yeni telefon almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz telefon varmı(150-200tl arası)

Sponsorlu Bağlantılar

shanty

shanty

Üye
    Konu Sahibi
yeni telefon almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz telefon varmı(150-200tl arası)
yardımcı olursanız sevinirim güzel resim çeken sesi yüksek şık bi telefon arıyorum

shanty

shanty

Üye
    Konu Sahibi
ztn n73 kullanıorum kardeş

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Kardeş hiç düşünme n95 al özellıklerı:3gp,wiraless,cift hoparlör ses mukemmel,görüntülü konusma ve yanılmıosam cift sım,hiç düşünme ikinci eli 350 filan al bence benım para olsa alırım:)

volkiew

volkiew

Üye
N95 kullaniorum güzel bi tel. Tek sim. Cift hoparlör. Ekran modunu cevirebiliyosun tuslar hassas fiyat 2nci el 550aldim

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Çok pahalı almışsın Adana'da 350 civarı ama kaçak olabılır bak ondan ucuz olablır.Bizim burada bi yer var daha doğrusu 2 yer var biri mısır çarşısı diğeri çakmak plaza , kaçak telefon ucuz ucuz ve gayrı resmı kayıtlı sorun cıkmıyor yanı legal hal verıyorlar seri nosuna fılan ondan ucuz olabılır

darülmendep

darülmendep

Üye
Bende 2. el n95 gördüm 550 idi ama almadım

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Adam 150-200 arası diyor yukarıda:D

shanty

shanty

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 150-200 tl arası

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Anca N80 veya samsungun bazı modellerini alabilirsin bu fiyata tabii...

shanty

shanty

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lg shine nasıl bi telefon sizce

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
3600 silde al bence.kamerası ve video çekimi gayet ii.16 milyon ekran renk seçeneği ile iddialı..müzik konusunda n73 ile aynı sesi veriyor hemen hemen :)

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
220 tl falan 3600 ın ikinci eli bence düşünsün:)

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
evet 3600 ikinci elini öneririm

shanty

shanty

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar elf fx101 kullan warmı yada nasıl bi telefon bilen tavsiye edermisiniz çin malı olması korkutuo da

meRkez26

meRkez26

Üye
Kardeş hiç düşünme n95 al özellıklerı:3gp,wiraless,cift hoparlör ses mukemmel,görüntülü konusma ve yanılmıosam cift sım,hiç düşünme ikinci eli 350 filan al bence benım para olsa alırım:)

zuahahahah adam 150-200 tl dio...
Hiç düşünme n95 al :D:biggrin::biggrin:

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Ne kadar ağzını ayırmıssın cık yukarı tamamını oku sonra bı daha ayır

Üst Alt