap eder. Atıyorum iyi günler İsmail Aygün'le mi görüşüyorum der. Bunlar 0544xxxxxxx nolu hattın sahibiyle mi görüşüyorum diyor. Telefonda banka call centerına bile kredi kartı numarası vermekte tereddüt eder olduk, bunlar bizden hop diye kredi kartı numaramızı istiyor. İlk aramada telefonu yüzüne kapattım utanmadan tekrar başka numaradan arıyor.

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
aradım kredi kartı istediler..

admiral23

admiral23

Üye
en iyisi bu devirde internet üzerindeki alışverişlerde sanal kart kullanmaktır arkadaşlar.1 tl lmit verin.bozdurup bozdurup harcasınlar :)
sakız alsınlar

fethullah14

fethullah14

Üye
sa aga mutlaka bir bit yeniği wardır

Üst Alt