Sahadan mobil uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

swat882

Üye
    Konu Sahibi
Sahadan mobil uygulaması

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ...İNDİRMEK ÜCRETSİZDİR ARKADAŞLAR....AMA BENİM TELEFONDA GİRMİYOR SON SÜRÜM LAZIM BİRİSİ SON SÜRÜMÜNÜ KOYABLİR Mİ?

• Beğen
Tepkiler: umutsuzsevdam, ercan92, midim ve 22 diğerleri

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
bi bakalım :sn:

swat882

Üye
    Konu Sahibi
var mı cwp

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bi deneyelim

eQooo

eQooo

Üye
gprs ücretli bi produr...bi maça bakarsın dünya kontür gider tavsiye etmem

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
Tamamen ücretsiz bir servistir.

Web sitesinde belirttiği gibi "İndirmesi ve kullanması bedava" 'dır, uygulamayı yüklerken ve kullanırken kesinlikle GPRS ücreti ödenmez.

Maçları canlı olarak takip edebilirsiniz, iddaa kodundan maç takibi yapılabilir.

Haberlere, puan durumuna, fikstüre, karşılaştırmalara, takım detaylarına bakabilirsiniz.

kubilay_79

Üye
Sitesinde herşey ücretsiz yazıyor üstelik uyumlu telefonlar listesinde 6120 var,iyi güzel bişeye benziyor da Symbian S60 Nokia 6120 de uyumlu değil uyarısı veriyor yükliyemedim.

eskisabah

Üye
avea abonelerinede ücretsiz mi acaba bir bilginiz varmı

ersoyw

Üye
arkadaslar ben 2 aydan beri kullanıyorum cok guzel bi uygulama ustelik baglantı ucreti bile yok baglanırken turkcell wap baglantı noktasını secmenizz yeterli. ostelik canlı canlı mac sonucları gol atıldıgında gol sesi mukemmel yorumlar puan durumu futbolla ilgili bi cok sey var tavsiye ederim iddia oynayan arkadaslara.sadece turkcell abonelerine

burak_owski

Üye
arkadaslar ben 2 aydan beri kullanıyorum cok guzel bi uygulama ustelik baglantı ucreti bile yok baglanırken turkcell wap baglantı noktasını secmenizz yeterli. ostelik canlı canlı mac sonucları gol atıldıgında gol sesi mukemmel yorumlar puan durumu futbolla ilgili bi cok sey var tavsiye ederim iddia oynayan arkadaslara.sadece turkcell abonelerine

arkadşım ben indirdir arada-sırada 2 şer kontört gidiyo acaba türkcell wap mı seçileck

ayrıca nereden seçilyo türkcell wap
bi yardım etsen

B15806

Üye
kusura bakamayın ben avea uygulama dükkanı demiştim sayın maxsi cep yetkilileri

amon35

amon35

Üye
tamamen ücretsiz bir servistir.

Web sitesinde belirttiği gibi "indirmesi ve kullanması bedava" 'dır, uygulamayı yüklerken ve kullanırken kesinlikle gprs ücreti ödenmez.

Maçları canlı olarak takip edebilirsiniz, iddaa kodundan maç takibi yapılabilir.

Haberlere, puan durumuna, fikstüre, karşılaştırmalara, takım detaylarına bakabilirsiniz.

hiç knt gitmiyormu

SahadanMobil

SahadanMobil

Üye
Evet servis tamamen ücretsizdir.

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
bakalım

amon35

amon35

Üye
süper bişi :D

epson81

epson81

Üye
arkadaşlar kontürünü<z gider

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sahadan.com'un sitesinde son sürüm yok mu?

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
malesef söyledikleriniz bir yalan. ben denedim turkcell wap ile girdim gprs ücreti alınıyor

gaffurchar

gaffurchar

Üye
Tamamen ücretsiz bir servistir.

Web sitesinde belirttiği gibi "İndirmesi ve kullanması bedava" 'dır, uygulamayı yüklerken ve kullanırken kesinlikle GPRS ücreti ödenmez.

hadi ya ne bedavası turcell faturasız hattım var turkcell wap seçili ama her girişte 2 kontör gidiyor ne bedavası lütfen açıklarmısınız bunu:@

Üst Alt