kontör gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

zorbey27

zorbey27

Üye
    Konu Sahibi
kontör gönderme
arkaşlar kontör göndermeyi deniyorum olmuyor hep şu yazi geliyor yardimci olurmusunuz...

sayin abonemiz bu numaradan bir ay boyunca arama yapilmadiğindan geçici olarak kontör transferi yapılamamaktadir diyor... :@

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Turkcell Kontör Transfer sistemininden kontör göndermeniz için hattınızı aktif olarak kullanmanız gerekiyor. Eğer ki hattınızı 1 ay boyunca hiç kullanmadıysanız, hattınız kontör transferine kapatılıyor.

arslansem

arslansem

Üye
Güzel açıklama :) aynen öyle.Aktif olmalı kontör paylaşımı için ;)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu bilindik birşey. Ama yeni duyanlar ise şaşkınlıkla karşılıyor. Buda bana göre normal. Hatırlatma için teşekkürler Mahmut.

zorbey27

zorbey27

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyordum tşk ederim öğrendim :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
arkaşlar kontör göndermeyi deniyorum olmuyor hep şu yazi geliyor yardimci olurmusunuz...

sayin abonemiz bu numaradan bir ay boyunca arama yapilmadiğindan geçici olarak kontör transferi yapılamamaktadir diyor... :@

Evet 1 ay hiç konuşma yapılmazsa 3 ay süreyle kontör transfere kapatılıyor e e turkcell farkı!!!!!

sinan9006

Üye
peki arkadaşlar 3 ay sonra aktif oluyomu yoksa süresiz mi kullanıma kapanıyo?

etufan_cetin

etufan_cetin

Üye
Çok saçma ya ulan turkcell :@

habibiş

Üye
yaa bndede aynı şey oluo acayip sinirlerim bozuuk:@ önceden böle bişey varmıydı yaa..:aglaşimdi napçaz peki 3 ay boyunca hiç kntr yollayamıycakmıyız ne biliim daha erken olabilirmesi için ne yapmalıyız parça kntr falan yüklesek düzelirmi..beni en kısa zamanda bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...

eQooo

eQooo

Üye
en az 100 kntür sanırım...

snowfalcon

Üye
böyle bişey banada olmustu ve söyle çözmüştüm kontör isteğinde bulundum gelen mesaja evet yazıp gönderdim bu kadar basit ve olduda normal yolla göndermeye calıstığımda olmamıstı :d türkcellin acığını mı buldum ne :D:oke:

Üst Alt