Hazır kart süper tarifede süper kampanya!

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hazır kart süper tarifede süper kampanya!
TURKCELL Süper Tarife’de Süper Kampanya

Şimdi TÜM CEPLERLE 10 DAKİKASI 2 KONTÖR. Üstelik Turkcell’lilerle de 2 saat bedava!

250 kontör yükleyen tüm Süper Tarife’liler şimdi hem TÜM CEPLERLE çok ucuza konuşuyor hem de Turkcell’lilerle bedava konuşacakları 2 saat kazanıyor!

Bu avantajdan faydalanmak için 250 kontör yüklemeniz yeterli!

Kampanya 07 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.

*Kampanyaya tüm bireysel Hazır Kart’lı Süper Tarife aboneleri katılabilir.
*Kampanyaya katılmak için sadece 250 kontör yüklemek yeterlidir. Sonrasında tüm cepler ile 10 dakikası 2 kontöre konuşabileceğinize dair bir mesaj ve Turkcell’lilerle 1 hafta 2 saat bedava konuşabileceğinize dair bir mesaj gelecek.
*Süper Tarife’li değilseniz, ENUCUZ yazıp 7000’e gönderebilirsiniz. Süper Tarife’ye geçiş için gönderilen sms ücreti 2 kontördür.
*Kampanyaya SMS kanalına ek olarak Çağrı Merkezi, Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve Online İşlemler’den de katılabilirsiniz.

DETAYLAR:
10 dakikası 2 kontör için ücretlendirme periyodu 1. Sn=1 kontör, 16. Sn=1 kontör aynı çağrı içinde devam eden her 600. Sn için 2 kontör şeklindedir. Turkcell’lilerle 1 hafta 2 saat bedavanın ücretlendirme periyodu 3,368 kontör/dk ve 15 sn’dir.

Bedava konuşulabilecek süre
Diğer cepler ile 10 dakikası 2 kontöre konuşmak için limit 300 dakikadır. 300 dakika limitinden düşüş diğer cep yönüne yaptığınız ilk çağrı ile başlar ve 30 gün boyunca geçerlidir. 30 günün sonunda kullanılmamış dakikalar bir sonraki 30 güne devretmez.

Bedava dakika sorgulama
300 dakikadan kalan süreniz her diğer cep yönüne yaptığınız çağrı sonrası telefonunuzun ekranında bilgi mesajı olarak gözükür. Ayrıca *456*11# tuşlayarak kalan dakika ve geçerlilik sürenizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell’lilerle 250 yüklemenizi takip eden 1 hafta için konuşabileceğiniz 2 saat bedavanız karşılığında hattınıza yüklenen kontör ve kalan kontör miktarını *123*1# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Kazanılan bedava dakikaların ve hattınıza tanımlanacak 300 dakika limitinin düşme periyodu 15 saniyedir.

Tarife değişikliği
Tarife değişikliği yaptığınızda 1 hafta süreniz dolmadıysa 2 saat bedava hakkınız devam eder ancak tüm ceplerle 10 dakikası 2 kontöre görüşemezsiniz. 30 gün içinde yeniden süper tarifeye dönmeniz durumunda eğer son 30 gün içinde 250 yüklediyseniz indiriminiz devam eder.

Ödemeli arama & Konferans görüşme
Kazandığınız bedava dakikaları ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir
Numara değişikliği ve devirde bedava ve indirimli konuşma hakkınız devam eder.

İptal
Kampanyanın iptal süreci yoktur. 250 yükleyen tüm süper tarifeliler bu indirimden yararlanır. Bu ücretlendirme dışında başka bir ücretlendirme modeli için tarifenizi değiştirmeniz gerekir.

Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SORULAN SORULAR:
Bedava konuşmaya hemen başlayabilir miyim?

Kampanyaya katılmak için süper tarifede 250 kontör yüklemek yeterlidir. Sonrasında tüm cepler ile 10 dakikası 2 kontöre konuşabileceğinize dair bir mesaj ve Turkcell’lilerle 1 hafta 2 saat bedava konuşabileceğinize dair bir mesaj gelecek. Bu mesajlar sonrasında indirimli konuşabilirsiniz.

Belirtilen minimum kontör yükleme koşulunu tek seferde mi yapmalıyım?

Evet.

150 yüklemek isteyen süper tarifeliler için bu kampanya kapsamında bir değişiklik var mı?

Hayır. 150 yükleyen süper tarifeli müşterilerimiz Turkcell’lilerle 5 dakikası 2 kontöre konuşmaya devam edebilirler.

150 kontör yüklemek istiyorum. Benim için tüm ceplerle konuşabileceğim bir kampanya yok mu?

150 yüklemek isteyen süper tarifeli müşterilerimiz Diğer Cep kampanyasına katılarak tüm ceplerle 5 dakikası 2 kontöre konuşabilirler. Diğer cep kampanyasından yararlanmak için FIRSAT yazıp 6666 ’ya gönderip sonrasında tek seferde 150 kontör yüklemelisiniz. Ayrıntılar için

Kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?

Turkcell’lilerle 1 hafta konuşabileceğiniz 2 saat bedava hediyesi ilk 250 yüklemenizi takip eden 30 gün içinde sadece 1 kez kazanılabilir. 30 günün sonrasında yeniden 250 yükleyip yeniden Turkcell’lilerle 1 hafta konuşabileceğiniz 2 saat bedava kazanabilirsiniz. Tüm ceplerle 10 dakikası 2 kontör indiriminin geçerlilik süresi ise her 250 yüklenmesi ile birlikte 30 gün ötelenir.

Görüşme içerisinde bedava konuşma sürem bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da hediye kontörünüz biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Süper tarife ile ilgili sıkça sorulan sorular için

300 dakika limitim dolduktan sonra diğer ceplerle ücretlendirmem nasıl olacak?

3,368 kontör / dakika ve 15 sn’lik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilirsiniz.

Bilgiler alınmıştır.

• Beğen
Tepkiler: mustafa.gs, elive, asigsasi ve 1 kişi daha

Odysseus

Odysseus

Üye
Şu kampanyayı 150 yükleyene 10 dakikası 2 kontör yapsalar Avea ciddi müşteri kaybeder. Avea Mobil Öğrencide böyle biliyorsunuz. Üstelik Patlıcan üyelerine 150 yükleyene 3 saat hediye veriyorlar. Ben bazı sebeplerden dolayı Türkcelle taşıdım numaramı ancak Süper tarife hoşuma gitmedi. Üzerime iki tane kontörlü hat var ancak tek kimlikle ikisini de Bizbize Kampüs'e geçiremiyoruz. Bilmiyorum ne olacak. Sanırım Turkcell'de de fazla kalmam.

Larock

Larock

Üye
ben tek kimlikle adıma kayıtlı 2 tane hattımı kampuslu yaptım.

pitbull112233

pitbull112233

Üye
tarifenin bu sekli turkcell'in sitesinde nerde yaziyor arkadasim? kaynak gostermeden konu aciyorsun

eQooo

eQooo

Üye
valla eğer bu kampanya doğruysa süper olur... tümcepler 10 dk sı 2 kontür...

<~STaT!c-X~>

Üye
Bilgi için teşekkürler.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Gùzelmiş

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bunu konu ile ilgili bir bilgi ulaşmadı ama piri reis teşekkür etmişse doğrudur :)

maxitr

maxitr

Üye
güzelmis bilgi için tesekkurler :oke:

elive

elive

Emekli Yönetici
ben tek kimlikle adıma kayıtlı 2 tane hattımı kampuslu yaptım.

helal sana ne diyelim :)

--------------- Ekleme ---------------

7 Ekimden itibaren Süper Tarifede 250 yükleyen herkes TÜM CEPLERLE 10 dakikası 2 kontöre konuşup, Turkcell lilerle konuşabilecekleri haftalık 2 saat de bedava kazanıyor!

Kampanyaya katılmak için kayıt olmaya gerek yok süper tarife olmak yeterli.

evet? kaynak neresi acaba? ona göre kontör yükleyelim..:allalla:

Larock

Larock

Üye
Problem çıkarmadılar mı ?..

yok çıkarmadılar. zaten adıma başka kampuslu hat olduğunu sölemedim:)

arkadaşlar müşteri hizmetlerini arayarak kampuslu olmak istediğinizi belirttiğiniz zaman yapıyolar zaten. turkcell de artık izin veriyor birden fazla kampuslu yapmaya.ama mht'nin bilgisizliğinin azizliğine de uğramak var.

elive

elive

Emekli Yönetici
anlaşılan 7 ekimi bekleyeceğiz..

sinem4159

sinem4159

Üye
yok çıkarmadılar. zaten adıma başka kampuslu hat olduğunu sölemedim:)

arkadaşlar müşteri hizmetlerini arayarak kampuslu olmak istediğinizi belirttiğiniz zaman yapıyolar zaten. turkcell de artık izin veriyor birden fazla kampuslu yapmaya.ama mht'nin bilgisizliğinin azizliğine de uğramak var.
ewt arkadaşlar eskiden sölemeiğinz sürece yeni altıdığınz tüm hatları kampuscell yapabiliyordunz. benim adımada 15 tane wardı=) ama artk kampuslü açmaya kalkıldığında adınıza kampuslu hatların numaraları çıkıo ve onlar iptal olmadan bir başka hat kampuslu olmuyor...

elive

elive

Emekli Yönetici
son saatler.. umarım güzel bir değişiklik olacak... umarım 150 kontör yükleyenlerde güzel avantajlar kazanır..

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tarifenin bu sekli turkcell'in sitesinde nerde yaziyor arkadasim? kaynak gostermeden konu aciyorsun

EDİT: Sözlerinizde kırıcı olmamaya özen gösteriniz.

elive

elive

Emekli Yönetici
teşekkürler karahasan :) ilk bilen biz olduk senin sayende maxicep ayrıcalığı ve farkıyla..